FIIDO T1 PRO elektrinis dviratis (20")

Nauja prekė

FIIDO T1 PRO - elektrinis dviratis patogioms Jūsų kelionėms mieste ir už jo ribų!

Pasiekia 45 km/h greitį, o vieno įkrovimo metu net iki 100 km ridą.

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!

Smulkiau

 

Yra sandėlyje, pristatymas 7-10 d.d.

1 699,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis 45 km/h
Ratų dydis 20" (50.8cm)
Nominalus variklio / variklių galingumas 750W
Akumuliatoriaus talpa 20 Ah
Akumuliatoriaus įtampa 48V
Įveikiamas atstumas per įkrovimą 110km
Stabdžių technologija Hidrauliniai diskiniai stabdžiai
Krovimosi laikas 7h
Maksimalus svoris (apkrova) 200kg
Riedžio svoris 36.2kg
Riedžio išmatavimai 1800*690*1180 mm
Sėdimas/stovimas Sėdimas

Apie prekę

Neprilygstamas greitis ir galia

750W galios variklis kartu susu 7 greičio bėgiais, tad gali pasiekti net 45 km/h greitį. 7 greičio pavaros veikia nuosekliai su 4 pagalbinio galios lygiais, suteikdama 28 bėgių derinius.
Itin didelės talpos baterija ir didelė rida

Elektrinis dviratis FIIDO T1 yra skirtas darbui ir ilgoms kelionėms. Su 960 Wh talpos akumuliatoriumi, galėsite nuvažiuoti iki 150 km važiuojant pagalbine funkcija ir įspūdingus 100 km atstumą važiuojant pilnai elektrine pavara. 
Ergonomiškas ir paprastas dizainas

FIIDO sukūrė T1 elektrinį dviratį, taip kad jo dizainas būtų patogus ilgoms kelionėms. Itin platus balnas ir smūgius sugeriantis sėdynės vamzdis kartu su tvirta pakaba, rėmu ir 20 colių padangomis užtikrina, kad ilgiausios kelionės ir sunkiausios trasos - nebūtų kliūtis. O kartu su savimi galėtumėte vežti
Lengvos kelionės su T1 elektriniu 

FIIDO T1 el. dviratis pagamintas iš aliuminio lydinio rėmo ir vientisų magnio lydinio ratlankiais, gali atlaikyti net iki 200 kg svorį. Šis dviratis turi naujovišką svorio paskirstymo konstrukciją, suteikiančią vairuotojo sėdynei 120 kg keliamąją galią, o galinei bagažinei – 80 kg. 20"*4,0 mišriai dangai pritaikytos padangos - leis keliauti įvairiausia danga.
Jūsų gerovė – priešakyje

T1 sukurtas tam, kad būtumėte kuo saugesni, todėl jame buvo įrengtas didelio kontrasto ekranas, kuris vienoje vietoje pateikia visą esminę informaciją – net ir esant tiesioginiams saulės spinduliams – ir užtikrina visišką įsitraukimą į jūsų aplinką.

PRITAKYTAS ĮVAIRAUS ŪGIO VAIRUOTOJAMS IR PATOGIAI SULANKSTOMAS

Elektrinis dviratis pritaikytas įvaurais ūgio asmenis. Gamintojo rekomendacija, el. dviračio vairuotojų ūgis turėtų vūti 155 - 200 cm.

Patogiai sulankstomas - tad tilps ir į bagažinę ir patogiai transportuositės viešuoju transportu. O sandėliavimas - patogus.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: