elektrinis dviratis ONEMILE Scrambler V (20")

Nauja prekė

ONEMILE Scrambler V - elektrinis dviratis kelionėms mieste ir už jo ribų!

eDviratis su 850W varikliu pasiekia 45 km/h greitį, o vieno įkrovimo metu net iki 70 km ridą.

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

Yra sandėlyje, pristatymas 4-6 d.d.

1 999,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis 45km/h
Ratų dydis 20" (50.8cm)
Variklio galingumas 850W
Akumuliatoriaus talpa 12.4Ah
Akumuliatoriaus įtampa 52V
Įveikiamas atstumas per įkrovimą 70km
Stabdžių technologija Hidrauliniai diskiniai stabdžiai
Krovimosi laikas 4h
Maksimalus svoris (apkrova) 125kg
Riedžio svoris 35 kg
Riedžio išmatavimai 1810*730*1200mm

Apie prekę

Elektrinis dviratis - pakeisiantis kitas transporto priemones mieste

Galingas, saugus ir praktiškas - ONEMILE Scrambler V elektrinis dviratis - turi viską, kad taptų Nr. 1 transporto priemone sezono metu. Net 45 km/h greitį pasiekiantis, 850W galios variklį turintis, ir su 52V 12.4Ah SAMSUNG baterija apginkluotas elektrinis dviratis, vieno įkrovimo metu pasieks 30-70 km ridą.

Komfortabilus ir saugus

Elektroninis dispėljus - ekranas leidžia patogiai valdyti ir analizuoti elektrinį dviratį. Ekrane matysite ne tik greičio, baterijos likučio, ridos ir kitus duomenis, tačiau galėsite pasirinkti skirtingas pavaras. o apsaugai - sukurti unikalų apsaugos kodą.

20" skersmens ir 4" pločio kamerinės padangos, hidrauliniai amortizatoriai priekyje ir gale - leidžia jaustis stabiliai ir minkštai su dviračiu keliaujant įvairia danga. 

Plati ir ilga elektrinio dviračio sėdynė leis patogiai sėdėti įvairaus ūgio vairuotojams.  Ir nors dviratis tesveria 35kg - su savimi edviratis gali gabenti net iki 125 kg svorį.

Elegantiškas stilius

Dviračio kūrėjus įkvėpė 70-80-ųjų stiliaus dviračiai. V formos rėmas - leidžia ne tik patogiai keliauti, tačiau ir vienu metu atrodo ir elegantiškai ir moderniai.

Galingas ir praktiškas

850W galios variklis - leis ne tik pasiekti 45 km/h greitį, tačiau ir be didesnio vargo įvažiuoti į statesnes įkalnes, įsibėgėti ir keliaujant prastesne danga.

52V 12.4 Ah SAMSUNG baterija - įkraunama vos per 4 valandas ir leidžia elektriniam dviračiui vienos kelionės metu įveikti 30-70 kilometrų. Dviračio baterija yra lengvai išimama, tad galite patogiai transportuoti ir įkrauti atskirai - namuose, ofise, kol pats dviratis bus garaže, balkone ar kitur sandėliuojamas.

ONEMILE Scrambler V - sertifikuotas ir tinkamas registruoti dviratis-mopedas.

Elektrinis dviratis turi EEC sertifikatą, atitinka L1E (AM) kategoriją, tad sėkmingai galite registruoti ir keliauti gatvėmis.

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

29 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: