elektrinis motoroleris NIU NQi Cargo

Nauja prekė

NIU elektrinis motoroleris - NQi Cargo - pritaikytas darbui mieste!

Kartu su 1800W galia, pasieks iki 45 km/h greitį ir vieno įkrovimo metu užteks 50-100 km ridai.


Kaina: 3 199,00 €

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

Yra sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

3 199,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis 45km/h
Ratų dydis 90/90-12 Rim:2.15*12 / 120/70 Rim:3.5*12
Variklio galingumas 1800 W
Akumuliatoriaus talpa 29Ah
Akumuliatoriaus įtampa 60V
Baterijos rūšis Li-ion
Įveikiamas atstumas per įkrovimą 50km
Stabdžių technologija 220mm diskiniai, hidrauliniai su 2 cilindriukų stabdžių suportu / 180mm diskiniai, hidrauliniai stabdžiai
Krovimosi laikas 6h
Maksimalus svoris (apkrova) 269kg
Riedžio svoris 92kg
Riedžio išmatavimai 1130*1800*740mm
Komplektacija Įkrovėjas
Sėdimas/stovimas Sėdimas

Apie prekę

Vietų skaičius: 1

Gali vairuoti: visi turintys B kategorijos (automobilio) arba AM kategorijos (nuo 15metų) teises

PROGRAMĖLĖ

Realaus laiko GPS / Įspėjimas apie vagystę ir signalizacija / Realaus laiko diagnostika / Aptarnavimo centrų paieška

Kodėl susietų įrenginių pasaulyje motoroleriai taip pat nėra susieti? NIU nusprendė tai pakeisti.

N-Series + NIU debesis + programėlė

N-Series turi kompiuterį, nuolat palaikantį ryšį su “debesimi”, kad galėtumėte gauti realaus laiko duomenis savo mobiliajame telefone, pvz., įspėjimus apie vagystę, kasdienius važiavimo įpročius, diagnostiką, maitinimą ir navigaciją į artimiausią aptarnavimo centrą.*

Apsauga nuo vagystės

Su įmontuotu GPS sekikliu visi NIU motoroleriai nedelsdami siunčia įspėjimą NIU “debesiui”, kai įvyksta neleistinas motorolerio judėjimas, tuojau pat įspėjant savininką apie vagystę ir teikiant nuolatinius vietos būsenos atnaujinimus.

Paslaugų centras

NIU “debesis” veikia globaliai, tačiau teikia ir vietines paslaugas. Visi įgalioti paslaugų teikėjai yra lengvai pasiekiami. Pavyzdžiui, vienu paspaudimu ir naudojantis tiesiogine navigacija NIU vairuotojai per kelias minutes gali gauti informaciją, kur susiremontuoti nuleistą padangą.

Išmanūs duomenys.

Išmanus vairuotojas
NIU “debesis” yra visada susietas ir kaupia naudingus duomenis apie važiavimo istoriją.

apsauga-nuo-vagystes.jpgpaslaugu-centras.jpgismanus-vairuotojas.jpg

Proveržis energijos valdymo srityje

Realiu laiku FOC stebi bendrą elektros energijos poreikį sistemoje, kad BOSCH variklis veiktų aukščiausiu lygiu, efektyviai naudojant visus turimus išteklius.

Siekiant pagerinti bendrą automobilio našumą, elektrinė stabdžių sistema (EBS) ir FOC optimizuoja energijos taupymą ir išvestį, efektyviai perdirbant energiją tam tikrais stabdymo ir galios ribojimo periodais per tam tikrus pagreičio laikotarpius.

NIU pavyko sumažinti stabdymo kelią iki 60 proc. ir sugrąžinti 6 proc. baterijos talpos atgal į sistemą su išmania stabdžių sistema.

„Lauko sąlygų valdymas (Field Oriented Control)“ (FOC)

NIU FOC (Field Oriented Control) sistema buvo sukurta bendradarbiaujant su BOSCH, kad būtų įdiegta naujos kartos transmisija. FOC ne tik sukuria tobulą našumo ir energijos suvartojimo pusiausvyrą, bet ir subalansuoja galią ir greitį.

Galite galvoti apie FOC kaip apie smegenis, realiu laiku valdančias variklį. Jos atpažįsta jūsų važiavimo sąlygas ir iš karto optimaliai pritaiko variklio veikimą. FOC atlieka vairuotojui nematomą motorolerio diagnostiką ir atitinkamai reaguoja į vairavimo pobūdį.

Didesnis našumas, mažiau energijos

BOSCH naujausios variklio technologijos yra pagrindinis komponentas optimizuojant energijos vartojimo efektyvumą, mažinant variklio dilimą ir energijos nuostolius, kurie būdingi įprastam varikliui. Palyginti su įprastais varikliais tokiomis pačiomis važiavimo sąlygomis, N-Series variklis yra bent 10 proc. efektyvesnis.

didesnis-nasumas-maziau-energijos.jpg

Dvigubas hidraulinis diskinis stabdis

NIU stabdžiai pagaminti iš daug mangano turinčio plieno, sutepti BOSCH stabdžių skysčiu ir aprūpintas sriegine stabdžių linija, skirta pailginti visos sistemos tarnavimo laiką.

Elektroninė stabdžių sistema (EBS)

EBS ne tik lemia saugesnį važiavimą, bet ir grąžina dalį energijos į sistemą. Vidutiniškai EBS pagamina 6 proc. baterijos talpos, arba 4 papildomus kilometrus.

Išmanu ir paprasta

NIU tikslas buvo sukurti paprasto dizaino gerai subalansuotą motorolerį, atkreipiant dėmesį į minimalią estetiką. Tai atspindi tiek industrinis motorolerio dizainas, tiek jo valdymas, pavyzdžiui, jungikliai ir prietaisų skydelis, kurie sukuria išskirtinę vairavimo patirtį.

Įkvepiantis dizainas

NIU pasiryžo sukurti šiuolaikinį motorolerį, atsižvelgdami į motorolerio dizaino kilmę - motorolerį, veikiantį išlaikant paprastą estetiką. 
Beveik vienerius metus NIU tyrinėjo medžiagas, formas ir naujausias technologijas tam, kad sukurtų dizainą, tapusį N-Series pagrindu. NIU dizaino tikslas - patogus važiavimas, išlaikant paprastą, bet patrauklų dizainą.

Dėmesys detalėms

Atidžiai įsižiūrėję pamatysite, jog N-Series dizaino elementuose pasikartoja simetrija ir forma. Nuo balno tvirtinimo įtaisų ir keleivio kojų pagrindo, plokščių - viskas veikia kartu.

niu-detales.jpg

LED šviesos

N-Series ikoninis priekinis žibintas yra daugiau nei tik pavadinimas. Naujasis rėmo žibintas, apjungiantis dienos ir standartinį apšvietimą, kartu su LED lempomis naudoja unikalią 360 laipsnių CCFL sistemą, kuri sukuria itin platų šviesos lanką, naktį pagerinantį matomumą ir saugumą.
Be to, NIU naudoja „TechnoLED“ lempos struktūrą, kuri sklandžiai integruoja galinį žibintą, posūkio rodiklius, stabdžių žibintą ir transporto priemonės numerio žibintą. Ši unikali šviesų sistema leidžia puikiai matyti ir yra pritaikyta naktiniam vairavimui.

LCD išmanus prietaisų skydelis

NIU išmanus prietaisų skydelis atlieka pagrindinę diagnostiką, todėl vairuotojas iš karto gali matyti savo greitį, likusią akumuliatoriaus talpą ir naudojamą galią realiu laiku (ar, paprasčiau, kiek apkraunama baterija).

Optimizuota sėdynės saugykla

Po sėdyne yra įrengta 18.9 litrų talpos saugykla, leidžianti lengvai įsidėti šalmą, nedidelį maišelį, kitus reikalingus daiktus, kai keliaujate.

niu-sedyne.jpg

Trijų rėžimų važiavimas

1 rėžimas: energijos taupymas pailginant važiavimo atstumą;
2 rėžimas: optimizuotas greičio ir važiavimo atstumo santykiui;
3 rėžimas: vairuotojams, siekiantiems greičio.

Atrakink naujus potyrius su NIU

Išmanaus užrakto dizainas

niu-rakteliai.jpg


Ličio jonų judėjimas
Judėjimo mieste laisvė prasideda su NIU akumuliatoriumi, kuriame naudojami Panasonic ličio jonų baterijos elementai. Baterijos valdymo sistema (BMS) valdo galios naudojimą ir užtikrina jūsų saugumą.

NIU 2 metų garantija galioja ir akumuliatoriui.

PACK technologija

NIU integravo PACK* technologiją, pripažintą pasaulinio lygio auto gamintojų, tam, kad užtikrintų kiekvieno elemento apsaugą ir apsaugotų viso akumuliatoriaus sprendimo vientisumą.

pack.jpg


360-apsauga.jpg

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

23 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: