elektrinis paspirtukas ZERO 11X (11")

Nauja prekė

ZERO 11X - galingiausias iš ZERO elektrinių paspirtukų!

Du po 1600W galios varikliai leis pasiekti 110 km/h greitį, o 32Ah 72V baterija - net iki 160 km per įkrovimą.

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

Yra sandėlyje, pristatymas 6-8 d.d.

3 820,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis 110 km/h
Ratų dydis 11" (28cm)
Variklio galingumas 2x 1600W
Akumuliatoriaus talpa 32Ah
Akumuliatoriaus įtampa 72V
Įveikiamas atstumas per įkrovimą 160km
Stabdžių technologija Hidrauliniai diskiniai stabdžiai
Krovimosi laikas 22h
Maksimalus svoris (apkrova) 200kg
Riedžio svoris 60kg
Komplektacija Įkrovėjas
Sėdimas/stovimas Sėdimas/stovimas

Apie prekę

ZERO 11X - naujausias ir galingiausias iš ZERO paspirtukų!

Elektrinių paspirtukų kaina labai skiriasi, todėl jie taip pat labai skiriasi greičiu, pagreičiu, konstrukcija ir važiavimo kokybe. Norite tikrai galingo paspirtuko už patrauklią kainą? Pristatome - aukšots klasės ZERO 11X elektrinį paspirtuką.

ZERO X serija siūlo patobulintus paspirtukus, su galingesniais varikliais ir akumuliatoriais. ZERO 11X yra galingiausias X serijos paspirtukas.

Z11X pasižymi neįtikėtina rida ir galia, kuri visus kitus X el.papsirtukus lenkia ir gerokai. Jei svarstote apie ZERO X serijos paspirtuką, skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ką siūlo Z11X.

Greitis ir pagreitis

ZERO 11X yra absoliutus žvėris. Jis turi du 1600W galios variklius, kurių pikinė galia pasiekia net 5600W. Zero 11X yra ne tik neįtikėtinai galingas, bet ir vienas greičiausių elektrinių paspirtukų pasaulyje.

Su dviem 1600W varikliais Zero 11X gali pasiekti 110 km/h greitį. Tokiu greičiu galėsite įveikti automobilius. Esant tokiam greičiui, svarbu pasiruošti - REKOMENDUOJAME naudoti ne tik šalmą, tačiau ir kitas apsaugas bei svarbiausia laikytis KET ir saugoti save bei aplinkinius. 

Zero 11X pagreitis taip pat yra nepaprastai galingas. Vos paspaudus greitį-droselį, Zero 11X akimirksniu skriesį priekį. Papsirtuks sukurtas tikriems greičio fanams.

Baterija ir rida

Šis aukštos klasės elektrinis paspirtukas turi galingą akumuliatorių, atitinkantį jo variklį. ZERO 11X turi 72V 32Ah ličio jonų LG akumuliatorių. Palyginti su 10X modeliu - padidina akumuliatoriaus talpą 85% (nuo 1248Wh iki 2304Wh).

Ši baterija yra tokia didelė, kad turi du įkrovimo prievadus, kad galėtumėte perpus sutrumpinti įkrovimo laiką. Tai reiškia, kad vien vieno įkroviklio įkrovimas užtruktų 20 valandų, o naudojant du įkroviklius vienu metu, laikas sutrumpėtų 10 valandų, o tai vis dar yra gana ilgas laikas. Kita vertus, paspirtuko nereikės taip dažnai krauti :)

Važiuodami ECO režimu galite tikėtis įveikti iki 160 km atstumą. Kai kuriems žmonėms tai visa savaitė kelionių į darbą ir atgal. 

Amortizacija ir važiavimo kokybė

Jei keliausite maksimalia galia - Jums tikrai reikės aukščiausios kokybės pakabos ir amortizatorių, kad važiuodami neišskristumėte. Vėlgi, čia Z11X paspirtukas nenuvilia. Šis elektrinis paspirtukas turi spyruoklinius amortizatorius tiek gale tiek priekyje.

Šio motorolerio pakaba yra vidutinio kietumo, tačiau tai yra būtina, jei ketinate judėti dideliu greičiu.

Zero 11X turi masyvias 11 colių pneumatines padangas. Pneumatinės elektrinių paspirtukų  padangos sugeria daugiau smūgių nei kietos padangos, ir tai padidina bendrą Zero 11X kokybę. Galite lengvai nuvažiuoti nuo šaligatvio bortelių. 

Kadangi šio paspirtuko amortizacija yra tokia gera, ji idealiai tinka greičio mėgėjams ir norintiems išbandyti šį paspirtuką ne pačia geriausia danga.

Saugumas ir funcionalumas

Atsižvelgiant į tai, koks galingas šis elektrinis paspirtukas, jis turi būti pagamintas iš gana patvarios medžiagos. Vėlgi, Zero 11X nenuvilia, nes jo rėmas sukonstruotas iš aviacinio aliuminio lydinio. 

Pagrindas yra sutvirtintas dviem metaliniais strypais, kad būtų užtikrintas tvirtumas ir apsaugota baterija. 

Zero 11X taip pat turi galingus stabdžius, kurie yra būtini norint greitai sustoti važiuojant dideliu greičiu. Šis elektrinis paspirtukas turi du hidraulinius diskinius stabdžius, po vieną kiekvienam ratui. Tai vieni geriausių stabdžių, kuriuos galite įsigyti, ir jie tikrai reikalingi šiam didelės galios e-paspirtukui. Taip pat yra elektrinis variklio stabdys (EABS), kuris įsijungia, kai naudojate įprastus stabdžius.

Zero 11X skystųjų kristalų ekranas - displėjus yra gana panašus į likusios X serijos ekranus. Rodo jūsų greitį, ridą, akumuliatorių ir greičio režimą. Taip pat galite pereiti prie „P“ nustatymų, kurie leidžia jums reguliuoti didžiausią paspirtuko galią. Jei važiuosite mieste, rekomenduojama pradėti nuo P nustatymų.


Zero 11X paspirtuko žibintai taip pat yra panašūs į kitus X serijos motorolerius. Jame yra šviesos diodų žibintai priekyje ir gale, taip pat stabdžių žibintai. Visi ZERO paspirtukų priekiniai žibintai yra sumontuoti žemai ant vairo, o tai leidžia matyti žemę priešais save.

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: