elektrinis motoroleris NIU NQi PRO

Nauja prekė

NIU elektrinių motorolerių NQi serijos flagamas NQi PRO!

Tai pats galingiausias, iš NIU modelių.

Kartu su 3000W galia, pasieks iki 45 km/h greitį ir vieno įkrovimo metu užteks 145-155 km ridai.


Kaina: 4 499,00 €

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

Yra sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

4 499,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis 45km/h
Ratų dydis 90/90-12 Rim:2.15*12 / 120/70 Rim:3.5*12
Variklio galingumas 3000W
Akumuliatoriaus talpa 2x 35Ah
Akumuliatoriaus įtampa 60V
Baterijos rūšis Li-ion
Įveikiamas atstumas per įkrovimą 100km
Stabdžių technologija 220mm diskiniai, hidrauliniai su 2 cilindriukų stabdžių suportu / 180mm diskiniai, hidrauliniai stabdžiai
Krovimosi laikas 2.5h
Maksimalus svoris (apkrova) 269kg
Riedžio svoris 97kg
Riedžio išmatavimai 1185*1800*740mm
Komplektacija Įkrovėjas
Sėdimas/stovimas Sėdimas

Apie prekę

NQi GTS PRO - GALINGIAUSIAS IŠ NIU

Šiame NIU flagmane įmontuotos dvi itin didelės PANASONIC 35Ah ličio jonų talpos baterijos. 3000W BOSCH variklis - su tokia galia pavydės ir ne elektros fanai! 14 colių ratai ir amortizacija, suteiks patogumą keliaujant ir senamiesčio ar užmiesčio keliais. Iki 45 km/h greitį išvystantis motoroleris - kasdienėms kelionėms mieste.

GALI VAIRUOTI

Turintys A1 kategorijos (nuo 16 metų) teises.

SUKURTA GREIČIUI  

NQi turi tris važiavimo režimus (SPORT, DYNAMIC ir E-SAVE). Mes sukūrėme motorolerį, leidžiantį važiuoti greičiau ir toliau savo mieste.

GREITESNIS MOTOROLERIS

Lengvai keliaukite vingiuotomis miesto gatvėmis ir atsipalaiduokite ilgose distancijose. SPORT režimu didžiausias greitis yra 45 km/h, todėl kelionė mieste yra greitesnė nei bet kada.

MOMENTINIS PAGREITIS

Mūsų partneris iš Vokietijos BOSCH pateikė specialiai pritaikytą variklį, kurio nuolatinė galia siekia iki 3000 W. Akimirksniu įgaunamas pagreitis iš vietos.

  28 %                  3,000 W                89 %

          Įveikiama įkalnė                Nominali galia          Konversijos efektyvumas

elektrinis motoroleris NIU NQi PRO

NIU ENERGETINIŲ AKUMULIATORIŲ TECHNOLOGIJA

NQi yra aprūpinta mūsų didelio našumo dviguba ličio jonų akumuliatorių sistema. Abi baterijas galima bet kada išimti ir įkrauti. Padidinto nuotolio dvigubo 60V 35Ah akumuliatoriaus versija suteikia pakankamai energijos kad pasiekti iki 140+ km nuotolį net važiuojant 45 km/h greičiu.

elektrinis motoroleris NIU NQi PRO

  • Dvigubo akumuliatoriaus paketo dizainas
  • Tik 11 kilogramų
  • 2 metų garantija + 5 metų gyvavimo ciklas
  • 18650 ličio jonų akumuliatoriaus elementų technologija

Energijos taupymo režimu „E-SAVE“ NQi ridos diapazonas siekia iki 160 km, suteikdamas neribotas kelionių mieste galimybes.

elektrinis motoroleris NIU NQi PRO

DINAMINIS SPALVŲ EKRANAS

Naujajame išmaniajame displėjuje-ekrane skirtingomis spalvomis pateikiama - važiavimo režimų, greičio ir transporto priemonės diagnostikos informacija, kad gautumėte aiškų vaizdą apie jūsų motorolerio darbą.

elektrinis motoroleris NIU NQi PRO

NQi prietaisų skydelyje naudojama nauja technologija, kad būtų aišku tiek esant geram, tiek silpnam apšvietimui. Įjunkite SPORT režimą tik tada, kai naudojate abu akumuliatorių paketus

PERKURTA NQi-SERIJA

NQi GT / NQi GTS suteikia jums daugiau lankstumo, norint važiuoti atviromis gatvėmis 45 km/h greičiu, arba perjungti į DYNAMIC režimą, kad stovite kamščiuose.

PAPRASTA SUPRASTI IR VALDYTI 
elektrinis motoroleris NIU NQi PRO

                                USB įkrovimo lizdas                                                Ištraukiamos kojų atramos

elektrinis motoroleris NIU NQi PROelektrinis motoroleris NIU NQi PRO

LENGVAI VALDOMOS IŠMANIOS NAUJOVĖS

ECU DEBESYJE: TOBULĖJANTI IŠMANIOJI PLATFORMA.

NIU „Cloud ECU“ buvo atnaujintas į mūsų naujos kartos 3.0 versijos telematics valdiklį. Kaip transporto priemonės smegenys, ji dešimtimis kartų per minutę stebi, renka ir analizuoja transporto priemonės duomenis. Tai leidžia nuotoliniu būdu stebėti diagnostiką ir GPS apsaugos nuo vagystės sistemą. Be to, jo OTA funkcijos leidžia belaidžiu būdu atnaujinti motorolerio programinę įrangą, net nevykstant į atstovybę.


32 SENSORIAI - Vienalaikis susijungimas
200 KARTŲ PER MIN - Motorolerio diagnostika
OTA - Belaidis įrangos atnaujinimas


NIU APLIKACIJA: JŪSŲ ASMENINIS IŠMANAUS MOTOROLERIO VADOVAS

Galingos „Cloud ECU“ duomenų galimybės suteikia galimybę mobiliajame telefone realiuoju laiku patikrinti 17 skirtingų transporto priemonės būsenų, tokių kaip vieta, važiavimo istorija, transporto priemonės būsena ir galios statistika. Taip pat galite naudotis transporto priemonių diagnostika, įspėjimais nuo vagystės ir aptarnavimu po pardavimo.

elektrinis motoroleris NIU NQi PRO
SAUGUMAS JŪSŲ MOTOROLERIUI

Užregistravę savo NIU naudodamiesi mūsų programėle, bet koks transporto priemonės judėjimas įjungs pavojaus signalą - signalizaciją ir išsiųs įspėjimus į jūsų telefoną. Vienu mygtuko paspaudimu bet kuriuo metu galite tiksliai pamatyti savo motorolerio tikslią buvimo vietą ir GPS koordinates.

        3-AŠYS                             GPS SIGNALIZACIJA + GLONASS            NIU E-MOTOROLERIS
Judejimo stebėjimas                        Sekimo sistema                                           Aplikacija
.
NIU APŠVIETIMAS: DIDESNIS, SAUGESNIS, STIPRESNIS

Nuo ikoniško aureolės (halo)  žibinto iki vientiso galinio žibinto, visa LED apšvietimo sistema suteikia platesnį, saugesnį ir efektyvesnį apšvietimo diapazoną. 360 ° apšvietimas užtikrina jūsų saugumą naktį.

CBS STABDŽIŲ SISTEMA 

Kai stabdysite avariniu atveju, CBS stabdžių sistema padalins stabdymo jėgą tarp priekinių ir galinių stabdžių diskų, sumažins stabdymo kelią ir užtikrins saugų stabdymą važiuojant dideliu greičiu.

SUKURTA JŪSŲ PASITIKĖJIMUI

Nuo išorinių plastikinių formų iki vidinio rėmo investuojame į geriausias medžiagas ir technologijas, užtikrinančias saugumą ir patvarumą.
elektrinis motoroleris NIU NQi PRO

APSAUGA NUO VANDENS

Pagrindiniuose motorolerio elementuose naudojami automobiliams skirti nepralaidūs vandeniui komponentai. Lietingu oru valdymo, signalo ir maitinimo kabeliai yra saugūs nuo trumpojo jungimo, o su 230 mm bridimo gyliu NQi yra pritaikytas važiuoti lietumi ir sniegu.

elektrinis motoroleris NIU NQi PRO


    ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

    23 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: