elektrinis paspirtukas PULSE 10 DUAL (10")

PULSE10D

Nauja prekė

PULSE 10 DUAL elektrinis paspirtukas - išskirtinės kokybės gaminys, įveiks bet kokią trasą!

Net 2x1200W galios varikliai ir 21Ah 60V baterija - leis įsibėgėti iki įspūdingų 75 km/h ir nuvažiuoti iki 70 km

Riedis.lt užtikrina greitą ir kokybišką šio paspirtuko servisą bei visas komplektuojančias dalis Lietuvoje. Tai mūsų gaminys, tad užtikriname aukščiausią kokybę.

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

Dėl prekės užsakymo - susisiekime!

1 719,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis 75km/h
Ratų dydis 10" (25,4cm)
Variklio galingumas 2x 1200W
Akumuliatoriaus talpa 21Ah
Akumuliatoriaus įtampa 60V
Įveikiamas atstumas per įkrovimą 70km
Stabdžių technologija EABS, pusiau hidrauliniai, Zoom Xtech
Krovimosi laikas 10h
Maksimalus svoris (apkrova) 125kg
Riedžio svoris 32kg
Riedžio išmatavimai 1400*350*600 mm
Komplektacija Įkrovėjas
Sėdimas/stovimas Stovimas

Apie prekę

Džiaugiamės galėdami pristatyti dar vieną mūsų kūrinį!
PULSE 10 elektriniai paspirtukai Riedis.lt (Riedis-Electric) kartu su partneriais vystoma išskirtinės kokybės paspirtukų linija.

PULSE paspirtukų komplektacijoje naudojami aukščiausios kokybės gamintojų komponentai, kaip LG baterijos, hidraulinės ir pusiau hidraulinės NUTT ir ZOOM XTECH stabdžių sistemos. Gali būti komplektuojamas tiek vieno, tiek dviejų variklių, skirtingos talpos baterijų ir išskirtinių priedų, kaip vairo demferis-stabilizatorius ir daugiau galimybių. Ypatingai aukšta surinkimo kokybė - apgalvota ir mums viskas gerai pažįstama iki menkiausio varžtelio!

Trys PULSE versijos!

Rinkitės vieną iš trijų PULSE 10 paspirtukų versijų:

PULSE 10 SINGLE - 1200W variklis, 21Ah 60V baterija, pusiau hidrauliniai stabdžiai;

PULSE 10 DUAL - 2x 1200W varikliai, 21Ah 60V baterija, pusiau hidrauliniai stabdžiai;

PULSE 10 DUAL  -  2x 1200W varikliai, 28Ah 60V LG baterija, hidrauliniai stabdžiai, vairo demferis.

SPECIFIKACIJOS

PULSE 10 DUAL elektrinis paspirtukas turi 2 variklius po 1200W, kurie leidžia išvystyti net 75 km/h greitį.

Pulse electric scooter

Elektriniame paspirtuke yra įmontuota galinga ir talpi 21Ah 60V (1260Wh) baterija, kuri jums leis nuvažiuoti iki 70 km.

pulse-10-dual-pro-04-550x420-2

Paspirtukas yra pagamintas aukščiausios klasė medžiagų, tad atlaikys net 125 kg svorį, na o pats paspirtukas sveria 32 kg.

Paspirtuko Prietaisai - Išskirtinumai 

Didelės 10 colių pneumatinės padangos užtikrins malonų važiavimą įvairomis dangomis. PULSE 10 DUAL elektrinis paspirtukas atkeliauja su TUOVT firmos STREET tipo padangomis (kurias rasite čia). Šios padangos turi gilesnį protektorių bei platesnį išorinį profilį negu įprastos paspirtukų padangos, tad po ratais pasitaikęs smėlis, žvyras nesukliudys Jums saugiai ir stabiliai važiuoti paspirtuku.
Riedis.lt turi platų padangų pasirinkimą (SEMI-OFFROAD, OFFROAD), kurį rasite čia.

gume

PULSE 10 DUAL elektrinis paspirtukas turi 3 greičio režimus ir 4 važiavimo režimus - ECO, TURBO, SINGLE, DUAL. Režimų dėka galėsite valdyti kokia galia važiuos Jūsų paspirtukas ir kaip greitai leisite jo baterijai išsikrauti.

Patogų PULSE 10 DUAL  elektrinio paspirtuko valdymą užtikrins ryškus ir gerai dienos šviesoje matomas EYE displėjus, kuriame matysite ir visus svarbiausius parametrus bei nustatymus - greitis, rida, baterijos lygis, greičio padėtis-lygis.

Reguliuojamos vairalazdės dėka, šiuo elektriniu paspirtuku galės mėgautis įvairaus ūgio vairuotojai.

speed

Galingas elektroninis garso signalas užtikrins Jūsų saugumą ir tikrai atkreips dėmesį, jeigu teks ką nors įspėti.

Paspirtukas turi C formos amortizacijos mechanizmą tad galėsite drąsiai važinėti nelygiomis, akmenuotomis, žvyru padengtomis kelio dangomis. 165mm priekiniai ir galiniai amortizatoriai užtikrins malonią kelionę.

pulse-10-dual-pro-04

Kad galėtumėte jaustis saugiai važiuodami įvairiomis dangomis, PULSE 10 DUAL  elektriniame paspirtuke yra įmontuoti XTECH firmos semi-hidrauliniai stabdžiai, kurie užtikrins patikimą ir efektyvų stabdymą. 

pulse-10-dual-middle-02

Kurdami šį paspirtuką tikrai pasistengėme dėl gero apšvietimo. Galingas priekinis LED žibintas, šoninės LED juostos, galiniai ir posūkių žibintai - visa tai leis mėgautis PULSE 10 DUAL  elektriniu paspirtuku net tamsiu paros metu.

Pulse electric scooter

Elektrinis paspirtukas turi dvi krovimo jungtis - naudojant du standartinius įkroviklius - paspirtuką įkrausite dvigubai greičiau.

SURINKIMO KOKYBĖ

Elektrinio paspirtuko PULSE 10 DUAL vairalzdę ir sulenkimo mechanizmą tvirtai laiko plieninis vairalazdės užspaudėjas, tad galite būti ramūs, kad, važiuojant dideliu greičiu ar nelygiais paviršiais, Jūsų paspirtuko vairalazdė išliks stabili ir neklibanti. Saugumo važiuojant suteiks ir tvirta reguliuojamo aukščio vairalazdė, kuri užspaudžiama užspaudėjais, tad ir ji išliks stabili ir neklibanti važiuojant įvairiomis dangomis.

Pulse 10 Pro electric scooter 2x1200w (10)

Galinė kojos atrama leis Jums mėgautis patogiu ir komfortišku važiavimu.

pulse-10-single-middle-04

Didelio korpuso dėka, kojoms vietos tikrai užteks, tad drąsiai galėsite keisti stovėjimo pozicijas, tad nepavargsite bevažiuojant.

PATOGUMAS

Paspirtukas patogiai susilanksto, tad galima jį transportuoti ir automobilio bagažinėje ir patogiai sandėliuoti.

PULSE 10 DUAL elektrinis paspirtukas - ir norintiems sėdėti - galimybė pritaikyti sėdynę. Paspirtuko sėdynė tvirtinasi be didesnio vargo - vos keliais varžtais prie pagrindo. Ją rasite čia.

TESTAI

Savo parduodamiems paspirtukams keliame aukščiausius reikalavimus ir juos testuojame. Mūsų testinius važiavimus ir apžvalgas galite pamatyti Riedis.lt Youtube kanale, kurį rasite čia.

Pasirinkite teisingai!

Elektrinį paspirtuką PULSE 10 galite sumaišyti su vizualiai panašiais, beveik identiškos platformos paspirtukais - SPEEDTROTT RX 2000 ir BLADE 10.

RX 2000 ir BLADE 10 paspirtukai yra pagaminti pagal PULSE 10 projektą, tačiau - PULSE 10 elektriniai paspirtukai kuriami Riedis.lt (Riedis-Electric) kartu su partneriais, todėl įsigydami PULSE - gaunate ir oficialių atstovų priežiūrą, garantinį ir po garantinį servisą ir būsite užtikrinti dėl detalių tiekimo!

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: