elektrinis paspirtukas PULSE 10 SINGLE (10")

PULSE10S

Nauja prekė

PULSE 10 SINGLE - elektrinis paspirtukas - išskirtinis dizainas ir galia!

Net 1200W galios variklis ir 21Ah, 60V baterija - leis įsibėgėti iki įspūdingų 60 km/h greičio.

Riedis.lt greitas ir kokybiškas servisas bei visos komplektuojančios dalys Lietuvoje.

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

3 Prekės

Yra sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

1 499,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis60km/h
Ratų dydis10" (25,4cm)
Variklio galingumas1200 W
Akumuliatoriaus talpa21Ah
Akumuliatoriaus įtampa60V
Įveikiamas atstumas per įkrovimą70km
Stabdžių technologijaEABS, pusiau hidrauliniai, Zoom Xtech
Krovimosi laikas10h
Maksimalus svoris (apkrova)125kg
Riedžio svoris29kg
Riedžio išmatavimai1400*350*600 mm
KomplektacijaĮkrovėjas
Sėdimas/stovimasStovimas

Apie prekę

Naujas Riedis.lt kūrinys!

Džiaugiamės galėdami pristatyti ir tobulinti dar vieną mūsų kūrinį! PULSE 10 elektriniai paspirtukai Riedis.lt (Riedis-Electric) kartu su partneriais vystoma išskirtinės kokybės paspirtukų linija.
PULSE paspirtukų komplektacijoje naudojami aukščiausios kokybės gamintojų komponentai, kaip  LG baterijos, hidraulinės ir pusiau hidraulinės NUTT ir ZOOM XTECH stabdžių sistemos. Gali būti komplektuojamas tiek vieno, tiek dviejų variklių, skirtingos talpos baterijų ir išskirtinių priedų, kaip vairo demferis-stabilizatorius ir daugiau galimybių. Ypatingai aukšta surinkimo kokybė - apgalvota ir mums viskas gerai pažįstama iki menkiausio varžtelio!

Trys PULSE versijos!

Rinkitės vieną iš trijų PULSE 10 paspirtukų versijų:
PULSE 10 SINGLE - 1200W variklis, 21Ah 60V baterija, pusiau hidrauliniai stabdžiai;
PULSE 10 DUAL - 2x 1200W varikliai, 21Ah 60V baterija, pusiau hidrauliniai stabdžiai;
PULSE 10 DUAL PRO -  2x 1200W varikliai, 28Ah 60V baterija, hidrauliniai stabdžiai, vairo demferis.

1200W variklis

Galingas 1200 W didelio sukimo momento variklis nuveš jus visur, kur norite! Pagreitis nėra panašus į dvigubų variklių, bet pakankamai geras, kad pajusti galią - iki 60 kilometrų per valandą greičio! Daugeliu atvejų sukimo momentas yra svarbesnis už greitį, ir patikėkite mumis, kad PULSE 10 SINGLE užteks galios ir sukimo momento, kad įskrietumėte į stačias kalvas!
Pulse electric scooter
30A valdiklis 

Kažkas turi vairuoti šį beprotišką variklį. Taigi, PULSE 10 SINGLE aprūpintas vienu galingesnių - 30A valdikliu, kuris užtikrins pakankamai srovės, kad išspausti tokią galią ir greitį.
speed
60V 21Ah baterija

Didelei galiai - reikia daug energijos, todėl PULSE apginkluotas net 21Ah talpos ir 60V įtampos baterija. Su kuria įveiksite ir įspūdingus - iki 70 km.
pulse-10-dual-pro-04-550x420-2
Zoom Xtech HB-100 stabdžiai

Kuo greičiau važiuoja, tuo geriau turi stabdyti! Kad būtų galima saugiai sustoti, PULSE 10turi pusiau hidraulinius Zoom Xtech HB-100 stabdžius ant abiejų ratų. Zoom leis labai sklandžiai stabdyti ir akimirksniu sustabdyti elektrinį paspirtuką. Jei norite daugiau, galite jį atnaujinti naudodami ir pilnai hidraulinius stabdžius.
pulse-10-dual-middle-02
TUOVT 80 / 65-6 padangos 

Norėdami perduoti jėgą, kurią šis žvėris gali sukelti ant žemės, paspirtukas aprūpintas geriausiomis padangomis rinkoje. TUOVT 80 / 65-6 arba 10 × 3, yra labai tvirta padanga, pakankamai plati, kad turėtų gerą sukibimą visais važiavimo režimais, ne per kieta, ne per minkšta ir labai atspari pradūrimams, palyginti su kitomis panašiomis padangomis.
gume
Spyruokliniai 165mm amortizatoriai

Kad važiavimas būtų sklandus ir patogus, elektrinis paspirtukas PULSE turi dvigubą spyruoklininį amortizatorių. Kiekvieną iš jų galima reguliuoti atsižvelgiant į jūsų svorį ar vairavimo pobūdį. Jei norite daugiau, nesijaudinkite! Šiuos amortizatorius galite pakeisti bet kuria 165 mm spyruokline, hidrauline, pneumatine ar hibridine sistema.
pulse-10-dual-pro-04
Siptrūs ir standūs  purvasaugiai

Kad vanduo, purvas, dulkės ir visi kiti nešvarumai būtų toli nuo jūsų, el. paspirtukas PULSE turi du tvirtus plastikinius sparnus su metaliniais laikikliais, kuriuos galima reguliuoti. Jie yra labai stabilūs ir standūs, todėl nedreba, netriukšmauja ar leūžta duobėtuose keliuose.
IMG_2430
Priekiniai LED žibintai

Puikiam matomumui važiuojant naktį paspirtuke yra įrengta galinga priekinė LED lemputė, kuri apšvies daugiau nei 40 metrų kelio. Tikrai būsite matomas eisme, tačiau jei kas nors jūsų nemato, atminkite, kad priekiniame žibinte turite ir labai garsų elektroninį garsinį signalą.
pulse-pro-10-dual-6
Galiniai LED žibintai

Užtikrinkite savo ir kitų saugumą - galinio žibinto pagalba įspėsite esančius už Jūsų. Galinis, posūkių ir stabdžių žibintai.
Pulse electric scooter
Šoniniai LED žibintai 

Tai nėra kažkas, be ko negalime važiuoti, bet tai mus džiugina! Žalios - PULSE spalvos LED šoniniai žibintai atrodo nuostabiai naktį. Taip pat, padidina matomumą eisme. Galite pakeisti žalią LED juostą į RBG su nuotolinio valdymo pultu, kad pakeistumėte spalvų ir šviesos režimą, kai tik norite.
Pulse electric scooter
Reguliuojamo aukščio vairalazdė

Nesvarbu, koks Jūsų ūgis, galite reguliuoti PULSE rankenos aukštį, kad jaustumėtės patogiai. Be to, jis ne tik atrodo geriau nei fiksuotas vairas, bet ir yra tvirtesnis. 
Pulse 10 Pro electric scooter 2x1200w (3)
Dvigubas fiksatorius - daugiau saugumo

Mes rūpinamės jūsų saugumu! Štai kodėl PULSE paspirtukai turi labai tvirtą ir storą  - dvigubą sulankstymo mechanizmo fiksatorių. Tai užtikrins, kad vairas niekada neatsilaisvins. 
Pulse 10 Pro electric scooter 2x1200w (10)
Plati kojų atrama

Teisinga kūno padėtis ir geras sukibimas su pagrindu važiuojant yra labai svarbu. Kad jaustumėtės stabilai ant paspirtuko, pagrindas su plačia galine atrama ir padengtas neslystančia medžiaga. Tai padės išvengti atsitiktinio paslydimo. Taip pat yra labai naudinga rankena, kurią galite naudoti norėdami neštis, transportuoti paspirtuką.
pulse-10-single-middle-04
Pasirinkite teisingai!

Elektrinį paspirtuką PULSE 10 galite sumaišyti su vizualiai panašiais, beveik identiškos platformos paspirtukais - SPEEDTROTT RX 2000 ir BLADE 10.
RX 2000 ir BLADE 10 paspirtukai yra pagaminti pagal PULSE 10 projektą, tačiau - PULSE 10 elektriniai paspirtukai kuriami Riedis.lt (Riedis-Electric) kartu su partneriais, todėl įsigydami PULSE - gaunate ir oficialių atstovų priežiūrą, garantinį ir po garantinį servisą ir būsite užtikrinti dėl detalių tiekimo!

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: