elektrinis paspirtukas PULSE 10 DUAL PRO (10")

Nauja prekė

PULSE 10 DUAL PRO - elektrinis paspirtukas - išskirtinis dizainas ir galia!

Net 2x1200W galios varikliai ir 28Ah, 60V Samsung arba LG baterija - leis įsibėgėti iki įspūdingų 75 km/h greičio.

Riedis.lt greitas ir kokybiškas servisas bei visos komplektuojančios dalys Lietuvoje.

Kaina: 2 119,00 € 

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

PRISTATYMAS 2021.07

Turime vietoje PULSE 10 DUAL ir PULSE 10 SINGLE

Smulkiau

 

3 Prekės

IŠANSKTINIAI UŽSAKYMAI. Pristatymas 2021.07

2 119,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis75km/h
Ratų dydis10" (25,4cm)
Variklio galingumas2x 1200W
Akumuliatoriaus talpa28Ah
Akumuliatoriaus įtampa60V
Įveikiamas atstumas per įkrovimą100km
Stabdžių technologijaHidrauliniai NUTT
Krovimosi laikas10h
Maksimalus svoris (apkrova)125kg
Riedžio svoris37kg
Riedžio išmatavimai1400*350*600 mm
KomplektacijaĮkrovėjas
Garantija12 mėn. (baterijai 6mėn.)
Sėdimas/stovimasStovimas

Apie prekę

Naujas Riedis.lt kūrinys!

Džiaugiamės galėdami pristatyti ir tobulinti dar vieną mūsų kūrinį! PULSE 10 elektriniai paspirtukai Riedis.lt (Riedis-Electric) kartu su partneriais vystoma išskirtinės kokybės paspirtukų linija.
PULSE paspirtukų komplektacijoje naudojami aukščiausios kokybės gamintojų komponentai, kaip SAMSUNG ir LG baterijos, hidraulinės ir pusiau hidraulinės NUTT ir ZOOM XTECH stabdžių sistemos. Gali būti komplektuojamas tiek vieno, tiek dviejų variklių, skirtingos talpos baterijų ir išskirtinių priedų, kaip vairo demferis-stabilizatorius ir daugiau galimybių. Ypatingai aukšta surinkimo kokybė - apgalvota ir mums viskas gerai pažįstama iki menkiausio varžtelio!

Trys PULSE versijos!

Rinkitės vieną iš trijų PULSE 10 paspirtukų versijų:
PULSE 10 SINGLE - 1200W variklis, 21Ah 60V baterija, pusiau hidrauliniai stabdžiai;
PULSE 10 DUAL - 2x 1200W varikliai, 21Ah 60V baterija, pusiau hidrauliniai stabdžiai;
PULSE 10 DUAL PRO -  2x 1200W varikliai, 28Ah 60V baterija, hidrauliniai stabdžiai, vairo demferis.

1200W variklis

Galingas 1200 W didelio sukimo momento variklis nuveš jus visur, kur norite! Pagreitis nėra panašus į dvigubų variklių, bet pakankamai geras, kad pajusti galią - iki 60 kilometrų per valandą greičio! Daugeliu atvejų sukimo momentas yra svarbesnis už greitį, ir patikėkite mumis, kad PULSE 10 SINGLE užteks galios ir sukimo momento, kad įskrietumėte į stačias kalvas!
Pulse electric scooter
2x 30A valdikliai
Kažkas turi valdyti šiuos beprotiškus variklius. Taigi, PULSE 10 DUAL PRO aprūpintas galingais 30A valdikliais, kurie suteiks pakankamai srovės, kad pajusti galią kiekvieną kartą, kai paspausite greitį!
speed
60V 28Ah SAMSUNG baterija

Norėdami pakankamai nukeliauti tokia galia - PULSE turi 60V 28Ah bateriją. Tai užtikrins pakankamai srovės ir galios nuostabiam greičiui ir labai dideliam atstumui.
pulse-10-dual-pro-04-550x420-2
NUTT hidrauliniai stabdžiai

Kuo greičiau važiuoja, tuo geriau turi stabdyti! Kad būtų galima saugiai sustoti, Pulse 10 dual Pro pilnai hidraulinius „Nutt“ stabdžius ant abiejų ratų. Nutt užtikrina, kad akimirksniu sustabdysite paspirtuką ir labai tiksliai stabdysite. Patikėkite mumis, nenorite netyčia stipriai paspausti stabdžių svirties.
pulse-10-dual-pro-07
TUOVT 80 / 65-6 padangos 

Norėdami perduoti jėgą, kurią šis žvėris gali sukelti ant žemės, paspirtukas aprūpintas geriausiomis padangomis rinkoje. TUOVT 80 / 65-6 arba 10 × 3, yra labai tvirta padanga, pakankamai plati, kad turėtų gerą sukibimą visais važiavimo režimais, ne per kieta, ne per minkšta ir labai atspari pradūrimams, palyginti su kitomis panašiomis padangomis .
gume
Spyruokliniai 165mm amortizatoriai

Kad važiavimas būtų sklandus ir patogus, elektrinis paspirtukas PULSE turi dvigubą spyruoklininį amortizatorių. Kiekvieną iš jų galima reguliuoti atsižvelgiant į jūsų svorį ar vairavimo pobūdį. Jei norite daugiau, nesijaudinkite! Šiuos amortizatorius galite pakeisti bet kuria 165 mm spyruokline, hidrauline, pneumatine ar hibridine sistema.
pulse-10-dual-pro-04
Siptrūs ir standūs  purvasaugiai

Kad vanduo, purvas, dulkės ir visi kiti nešvarumai būtų toli nuo jūsų, el. paspirtukas PULSE turi du tvirtus plastikinius sparnus su metaliniais laikikliais, kuriuos galima reguliuoti. Jie yra labai stabilūs ir standūs, todėl nedreba, netriukšmauja ar leūžta duobėtuose keliuose.
IMG_2430
Priekiniai LED žibintai

Puikiam matomumui važiuojant naktį paspirtuke yra įrengta galinga priekinė LED lemputė, kuri apšvies daugiau nei 40 metrų kelio. Tikrai būsite matomas eisme, tačiau jei kas nors jūsų nemato, atminkite, kad priekiniame žibinte turite ir labai garsų elektroninį garsinį signalą.
pulse-pro-10-dual-6
Galiniai LED žibintai

Užtikrinkite savo ir kitų saugumą - galinio žibinto pagalba įspėsite esančius už Jūsų. Galinis, posūkių ir stabdžių žibintai.
Pulse electric scooter
Šoniniai LED žibintai 

Tai nėra kažkas, be ko negalime važiuoti, bet tai mus džiugina! Žalios - PULSE spalvos LED šoniniai žibintai atrodo nuostabiai naktį. Taip pat, padidina matomumą eisme. Galite pakeisti žalią LED juostą į RBG su nuotolinio valdymo pultu, kad pakeistumėte spalvų ir šviesos režimą, kai tik norite.
Pulse electric scooter
Reguliuojamo aukščio vairalazdė

Nesvarbu, koks Jūsų ūgis, galite reguliuoti PULSE rankenos aukštį, kad jaustumėtės patogiai. Be to, jis ne tik atrodo geriau nei fiksuotas vairas, bet ir yra tvirtesnis. 
Pulse 10 Pro electric scooter 2x1200w (3)
Dvigubas fiksatorius - daugiau saugumo

Mes rūpinamės jūsų saugumu! Štai kodėl PULSE paspirtukai turi labai tvirtą ir storą  - dvigubą sulankstymo mechanizmo fiksatorių. Tai užtikrins, kad vairas niekada neatsilaisvins. 
Pulse 10 Pro electric scooter 2x1200w (10)
Plati kojų atrama

Teisinga kūno padėtis ir geras sukibimas su pagrindu važiuojant yra labai svarbu. Kad jaustumėtės stabilai ant paspirtuko, pagrindas su plačia galine atrama ir padengtas neslystančia medžiaga. Tai padės išvengti atsitiktinio paslydimo. Taip pat yra labai naudinga rankena, kurią galite naudoti norėdami neštis, transportuoti paspirtuką.
pulse-10-single-middle-04
Hidraulinis vairo amortizatorius
Jums patinka adrenalinas ir didelis greitis, bet taip pat norite būti saugus. Nesijaudinkite, PULSE 10 DUAL PRO turi hidraulinį vairo amortizatorių, kad jūsų vairas būtų stabilus ir kad netikėtai nekontroliuojamai nepajudėtų rankenos.
Pulse 10 Pro electric scooter 2x1200w (16)
Pasirinkite teisingai!

Elektrinį paspirtuką PULSE 10 galite sumaišyti su vizualiai panašiais, beveik identiškos platformos paspirtukais - SPEEDTROTT RX 2000 ir BLADE 10.
RX 2000 ir BLADE 10 paspirtukai yra pagaminti pagal PULSE 10 projektą, tačiau - PULSE 10 elektriniai paspirtukai kuriami Riedis.lt (Riedis-Electric) kartu su partneriais, todėl įsigydami PULSE - gaunate ir oficialių atstovų priežiūrą, garantinį ir po garantinį servisą ir būsite užtikrinti dėl detalių tiekimo!

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: