elektrinis paspirtukas VSETT 8+ 16Ah (LG) (8")

VSETT8DDM48V16AHLG-

Nauja prekė

VSETT 8+ elektrinis paspirtukas - mažiausias paspirtukas turintis du variklius! 

2x600W galios varikliai ir 16Ah 48V LG baterija - leis įsibėgėti iki 45 km/h ir nuvažiuoti iki 50 km.

Riedis.lt užtikrina greitą ir kokybišką šio paspirtuko servisą bei visas komplektuojančias dalis Lietuvoje.

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

Yra sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

1 299,00 € su PVM

-50,00 €

1 349,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis 45km/h
Ratų dydis 8.5" (21.6cm)
Nominalus variklio / variklių galingumas 2x 600W
Akumuliatoriaus talpa 16Ah
Akumuliatoriaus įtampa 48V
Baterijos rūšis Li-ion
Įveikiamas atstumas per įkrovimą 50km
Stabdžių technologija Būgniniai stabdžiai
Krovimosi laikas 9h
Maksimalus svoris (apkrova) 120kg
Riedžio svoris 24 kg
Riedžio išmatavimai 1120 x 610 x 1250 MM / 1040 x 200 x 400 MM
Komplektacija Įkrovėjas
Sėdimas/stovimas Stovimas

Apie prekę

VSETT 8+ elektrinis paspirtukas - lengvas, mažai vietos užimantis, bet daug galios turintis žavus miesto paspirtukas. Šis paspirtukas yra pagamintas taip, kad jam reiktų kuo mažiau papildomos priežiūros. Tai yra bene mažiausiai gendantis paspirtukas!

SPECIFIKACIJOS

VSETT 8+ elektrinis paspirtukas turi 2 variklius po 600W, kurie leidžia išvystyti 45 km/h greitį.

Elektriniame paspirtuke yra įmontuota galinga ir talpi baterija, 16Ah 48V LG (766Wh), kuri jums leis nuvažiuoti iki 50 km.


Paspirtukas yra pagamintas iš aukščiausios klasės medžiagų, tad atlaikys net 120 kg svorį, na o pats paspirtukas sveria vos 24 kg.

Išskirtinė paspirtuko komplektacija

VSETT 8+ atkeliauja su 8 colių plačiomis pilnavidurėmis padangomis, kurios užtikrins malonų važiavimą įvairiomis dangomis. Šios padangos turi gilesnį protektorių bei platesnį išorinį profilį negu įprastos paspirtukų padangos, tad po ratais pasitaikęs smėlis, žvyras nesukliudys Jums saugiai ir stabiliai važiuoti paspirtuku. Pilnavidurės padangos sumažins Jūsų rūpesčių kiekį, nes jų niekada neprakiurdysite. (Padangas galite rasti čia)Patogų VSETT 8+ elektrinio paspirtuko valdymą užtikrins VSETT firminis displėjus, kuriame matysite ir visus svarbiausius parametrus bei nustatymus - greitis, rida, baterijos lygis, greičio padėtis-lygis.

Šis displėjus pasižymi tuo, kad turi NFC kortelių skaitytuvą, kuris atrakina jūsų paspirtuką. Neaktyvavus NFC kortelių skaitytuvo, paspirtukas nevažiuos - tad tai puiki saugumo priemonė. Paspirtuko komplekte iškart rasite 3 NFC korteles, na o su NFC lipdukais, galėsite atrakinti paspirtuką su telefonu ar net pirštine. Kaip tai padaryti galite pamatyti čia.

Reguliuojamos vairalazdės dėka, šiuo elektriniu paspirtuku galės mėgautis įvairaus ūgio vairuotojai.


Paspirtukas turi C formos amortizacijos mechanizmą tad galėsite drąsiai važinėti nelygiomis, akmenuotomis, žvyru padengtomis kelio dangomis. 85mm galinė spyruoklė ir 75mm priekinė spyruoklė padės įveikti visus nelygumus.

Kad galėtumėte jaustis saugiai važiuodami įvairiomis dangomis, VSETT 8+ elektriniame paspirtuke yra įmontuoti VSETT gamintojo būgniniai stabdžiai, kurie užtikrins patikimą stabdymą. VSETT gamintojo stabdžių rankenėlės spaudžiasi ypač minkštai, tad stabdyti bus ypač malonu. Būgniniai stabdžiai beveik nereikalauja priežiūros, tad dar vienas rūpestis nukris nuo Jūsų pečių.


VSETT 8+ turi modernią žibintų sistema - priekinė vairalazdės LED juosta, galiniai LED žibintai, stabdžių LED žibintai. Posūkių žibintus galėsite valdyti su mygtukais, kurie yra patogiai įmontuoti rankenėlėse.

Elektrinis paspirtukas turi dvi krovimo jungtis - naudojant du standartinius įkroviklius - paspirtuką įkrausite dvigubai greičiau.

SURINKIMO KOKYBĖ

Elektrinio paspirtuko VSETT 8+ surinkimo kokybė yra išties stebinanti. Aukščiausios klasės medžiagos ir daly tikrai leis mėgautis šiuo paspirtuku.


Galinė kojos atrama leis Jums mėgautis patogiu ir komfortišku važiavimu.

PATOGUMAS

Paspirtukas patogiai susilanksto, tad galima jį transportuoti ir automobilio bagažinėje ir patogiai sandėliuoti. Vos 24 kilogramus sveriantis dviejų variklių paspirtukas tikrai nebus sunki našta keliant jį į automobilio bagažinę. Nepatikėsite, bet šis paspirtukas telpa net į tokio mažo automobilio kaip Wolkswagen E-Up bagažinę.


TESTAI

Savo parduodamiems paspirtukams keliame aukščiausius reikalavimus ir juos testuojame. Mūsų testinius važiavimus ir apžvalgas galite pamatyti Riedis.lt Youtube kanale, kurį rasite čia.

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: