elektrinis paspirtukas NEOLINE T25 (10.5")

Nauja prekė

Lietuvių gamintojo NEOLINE elektrinių paspirtukų serija!

T25 - pasiekia 25 km/h greitį ir vienu įkrovimu gali įveikti net iki 30 km atstumą.

Kaina: 429 €

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

2 Prekės

Yra sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

429,00 € su PVM

-20,00 €

449,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis25km/h
Ratų dydis10.5" (26,67cm)
Variklio galingumas350W
Akumuliatoriaus talpa7.8Ah
Akumuliatoriaus įtampa36V
Baterijos rūšisLi-ion
Įveikiamas atstumas per įkrovimą30km
Krovimosi laikas5h
Maksimalus svoris (apkrova)120kg
Riedžio svoris12kg
Riedžio išmatavimai1055*430*1136 mm
Atsparumas vandeniuiIP54
KomplektacijaĮkrovėjas, įrankių rinkinys
Garantija24 mėn. (baterijai 6mėn.)
Sėdimas/stovimasStovimas

Apie prekę

VARIKLIS

Variklis yra ant galinio rato, kuris suteikia šiuos privalumus:

  • Galimybė be jokių apribojimų naudoti visą elektrinio stabdžio galią;
  • Užtikrinant važiuojančiojo kilimą į kalną dideliu kampu;
  • Geresnė kontrolė ant slidaus paviršiaus;
  • Praslydimo kontrolė važiuojant į kalną.

STABDŽIŲ MECHANIZMAI

NEOLINE T25 modelis turi trijų tipų stabdžius – priekinio būgno tipo, galinio mechaninio stabdžio ir elektroninius (E-ABS). Priekinis būgno tipo stabdys yra sumonuotas rato viduje labai padengtas rato viduje, todėl yra labai patikimas ir ilgalaikis. Jautri elektroninio stabdžio reakcija leidžia aktyviau ir sklandžiau sulėtinti greitį.

APŠVIETIMAS

NEOLINE T25 modelyje yra yra sumontuoti galinis ir priekinis žibintai. Priekinio LED žibinto ryškumas ir šviesos spindulio kampas gali būti reguliuojami vartotojoįmontuoti galiniai žibintai, o priekinis LED žibintas gali reguliuoti savo ryškumą ir reguliuoti šviesos spindulio kampą.

INFORMACIJOS VAIZDAVIMAS

Informacinis ekranas praneša apie akumuliatoriaus įkrovimo būseną, pasirinktą greičio režimą („Eco“, „Standard“ ir „Drive“), dabartinį greitį, nuvažiuotą atstumą ir važiavimo žibintų veikimo būseną.

RATAI

Pripučiamos 10,5 colio pločio NEOLINE T25 bekamerės padangos turi platų ir gilų protektorių, kuris suteikia geresnį sukibimą sunkiomis sąlygomis (kelio nelygumaiženklinimas, medinės grindys, šlapias asfaltas, plytelės) dėl didesnio kontakto su kelio danga. Be to, dėl plataus ir gilaus protektoriaus ratai efektyviai slopina vibracijas važiuodami įvairiais paviršiais.

PASLĖPTŲ JUNGČIŲ PATIKIMUMAS

Taisymo laidai ir stabdžių trosai įtraukiami į elektrinio paspirtuko rėmą. Toks laidų ir kabelių klojimas užtikrina jų saugumą ir sumažina pažeidimų riziką važiuojant paspirtuku.

LANKSTYMO MECHANIZMAS

Paspirtuko sulankstymas niekada nebuvo toks paprastas – žmogus turi paspausti tik vieną rankeną, esančią priekinėje vairo kolonėlės dalyje, o tada tiesiog užfiksuoti vairo kolonėlę, prie galinio paspirtuko sparno. kad būtų galinis paspirtuko sparnas. ?Paprastas ir lengvas fiksavimo mechanizmas, Paprastas ir lengvas fiksavimo mechanizmas iš aviacinio aliuminio,kuris kartu su aviaciniu aliuminiu užtikrins mechanizmo patikimumą ir ilgaamžiškumą.

 

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: