FIIDO X 350W elektrinis dviratis (20")

Nauja prekė

FIIDO X - elektrinis dviratis patogioms Jūsų kelionėms mieste ir už jo ribų!

Pasiekia 32 km/h greitį, o vieno įkrovimo metu net iki 110 km ridą.

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!

Smulkiau

 

Yra sandėlyje, pristatymas 7-10 d.d.

1 799,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis 25km/h
Ratų dydis 20" (50.8cm)
Nominalus variklio / variklių galingumas 350W
Akumuliatoriaus talpa 11.6 Ah
Akumuliatoriaus įtampa 36V
Įveikiamas atstumas per įkrovimą 110km
Stabdžių technologija Hidrauliniai diskiniai stabdžiai
Krovimosi laikas 7h
Riedžio svoris 19.8kg
Sėdimas/stovimas Sėdimas

Apie prekę

Apdovanojimus pelnęs dizainas, išsiskirkite iš minios

Ar kada nors jautėte poreikį važiuoti be streso? Fiido X yra atsakymas. Minimalistinio dizaino, akį traukiantis Fiido X leis jums keliauti gatvėmis stilingai ir be triukšmo. Geriausias jūsų kasdienių kelionių ir lengvų nuotykių palydovas.

Apsaugos nuo vagystės sistema

Jums nebereikia jaudintis dėl elektrinio dviračio akumuliatoriaus saugumo. Naudojant išskirtinę akumuliatoriaus apsaugos sistemą, akumuliatorius bus pašalintas tik pagal unikalų kodą, o tai reiškia, kad niekas, išskyrus jus, negali atrakinti akumuliatoriaus ir dviračio, todėl vagystė tampa beprasmiška.
Pedalų minimas - mankšta, o ne kančia

Esate elektrinių dviračių naujokas? Nenorite pavargti, tačiau norite keliauti į mokslus, darbus - su dviračiu? Jokiu problemu. Įrengtas modernus sukimo momento jutiklis, kuris matuoja, ar ir kaip sunkiai mujate pedalus, Fiido X suteikia daug intuityvesnę važiavimo patirtį elektriniams dviračiams, todėl jums nereikia nerimauti, kaip išmokti naudotis droseliu.
5 minutės ir Jūs jau kelyje!
Lengvas surinkimas, išlankstykite, įsikute pedalus ir judėkite pirmyn! Elektrinis dviratis ir lengvai sulankstomas ir lengvai paruošiamas važiuoti net ką tik ištrauktas iš dėžės.
Nuimamas akumuliatorius su dideliu įveikiamu nuotoliu

Patentuotas akumuliatorius gali pasigirti didžiuliu 130 km (80,7 mylių) įvekiamu nuotoliu vienu įkrovimu, daugiau nei pakankamai bet kokiai kasdienei kelionei į darbą ir atgal. Dėl to, jog baterija įmontuota pačiame dviratyje - sumažinama gedimų susijusių su baterija tikimybė.
Akumuliatorius-baterija integruota į sėdynės rėmo dalį.
Sulankstomas dviratis
Fiido X rėmas su jau gerai atpažįstamu sulankstomu firminiu mechanizmu. FIIDO dviračio rėmas su EN15194 standartu - tvirtesnis nei bet kada anksčiau. Tačiau tuo pačiu - labai lengva sulankstyti ir sutalpinti į automobilio bagažinę ar viešąjį transportą. Mėgaukitės neprilygstamu Fiido X lankstumu.
Sustiprintos padangos
Sustiprintos (puncture-proof) padangos sumažina sprogimo riziką, taip sutaupote, nes padangos - ilgaamžiškesnės.

PRITAKYTAS ĮVAIRAUS ŪGIO VAIRUOTOJAMS IR PATOGIAI SULANKSTOMAS

Elektrinis dviratis pritaikytas įvaurais ūgio asmenis. Gamintojo rekomendacija, el. dviračio vairuotojų ūgis turėtų vūti 155 - 200 cm.

Patogiai sulankstomas - tad tilps ir į bagažinę ir patogiai transportuositės viešuoju transportu. O sandėliavimas - patogus.

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: