D.U.K.

 • Kas yra riedis?

Riedis tai elektrinė judėjimo priemonė. Riedis gali būti įvairių rūšių, pvz. elektrinis paspirtukas, mini riedis, segvėjus, elektrinis dviratis, vienaratis ir pan.

 • AR SUNKU IŠMOKTI VAŽIUOTI MINI RIEDŽIU?

Visiškai ne. Tereikia, kad pirmas penkias minutes turėtumėte už ko pasilaikyti, o poto jau drąsiai galėsite važiuoti pats.

 • AR REIKIA MOKĖTI UŽ PREKĖS PRISTATYMĄ?

Ne, jūs mokate tik už prekę, o mes apmokame Jūsų prekės pristatymą.Jeigu perkate dalis, priedus ar kitas prekes, kurių bendra krepšelio suma yra iki 100eur. - pristatymo kaina 5eur.

 • KAIP PAKEISTI MINI RIEDŽIO BATERIJĄ?

Taip. Ją galime pakeisti mes, savo profesionaliame servise, arba tai galite padaryti ir jūs, nusipirkę bateriją iš riedis.lt ir peržiūrėję video: https://www.youtube.com/watch?v=ytvUGEwhHkA

 • KIEK TRUNKA PAKROVIMAS?

Elektriniai paspirtukai, sergvėjai, elektriniai dviračiai ar kitos mūsų parduodamos išmaniosios transporto priemonės gali krautis skirtingai, paprastai tai užtrunka nuo 2 iki 6val., todėl reikia skaityti kiekvienos prekės aprašymą. Mini riedis pilnai pakraunamas per 90 minučių!

 • KAIP PAKRAUTI RIEDĮ?

Prijunkite vieną laido galą prie prietaiso, kitą – prie elektros lizdo. Jei pakrovėjo lemputė dega žaliai – riedis pasikrovė, jei raudonai – riedis kraunasi.

Kai kurie riedžiai ar elektriniai paspirtukai turi ektraną kuriame galite matyti pasikrovimo lygį ar voltus.

 • AR GALIMA SU MINI RIEDŽIU VAŽIUOTI NELYGIAIS PAVIRŠIAIS?

Viskas priklauso nuo ratų dydžio. Su 6,5 colių ratais važiuoti nelygiais paviršiais sudėtingiau.
Na, o 8 bei 10 colių ratai puikiai susitvarkys su šia užduotimi.

 • AR RIEDŽIAI ATSPARŪS VANDENIUI?

Kai kurie mūsų riedžiai turi IP54 vandens nepralaidumo klasę, tai reiškia, kad mažos balutės ar keli lašai tikrai nepakenks. Tačiau elektriniai prietaisai paprastai skirti važinėti sausa kelio danga ir jų naudoti per lietų ar važiuoti per baltas nepatartina.

 • KODĖL RIEDŽIAI GENDA?

Riedžiai genda dėl stiprių susidūrimų, nukritimų, kontakto su vandeniu, perkaitimo.
Esame profesionalai šioje srityje, todėl sutvakrysime bet kokį riedžio gedimą.

 • AR RIEDŽIAMS SUTEIKIAMA GARANTIJA?

Taip, kiekvienam riedžiui yra suteikiama vienų arba dvejų metų garantija, o akumuliatriams 6 mėnesių garantija.
Tokias garantijas mums suteikia gamintojai. Prekės garantines sąlygas matysite prie prekės aprašymo.

 • KUOM Riedis.lt IŠSISKIRIA IŠ KITŲ?

Esame profesionalai šioje srityje. Dirbame riedžių rinkoje nuo 2015 - ųjų metų pradžios, nuo tada kai riedžiai buvo tik ką išleisti į rinką. Elektronikos srityje dirbame nuo 2010 metų ir esame padarę ne vieną sudėtingą projektą kitose srityse, turime sukūrę savo automobilių numerių atpažinimo sistemą.

Riedžius užsakinėjame tik iš patikimų tiekėjų, patys lankomės gamyklose ir išsirenkame tik geriausius tiekėjus. Perkame geriausių gamintojų siūlomus elektirnius paspirtukus ar kitus riedžius, kuriuos tiekėjai komplektuoja pagal MŪSŲ SPECIALŲ užsakymą. Mūsų riedžiuose yra tik auškčiausios kokybės dalys, pavyzdžiui SAMSUNG akumuliatoriai, TAO TAO valdymo plokštės, kokybiškesni laidai, jungtys, didesni varikliai ir kokybiški jų elementai.

Taip pat turime ir savo parduotuvę, adresu Kalvarijų g. 269, Vilnius. Atvykę galėsite išbandyti bet kurį Jums patinkantį riedį. Savo parduotuvėje turime ir profesionalų servisą, kuriame taisome visus riedžių gedimus.