elektrinis motoroleris NIU NQi Sport

Nauja prekė

NIU elektrinių motorolerių NQi serijos flagamas NQi SPORT!

NQi serijos motoroleriai išsiskiria galingais varikliais ir 60V įtampos sistema.

Sport modelis kartu su 1800W galia, pasieks iki 45 km/h greitį ir vieno įkrovimo metu užteks 50-80 km ridai.


Kaina: 2 899,00 €

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

Yra sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

2 899,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis 45km/h
Ratų dydis 90/90-12 Rim:2.15*12 / 120/70 Rim:3.5*12
Variklio galingumas 1800 W
Akumuliatoriaus talpa 29Ah
Akumuliatoriaus įtampa 60V
Baterijos rūšis Li-ion
Įveikiamas atstumas per įkrovimą 50-80 km
Stabdžių technologija 220mm diskiniai, hidrauliniai su 2 cilindriukų stabdžių suportu / 180mm diskiniai, hidrauliniai stabdžiai
Krovimosi laikas 7h
Maksimalus svoris (apkrova) 269kg
Riedžio svoris 97kg
Riedžio išmatavimai 1130*1800*700 mm
Komplektacija Įkrovėjas
Sėdimas/stovimas Sėdimas

Apie prekę

NIU elektriniai motoroleriai pristato NQi Sport - galingų variklių, 60V įtampos sistemos flagmaną.

NIU naudoja PANASONIC Li-Ion tipo baterijas, BOSCH valdiklį bei specialiai sukurtą - FOC valdiklį, kurį kūrė kartu su BOSCH.

Motoroleris įpatingas ir tuo, jog 24/7 valdomas ir matomas aplikacijos pagalba.

NIU NQi gali vairuoti: visi turintys B kategorijos (automobilio) arba AM kategorijos (nuo 15metų) teises.

Variklis. BOSCH + FOC NIU transmisija: N serijos iš NIU pagrindas - BOSCH sukurtas variklis. NIU patentuota lauko sąlygų valdymo (Field Oriented Control) suteikia puikią vairavimo patirtį. Variklio maksimalus sukimo momentas net 120 Nm.

Realiu laiku FOC stebi bendrą elektros energijos poreikį sistemoje, kad BOSCH variklis veiktų aukščiausiu lygiu, efektyviai naudojant visus turimus išteklius. Kad pagerinti našumą - elektrinė stabdžių sistema (EBS) ir DOC optimizuoja energijos taupymą ir išvestį, efektyviai perdirbant energiją tam tikrais stabdymo ir galios ribojimo periodais per tam tikrus pagreičio laikotarpius. Ši technologija sumažino stabdymo kelią iki 60% ir sugrąžina 6% baterijos talpos atgal į sistemą.

Baterija. Tikrai revoliucija! NIU N serijos elektriniuose motoroleriuose nauja naujausiomis technologijomis paremtas PANASONIC ličio jonų baterijas su 2 metų garantija. Baterija sveria vos 10 kg, patogiai išsiima, tad galėsite patogiai atsinešti į namus ar ofisą įkrauti. Talpa net 29Ah, o pasikrauna vos per 6-7 valandas. Pilnai įkrauta baterija leis įveikti 50-70 km atstumą.

LCD išmanus prietaisų skydelis - displėjus: NIU išmanus prietaisų skydelis atlieka pagrindinę diagnostiką, todėl vairuotojas iš karto gali matyti savo greitį, likusią akumuliatoriaus talpą ir naudojamą galią realiu laiku (ar, paprasčiau, kiek apkraunama baterija).

Stabdžiai: NIU stabdžiai pagaminti iš daug mangano turinčio plieno, sutepti BOSCH stabdžių skysčiu ir aprūpinti sriegine stabdžių linija, kuri prailgina visą sistemos tarnavimo laiką. Taip iki 60% sumažina stabdymo kelią.
Naudojama EBS -elektroninė stabdžių sistema ne tik lemia saugesnį važiavimą, taičau ir grąžina dalį energijos į sistemą. EBS vidutiniškai pagamina š% baterijos talpos, kas yra api 4 papildomi kilometrai.

Apšvietimas: N serijos motoroleriuose NIU rėmo žibintas, apjungiantis dienos ir stadartinį apšvietimą, kartu su LED žibintais - naudoja unikalią 360 laipsnių CCFL sistemą, kuri suteikia itin platų šviesos lanką, kuris naktį pageria matymą ir saugumą. Gale naudojama TechnoLED struktūra, kuri sklandžiai integruoja galinį, posūkio, stabdžių ir trasporto priemonės numerio žibintus.

 

Sėdynės saugykla: po sėdyne įrengta 18,9 litrų talpos saugykla, kuris leis įsidėti ir šalmą ir nedidelį maišelį ir kitus reikaligus daiktus, tad pavers Jūsų keliones dar patogesnėmis.

Rėmas ir konstrukcija: rėmas  ir važiuoklė yra gaminamas iš itin stipruas pleino lydinio, o virinimo proceas - pilnai robotizuotas, taip išgaunant aukščiausią kokybę. Dažymo procesui naudohjama elektroforeze technologija ir paviršius papildomai apdirbamas fosfatiniu ir elektrostatiniu purškimu, taip itin sumažinama krozijos tikimybė.
Svirties gamybai naudojamas titano lydinys, tad tempimo ir sukimo stipryumas padidėją iki 50% ir tuo pačiu sumažina motorolerio svorį.
Sklandų ir minkštą važiavimą užtriktina - dvigubi priekiniai ir galiniai hidrauliniai amortizatoriai. Ir naudojama išankstinio suspaudimo technologija, kuri sumažina kelio vibracijas.
Elektrinis motoroleris NIU dažomas UV spinduliams atspariais dažais, tad išlieka puikios išvaizdos ir po ilgo laiko.
Didelio našumo padangos - unikalus protektoriaus dizainas suteikia saugumo ir sausame ir šlapiame kelyje. Centrinis ir radialinis protektoriai leidžia važiuoti natūraliai tiesiai tuo pačiu metu išstumdami vandenį iš po padangos net ir stipriai lyjant.

Atsparumas vandeniui ir dulkėms: visi vandeniui ir dulkėms jautrūs komponentai apsaugoti IP65* klasės saugumo priemonėmis. Tokie komponentai, kaip akumuliatorius, variklio valdiklis, galios keitiklis, priekinė lempa, prietaisų skydelis ir daugelis kitų yra apsaugoti, todėl galite būti tikri, jog esate saugūs kelyje. Netgi mūsų elektroniniai stabdžiai yra našūs net esant iki 230 mm vandens.

Išmanioji NIU programėlė: Susietų įrenginių pasaulyje paklausėme savęs, kodėl motoroleriai taip pat nėra susieti? Mes nusprendėme tai pakeisti
Apsauga nuo vagystės. Su įmontuotu GPS sekikliu visi NIU motoroleriai nedelsdami siunčia įspėjimą NIU debesiui, kai įvyksta neleistinas motorolerio judėjimas, tuojau pat įspėjant savininką apie vagystę ir teikiant nuolatinius vietos būsenos atnaujinimus.
Paslaugų centras. NIU debesis veikia globaliai, tačiau teikia vietines paslaugas. Visi įgalioti paslaugų teikėjai yra lengvai pasiekiami. Vienu paspaudimu ir naudojantis tiesiogine navigacija NIU vairuotojai per kelias minutes gali gauti nuleistos padangos remontą. Ši paslauga teikiama tik tam tikrose rinkose.
Išmanūs duomenys. NIU debesis yra visada susietas ir kaupia naudingus duomenis apie važiavimo istoriją. Vairuotojai taip pat gali lengvai susipažinti su mūsų klientų aptarnavimo vadovu bet kokiais klausimais.

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

23 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: