elektrinis paspirtukas S10X 25Ah (10")

Nauja prekė

Elektrinis paspirtukas su sėdyne - S10 X SUPER!

Atnaujintas - šių metų serijos modelis! Su dideliais 10" ratukais, itin galingas, pasiekiantis iki 40-45 km/h, ir nuvažiuojantis net iki 80 km atstumą vieno įkrovimo metu.

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

Yra sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

949,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis 40-45 km/h
Ratų dydis 10" (25,4cm)
Variklio galingumas 500W
Akumuliatoriaus talpa 25Ah
Akumuliatoriaus įtampa 48V
Įveikiamas atstumas per įkrovimą 70-80km
Stabdžių technologija Diskiniai stabdžiai
Krovimosi laikas 12.5h
Maksimalus svoris (apkrova) 120kg
Riedžio svoris 19-20kg
Riedžio išmatavimai 1130*560*1140mm
Pakuotės išmatavimai 1150*300*360mm
Atsparumas vandeniui IP54 klasė
Komplektacija Įkrovėjas, įrankių rinkinys
Sėdimas/stovimas Stovimas

Apie prekę

Elektrinis paspirtukas su sėdyne - S10 X!

Pagal ilgametę patirtį elektrinių transporto priemonių srityje, specialiu Riedis.lt užsakymu gaminami išskirtiniai S10 serijos modeliai, pritaikyti įvairiems keliams - itin pravažūs, stabilūs ir greiti!

Elektrinis paspirtukais su dideliais pipučiamais 10" ratais, priekiniais bei galiniais amortizatoriais. Įmontuoti aukščiausios klasės amortizatoriai suteiks stabilumo važiuojant ir nelygia danga ir per kliūtis. Leis Jums jaustis komfortabiliai ir minkštai tiek sėdint, tiek stovint. 

Šie elektriniai paspirtukai išskirtiniai ir savo galia - turintys net 500W48V variklį, kai įprastiniai miesto elektriniai paspirtukai turi  36V, todėl S10X - įsibėgėja greičiau, turi geresnę trauką net su didesne apkrova ar važiuojant į statesnę įkalnę.

O kiekvienam pagal poreikį, šios serijos paspirtukai leidžiami su skirtingos talpos akumuliatoriais - baterijomis,
tad kiekvienas, galite rinktis, pagal norimą įveikti atstumą ir norimą išsvystyti greitį:
S10X 15Ah ir S10X 15Ah SUPER - su 15Ah baterija įveiks 40-50 km ridą ir pasieks 40-45 km/h greitį.
S10X 20Ah ir S10X 20Ah SUPER - su 20Ah baterija įveiks 50-60 km ridą ir pasieks 40-45 km/h greitį.
S10X 25Ah ir S10X 25Ah SUPER - su 25Ah baterija įveiks 70-80 km ridą ir pasieks 40-45 km/h greitį.

Akumuliatoriai-baterijos ir įkrovėjai, atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo standartus, tad pilnai įsikrovus - atsijungia ir įspėja Jus LED apšvietimu, raudonu - kai neįkrauta ir žaliu - pilnai įkrovus.

S10 serijos modeliai leidžiami ir su sėdynėmis (žymimi pavadinime SUPER). Taip pat yra galimybė įsigyti sėdynę atskirai (čia). Sėdynė kintamo dydžio, su įmontuotais amortizatoriais, sulankstoma ir lengvai montuojama ir nuimama.

Paspirtukas yra sulankstomas - ne tik sulenkiamas perpus, tačiau ir su užsilenkiančiomis rankenomis, todėl ypač pagogus transportavimui. Kintamo dydžio vairalazdė-vairas padės prisitaikyti prie įvairaus ūgio vairuotojų.

Elektrinis papsirtukas turi LCD ekraną - displėjų, kuriame galite matyti akumuliatoriaus lygį ir voltažą, išvystomą greitį ir įveiktą atstumą. Ekrano kitoje pusėje - USB jungtis telefono ar kito įrenginio įkrovimui.

Taip pat yra įmontuotas elektrinis garso signalas, valdomas mygtuko pagalba.

Priekyje bei gale integruotus žibintai, tad leis saugiai jaustis ir tamsiuoju paros metu. Paspaudus stabdį - paryškėja galinio žibinto lemputės raudona spalva, tad įspėja ir kitus eismo dalyvius apie stabdymo pradžią. Paspirtuko gale esančiuose šoniniuose rūko žibintuose yra įmontuoti ir posūkiai, tad važiuojančius už jūsų įspėsite apie būsimo manevro atlikimą. 

Paspirtuko rėmas pagamintas iš lengvo, kokybiško aliuminio lydinio, tad su savimi gali vežti net iki 120 kg svorį. O bazė - pagrindas - itin platus, tad suteikia išskirtinį komfortą. Pagrinde taip pat įmontuotos dvi neslįstandčios medžiagos juostos, kurios leis atsistoti saugiai ir tvirtai, neslidinėti.

S10 elektrinis paspirtukas - aukščiausius reikalavimus atitinkantis draugas, mėgstanties keliauti tiek mieste, tiek už jo ribų!

elektrinis paspirtukas S10 X 25Ah

Patogiai sulankstomas

Sulankstomas elektrinis paspirtukas

Funkcionalus ir patogus valdymas

elektrinis paspirtukas S10 X 25Ah

Komplektacijoje - įrankių rinkinys

elektrinis paspirtukas S10 X 25Ah

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: