elektrinis vienaratis LEAPERKIM VETERAN SHERMAN V2 (20")

Nauja prekė

Elektrinis vienaratis LEAPERKIM VETERAN SHERMAN V2 - vienas iš galingiausių vienaračių rinkoje!

Patogiai transportuojamas,  funkcionalus ir labai galingas - 100 km/h, o vieno įkrovimo metu įveiksite net iki 150 km.

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

Yra sandėlyje, pristatymas 5-7 d.d.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

4 390,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis 100 km/h
Ratų dydis 20" (50.8cm)
Nominalus variklio / variklių galingumas 2500W
Akumuliatorius 3200 Wh
Akumuliatoriaus talpa 32Ah
Akumuliatoriaus įtampa 100V
Baterijos rūšis Li-ion
Įveikiamas atstumas per įkrovimą 150km
Krovimosi laikas 8h
Maksimalus svoris (apkrova) 120kg
Riedžio išmatavimai 580*295*710 mm
Komplektacija Įkrovėjas

Apie prekę

Elektrinis vienaratis VETERAN SHERMAN V2 - galingiausias iš LEAPERKIM vienaračių šeimos! Ir vienas galingiausių iš elektrinių vienaračių pasaulyje.

LEAPERKIM norėjo sukurti 100V - sportinės miesto klasės vienaratį, taip atsirado SHERMAN V2 modelis.

Vienaračio matmenys yra tokie: 21,65" ilgis x 7,67" plotis x 23,3" aukštis (sulenkus), o pačios padangos matmenys yra 20x4". Tad SHERMAN vienaratis - tikras galiūnas. Itin plati padanga leidžia lengvai balansuoti ir išlaikyti tvirtą poziciją važiuojant, o tai ypatingai padeda - važiuojant bekele arba dideliu greičiu keliu, kuriame yra daug griovių ir duobių.

VETEREAN SHERMAN V2 pedalai yra 9,85" ilgio, o 6,9" prošvaistė važiuojant lygia žeme suteikia daug erdvės, patogesnei pusiausvyrai.

Šis vienratus turi viską, ko Jums prireiks iš elektrinio vienaračio, įskaitant:

Neįtikėtinas atstumas ir greitis - be didelės apkrovos SHERMAN V2 vienaratis gali pasiekti net 100 km/h greitį, todėl tai yra vienas greičiausių elektrinių vienaračių. Tam padeda itin galingas - 2500W (2.5kW) galios variklis. 

Valdymo plokštė – 12x HY MOSFETS, kad maksimaliai padidintų didžiausią galią. 

Vienratis turi dvigubus aušinimo ventiliatorius, kurie įsijungia, kai vienaračio vidaus temperatūra pasiekia 45 C laipsnių.

O kartu su didele 3200 Wh (32Ah) PANASONIC 100,8V baterija - vieno įkrovimo metu įveiksite net iki 150 km atstumą.

Skirtingai nuo daugelio kitų elektrinių vienaračių - VETERAN SHERMAN V2 - gali su savimi vežti tikrai didelį - 150 kg svorį. 

Kopimas į kalnus – šis LEAPERKIM modelis gali kopti į kalvas ir įkalnes iki 30° statumo. Tad važiuosite - praktiškai bet kur. 

SHERMAN turi įmontuotą ištraukiamą, stumiamą rankeną - patogiam modelio transportavimui.

Valdymas - turi neįtikėtinai išsamią, iš anksto įdiegtą saugos sistemą, kurią galima konfigūruoti ir pakeisti vienaračio ekrano (displėjaus) nustatymuose. 

Ekrane galima reguliuoti kai kurias vienračio funkcijas, tokias kaip važiavimo režimai, pedalo kampas, maksimalaus greičio apribojimai, apšvietimas (įskaitant foninį apšvietimą) ir kalibravimas.

Galiausiai pakalbėkime apie galingą SHERMAN V2 priekinį ir galinį žibintą. Priekinį žibintą sudaro 2 x 750 lm žibintai, kurių bendra galia yra 1500 lm. Tai puikiai tinka tamsiomis naktimis. Galiniai žibintai veikia kaip stabdymo ir posūkio signalai, puikiai tinka keliaujant judriais keliais.

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: