elektrinis motoroleris NIU UQi GT Pro

Nauja prekė

NIU elektrinių motorolerių naujiena - UQi GT PRO!

Tai modelio UQi PRO didesnis brolis, skirtas ir aukštesniems 180-185 cm ūgio asmenims.

Kartu su 1400W galia, pasieks iki 45 km/h greitį ir vieno įkrovimo metu užteks 80-100 km ridai.


Kaina: 2 299,00 €

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

5 Prekės

Yra sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

2 299,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis45km/h
Ratlankių skersmuo90/90-14 Rim: 2.15*14 / 100/80-14 Rim: 2.50*14
Variklio galingumas1400 W
Akumuliatoriaus talpa42Ah
Akumuliatoriaus įtampa48V
Baterijos rūšisLi-ion
Įveikiamas atstumas per įkrovimą80-100 km
Stabdžių technologija220 mm Dual-Piston hidraulinis diskinis / 180 mm hidraulinis diskinis
Krovimosi laikas4.5h
Maksimalus svoris (apkrova)227 kg
Riedžio svoris58 kg
Riedžio išmatavimai1128*1910*740 mm
KomplektacijaĮkrovėjas
Garantija24 mėn.
Sėdimas/stovimasSėdimas

Apie prekę

Beveik milijardas važiavimo istorijos kilometrų

Skirtingi vairavimo įpročiai, pagreitėjimo būdai ir energijos vartojimas daro įtaką mūsų važiavimui. Iš nuvažiuotų beveik milijardo mūsų vartotojų kilometrų NIU sėkmingai atskleidė realius miesto veiksnius, turinčius įtakos kasdieniniams važiavimo įpročiams. Ištyrę 150 000 vairuotojų, sukūrėme išmanų motorolerį, kuris pritaikytas judėjimui mieste.

92.6% - Variklio konversija

Bosch Motor

Atlikę išsamius tyrimus ir išanalizavę duomenis, mes didžiuojamės savo pažangiausiu varikliu. Kiekvienas U-Series elektrinės transmisijos komponentas yra tiksliai suprojektuotas taip, kad būtų pasiekta puiki energijos ir efektyvumo pusiausvyra, taip užtikrinant, kad variklis būtų pakankamai galingas, tuo pačiu sumažinant energijos nuostolius.

elektrinis motoroleris NIU UQi GT Pro

„Lauko sąlygų valdymo (Field Oriented Control)“ (FOC)

NIU sukūrė FOC vektorinį valdiklį, kad būtų užtikrinta sklandi komunikacija su U-Series varikliu. Sukonfigūravus sudėtingą algoritmą, atlikus griežtus variklio patikrinimo testus ir sureguliavus galios įvestį, pasiekėme sklandų 10 proc. sąnaudų ≈ 10 proc. išeigos pagreitį. FOC yra naujausia originali technologija.

Elektroninė stabdžių sistema (EBS) ir regeneracinė stabdžių sistema

Įprastame motoroleryje stabdymo metu susidariusi kinetinė energija prarandama. Su mūsų EBS stabdant atsiradusi energija grąžinama į bateriją, iki 6 proc. jos talpos.

Cloud ECU

ECU debesis, U-Series išmanumo pagrindas, veikia kaip asmeninis motorolerio analitikas ir padeda jums atlikti diagnostiką bei pasinaudoti važiavimo istorija. Po kiekvieno važiavimo surinkti duomenys padeda optimizuoti jūsų važiavimo potyrius, nes sistema mokosi apie jūsų važiavimo pobūdi.

elektrinis motoroleris NIU UQi GT Pro

Naujas šešių ašių judesio jutiklis

Dėl naujosios MEMS 6 ašių judesio jutiklio, U-Series apsaugos nuo vagysčių tikslumo diapazonas buvo sutrumpintas iki 3 metrų. Transporto priemonės pagreičio matavimui ir GPS padėties nustatymui naudodami giroskopą, galime tiksliau nustatyti neteisėtą jūsų motorolerio judėjimą.

MEMS 6 ašys nėra tik apsaugos nuo vagystės įrankis. Jis aptinka visus jūsų motorolerio judesius. Jūs galite gauti pranešimą savo telefone net jei jūsų motoroleris nuvirsta.

Baterijos valdymo sistema (BMS)

Mes suprojektavome ir sukūrėme naujos kartos BMS. Ji atlieka daug daugiau, nei tiksliai apskaičiuotas baterijos įkrovimas ir iškrovimas. BMS analizuoja srovę, įtampą, temperatūrą, sąsajas ir 10 kitų elektronikos apsaugos mechanizmų, užtikrindama, kad kiekviena baterijos dalis būtų apsaugota ir veiktų efektyviai.

elektrinis motoroleris NIU UQi GT Pro

Užvedimas be rakto

U-Series yra pirmasis mūsų motoroleris, užvedamas be rakto. U-Series raktas leidžia nuotoliniu būdu atrakinti savo motorolerį iki 50 metrų atstumu. Kai būsite pasiruošę važiuoti, tiesiog nuspauskite raktelio mygtuką „Niu logo“, kad užvestumėte savo motorolerį.

elektrinis motoroleris NIU UQi GT Pro

Visiškai naujas rėmas

Pirmą kartą pamačius U-Series, žvilgsnis užkliūna už išorinio 38 mm plieno rėmo. Jis ne tik gerai atrodo, Q235 plienas turi puikų sukimo standumą ir mažą išilginį standumą, užtikrinantį tinkamą pusiausvyrą ir manevringumą.

elektrinis motoroleris NIU UQi GT Pro

Dienos šviesos žibintai

At NIU, safety is our top priority. The U-Series is equipped with daytime running lights and a 360 degree LED lighting system. Pedestrians and drivers have no problem spotting you when on the road, reducing the likelihood of accidents. The U-Series has an all-new external "Halo" headlamp that is first and foremost designed for safety while also being a bit quirky; letting the U scooter standout for both its form and function.

NIU variklio užraktas

Mes papildėme apsaugą nuo vagysčių Niu variklio užraktu. Jei įvyksta neleistinas motorolerio judėjimas, aktyvuojamas variklio užraktas. Būkite užtikrinti, variklio užraktas aktyvuojamas tik veikiant motorolerio „parkavimo“ režimui.

elektrinis motoroleris NIU UQi GT Pro

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

21 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: