elektrinis motoroleris NIU NQi GT/S

Nauja prekė

NIU elektrinių motorolerių NQi serijos flagamas NQi GTS PRO!

Tai pats galingiausias, iš NIU modelių.

Kartu su 3100W galia, pasieks iki 70 km/h greitį ir vieno įkrovimo metu užteks 90-150 km ridai.


Kaina: 4 499,00 €

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

Yra sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

4 499,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis 70km/h
Ratų dydis 90/90-14 Rim: 2.15*14 / 100/80-14 Rim: 2.50*14
Variklio galingumas 3100W
Akumuliatoriaus talpa 2x 35Ah
Akumuliatoriaus įtampa 60V
Baterijos rūšis Li-ion
Įveikiamas atstumas per įkrovimą 95-120km
Stabdžių technologija 220mm diskiniai, hidrauliniai su 2 cilindriukų stabdžių suportu / 180mm diskiniai, hidrauliniai stabdžiai
Krovimosi laikas 3h
Maksimalus svoris (apkrova) 269kg
Riedžio svoris 97kg
Riedžio išmatavimai 1223*1890*740mm
Komplektacija Įkrovėjas
Sėdimas/stovimas Sėdimas

Apie prekę

NQi GTS PRO - GALINGIAUSIAS IŠ NIU

Šiame NIU flagmane įmontuotos dvi itin didelės PANASONIC 35Ah ličio jonų talpos baterijos. 3100W BOSCH variklis - su tokia galia pavydės ir ne elektros fanai! 14 colių ratai ir amortizacija, suteiks patogumą keliaujant ir senamiesčio ar užmiesčio keliais. Iki 70 km/h greitį išvystantis motoroleris - kasdienėms kelionėms mieste.

GALI VAIRUOTI

Turintys A1 kategorijos (nuo 16 metų) teises.

SUKURTA GREIČIUI  

NQi GT / NQi GTS turi tris važiavimo režimus (SPORT, DYNAMIC ir E-SAVE). Mes sukūrėme motorolerį, leidžiantį važiuoti greičiau ir toliau savo mieste.

GREITESNIS MOTOROLERIS

Lengvai keliaukite vingiuotomis miesto gatvėmis ir atsipalaiduokite ilgose distancijose. SPORT režimu didžiausias NQi GT / NQi GTS greitis yra 70 km/h, todėl kelionė mieste yra greitesnė nei bet kada.

MOMENTINIS PAGREITIS

Mūsų partneris iš Vokietijos BOSCH pateikė specialiai pritaikytą variklį, kurio nuolatinė galia siekia iki 3500 W. Akimirksniu įgaunamas pagreitis iš vietos.

  28 %                  3,000 W                89 %

          Įveikiama įkalnė                Nominali galia          Konversijos efektyvumas

elektrinis motoroleris NIU NQi GT/S

NIU ENERGETINIŲ AKUMULIATORIŲ TECHNOLOGIJA

NQi GT / NQi GTS yra aprūpinta mūsų didelio našumo dviguba ličio jonų akumuliatorių sistema. Abi baterijas galima bet kada išimti ir įkrauti. Padidinto nuotolio dvigubo 60V 35Ah akumuliatoriaus versija suteikia pakankamai energijos kad pasiekti iki 140 km nuotolį net važiuojant 70 km/h greičiu.

elektrinis motoroleris NIU NQi GT/S

  • Dvigubo akumuliatoriaus paketo dizainas
  • Tik 11 kilogramų
  • 2 metų garantija + 5 metų gyvavimo ciklas
  • 18650 ličio jonų akumuliatoriaus elementų technologija

Energijos taupymo režimu „E-SAVE“ NQi GT / NQi GTS ridos diapazonas siekia iki 160 km, suteikdamas neribotas kelionių mieste galimybes.

elektrinis motoroleris NIU NQi GT/S

DINAMINIS SPALVŲ EKRANAS

Naujajame išmaniajame displėjuje-ekrane skirtingomis spalvomis pateikiama - važiavimo režimų, greičio ir transporto priemonės diagnostikos informacija, kad gautumėte aiškų vaizdą apie jūsų motorolerio darbą.

elektrinis motoroleris NIU NQi GT/S

NQi GT / NQi GTS prietaisų skydelyje naudojama nauja technologija, kad būtų aišku tiek esant geram, tiek silpnam apšvietimui. Įjunkite SPORT režimą tik tada, kai naudojate abu akumuliatorių paketus

PERKURTA NQi-SERIJA

NQi GT / NQi GTS suteikia jums daugiau lankstumo, norint važiuoti atviromis gatvėmis 70 km/h greičiu, arba perjungti į DYNAMIC režimą, kad stovite kamščiuose.

PAPRASTA SUPRASTI IR VALDYTI 
elektrinis motoroleris NIU NQi GT/S

                                USB įkrovimo lizdas                                                Ištraukiamos kojų atramos

elektrinis motoroleris NIU NQi GT/Selektrinis motoroleris NIU NQi GT/S

LENGVAI VALDOMOS IŠMANIOS NAUJOVĖS

ECU DEBESYJE: TOBULĖJANTI IŠMANIOJI PLATFORMA.

NIU „Cloud ECU“ buvo atnaujintas į mūsų naujos kartos 3.0 versijos telematics valdiklį. Kaip transporto priemonės smegenys, ji dešimtimis kartų per minutę stebi, renka ir analizuoja transporto priemonės duomenis. Tai leidžia nuotoliniu būdu stebėti diagnostiką ir GPS apsaugos nuo vagystės sistemą. Be to, jo OTA funkcijos leidžia belaidžiu būdu atnaujinti motorolerio programinę įrangą, net nevykstant į atstovybę.


32 SENSORIAI - Vienalaikis susijungimas
200 KARTŲ PER MIN - Motorolerio diagnostika
OTA - Belaidis įrangos atnaujinimas


NIU APLIKACIJA: JŪSŲ ASMENINIS IŠMANAUS MOTOROLERIO VADOVAS

Galingos „Cloud ECU“ duomenų galimybės suteikia galimybę mobiliajame telefone realiuoju laiku patikrinti 17 skirtingų transporto priemonės būsenų, tokių kaip vieta, važiavimo istorija, transporto priemonės būsena ir galios statistika. Taip pat galite naudotis transporto priemonių diagnostika, įspėjimais nuo vagystės ir aptarnavimu po pardavimo.

elektrinis motoroleris NIU NQi GT/S
SAUGUMAS JŪSŲ MOTOROLERIUI

Užregistravę savo NIU naudodamiesi mūsų programėle, bet koks transporto priemonės judėjimas įjungs pavojaus signalą - signalizaciją ir išsiųs įspėjimus į jūsų telefoną. Vienu mygtuko paspaudimu bet kuriuo metu galite tiksliai pamatyti savo motorolerio tikslią buvimo vietą ir GPS koordinates.

        3-AŠYS                             GPS SIGNALIZACIJA + GLONASS            NIU E-MOTOROLERIS
Judejimo stebėjimas                        Sekimo sistema                                           Aplikacija
.
NIU APŠVIETIMAS: DIDESNIS, SAUGESNIS, STIPRESNIS

Nuo ikoniško aureolės (halo)  žibinto iki vientiso galinio žibinto, visa LED apšvietimo sistema suteikia platesnį, saugesnį ir efektyvesnį apšvietimo diapazoną. 360 ° apšvietimas užtikrina jūsų saugumą naktį.

CBS STABDŽIŲ SISTEMA 

Kai stabdysite avariniu atveju, CBS stabdžių sistema padalins stabdymo jėgą tarp priekinių ir galinių stabdžių diskų, sumažins stabdymo kelią ir užtikrins saugų stabdymą važiuojant dideliu greičiu.

SUKURTA JŪSŲ PASITIKĖJIMUI

Nuo išorinių plastikinių formų iki vidinio rėmo investuojame į geriausias medžiagas ir technologijas, užtikrinančias saugumą ir patvarumą.
elektrinis motoroleris NIU NQi GT/S

APSAUGA NUO VANDENS

Pagrindiniuose motorolerio elementuose naudojami automobiliams skirti nepralaidūs vandeniui komponentai. Lietingu oru valdymo, signalo ir maitinimo kabeliai yra saugūs nuo trumpojo jungimo, o su 230 mm bridimo gyliu NQi GT / NQi GTS yra pritaikytas važiuoti lietumi ir sniegu.

elektrinis motoroleris NIU NQi GT/S


    ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

    21 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: