elektrinis paspirtukas SXT 500 EEC (10'')

Nauja prekė

Tai Elektrinis paspirtukas, kuris yra sertifikuotas ir juo galima važiuoti gatve! Šiuo e-paspirtuku galima važiuoti legaliai visuose Europos Sąjungos keliuose. Trijų skirtingų akumuliatorių galimybė - leis pasirinkti Jums geriausią variantą.

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

Yra sandėlyje, pristatymas 4-6 d.d.

1 450,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis 20km/h
Ratų dydis 10" (25,4cm)
Variklio galingumas 500W
Įveikiamas atstumas per įkrovimą 20km / 40km / 60km
Stabdžių technologija Diskiniai stabdžiai
Krovimosi laikas 6h
Maksimalus svoris (apkrova) 120kg
Riedžio svoris 28.8kg (be akumuliatoriaus)
Riedžio išmatavimai 270*480*250 mm / 1270*730*600 mm
Komplektacija Įkrovėjas, įrankių rinkinys
Sėdimas/stovimas Sėdimas/stovimas

Apie prekę

Tai Elektrinis paspirtukas, kuris yra sertifikuotas ir juo galima važiuoti gatve! Šiuo e-paspirtuku galima važiuoti legaliai visuose Europos Sąjungos keliuose.

 

500 W elektros variklis, e-paspirtukui leidžia pasiekti 25 km/h. Švino baterija 36 V 12 Ah leis nuvažiuoti 20 km. Pripučiami ratai, priekiniai ir galiniai amortizatoriai paspirtuką daro ergonomiškesnį ir stabilesnį kelyje. E-paspirtukas turi sėdynę, tai labai patogu keliaujant ilgesnius atstumus. Sedynę galima lengvai išmontuoti.

Paspirtukas turi priekinius ir galinius LED žibintus, kurie užtikrins saugumą tamsiu paros metu,o priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai užtikrins trumpą stabdymo kelią.

Daugybė šio e-paspirtuko dalių yra nuspalvintos ryškiomis mėlynomis ir oranžinėmis spalvomis, kurios užtikrina Jūsų matomumą kitiems eismo dalyviams.

E-paspirtukas turi stilingą LCD ekraną, kuris rodo ne tik paspirtuko greitį, bet momentinį baterijos įkrovimą, važiavimo laiką, kelionės atstumą ir bendrą nuvažiuotą atstumą.

Šis e-paspirtukas yra registruojamas, pirkdami jį gausite registracijos dokumentus su kuriais galėsite išsiimti registracijos numerį ir įsigyti civilinės atsakomybės draudimą.

SVARBU: Vairuoti šį e-paspirtuką galima nuo 16 metų turint vairuotojo pažymėjimą A1, AM. Nuo 18 metų su vairuotojo pažymėjimu AM, A1, A2, A, B arba C.

Jūs galite pasirinkti paspirtuko akumuliatorių iš trijų variantų. Pirmasis - 36V 12Ah rugštinė baterija, kuri leis nuvažiuoti 20 km, antrasis - 36V 20Ah Ličio jonų baterija, kuri leis nuvažiuoti 40 km ir trečiasis variantas - 36V 30Ah Ličio jonų baterija, kuri leis nuvažiuoti net 60 km.

Krovimo laikas 6-8 valandos. Kai baterija pilnai įkrauta, įkiškite ir pasukite raktelius. Be raktelių e-paspirtukas nevažiuoja. Saugumo sumetimais, norint pradėti važiuoti paspirtuku reikia atsispirti bei taip pat paspirtukas nevažiuos, jeigu stovėjimo kojelė bus nuleista.

Galimos juodos arba baltos spalvos.

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: