Kategorijos

Informacija

Gamintojai

Parduotuvės

Parduotuvės

Mūsų parduotuvė Kalvarijų g. 269, Vilnius. UAB LUTEX (Riedis.lt)

Naujos prekės

Prekių sąrašas pagal gamintoją SXT

SXT paspirtukai - vokiškas elektrinių paspirtukų prekinis ženklas. Siūlydami daugybę naujoviškų modelių, kurie sklandžiai sujungia našumą, stilių ir ekologiškumą. 

SXT paspirtukai - vokiškas elektrinių paspirtukų prekinis ženklas. Siūlydami daugybę naujoviškų modelių, kurie sklandžiai sujungia našumą, stilių ir ekologiškumą. 


1. SXT Light serija:


Efektyvus važiavimas mieste: SXT Light serija yra pritaikyta važinėjantiesiems mieste, siekiantiems efektyvumo ir stiliaus. Dėl savo lengvumo,  dizaino ir patogių funkcijų jis yra praktiškas sprendimas keliauti miesto gatvėmis.2. SXT Compact serija:


Patogumas: SXT Compact serija sukurta tiems, kurie teikia pirmenybę patogumui, nepakenkdami našumui. Dėl sulankstomų mechanizmų ir kompaktiško dizaino šie paspirtukai puikiai tinka keliaujantiems.3. SXT Ultimate serija:


Aukščiausios kokybės našumas: Ultimate serija yra SXT paspirutkų viršūnė, siūlanti aukščiausios kokybės našumą vertinantiems vairuotojams. Su galingais varikliais ir pažangiomis funkcijomis šie paspirtukai iš naujo apibrėžia elektrinio važiavimo standartus.4. SXT Monster serija:


Dominavimas bekelėje: Monster serija skirta nuotykių ieškotojams, kurie siekia bekelės galimybių. Dėl tvirtos konstrukcijos, visureigių padangų ir galingų variklių šie paspirtukai puikiai tinka tyrinėti aplinką ir už miesto ribų.Kodėl SXT paspirtukai išsiskiria:


Puikus našumas: SXT paspirtukai teikia pirmenybę galingiems varikliams, reaguojantiems valdikliams ir efektyvioms akumuliatorių sistemoms, kad būtų užtikrinta puiki važiavimo patirtis.Universalumas: nuo į miestą orientuotos šviesos serijos iki Monster serijos visureigių galimybių - SXT siūlo platų asortimentą, kad atitiktų įvairius kelionės į darbą ir atgal poreikius.


Inovacijos: SXT nuolat integruoja technologines naujoves, užtikrindamas, kad kiekviename modelyje būtų įdiegta naujausia elektrinio paspirtuko technologijos pažanga.
Daugiau
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
 • elektrinė riedlentė SXT Board (3.15") Greita peržiūra
  799,00 € Yra sandėlyje, pristatymas 4-6 d.d.

  elektrinė riedlentė SXT Board GT

  Naujoji SXT Board GT elektrinė riedlentė!Itin lengva, vos 7 kg sverianti, tačiau galinga!! 42 km/h greitį išvystanti, o vienu įkrovimu net iki 24 km ridą pasiekiantis elektrinė riedlentė - ir profesionalams ir mėgėjams. Riedlentė gali judėti tiek į priekį tiek ir atgal. GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

  799,00 €
  Yra sandėlyje, pristatymas 4-6 d.d.
 • elektrinis paspirtukas SXT Monster (14.4") Greita peržiūra
  1 749,00 € Yra sandėlyje, pristatymas 4-6 d.d.

  elektrinis paspirtukas SXT Monster (14.4")

  SXT MONSTER - tai ne įprastas elektrinis paspirtukas - tai tikras visureigis! Net 3kW galios, kurie leidžia pasiekti 50-60 km/h greitį, o, pagal pasirinktą akumuliatorių, pasieksite nuo 30 iki 65 km, per įkrovimą.

  1 749,00 €
  Yra sandėlyje, pristatymas 4-6 d.d.
 • elektrinė riedlentė SXT Board X2 Greita peržiūra
  1 249,00 € Yra sandėlyje, pristatymas 4-6 d.d.

  elektrinė riedlentė SXT Board X2

  Ypatingai galinga SXT Board X2 elektrinė riedlentė!Įspūdinga galia - du variliai po 1200W galios, padeda pasiekti net 35 km/h greitį ir su 10,5Ah talpos baterija, vieno įkrovimo metu padės įveikti iki 35 km atstumą. Riedlentė gali judėti tiek į priekį tiek ir atgal. GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

  1 249,00 €
  Yra sandėlyje, pristatymas 4-6 d.d.
 • elektrinis paspirtukas SXT Monster EEC (14.4") Greita peržiūra
  1 549,00 € Yra sandėlyje, pristatymas 4-6 d.d.

  elektrinis paspirtukas SXT Monster EEC...

  SXT MONSTER EEC - tai ne įprastas elektrinis paspirtukas - tai tikras visureigis! Net 2kW galios, kurie leidžia pasiekti 45 km/h greitį, o, pagal pasirinktą akumuliatorių, pasieksite nuo 30 iki 50 km, per įkrovimą. Registruojamas modelis - A1, AM kategorija.

  1 549,00 €
  Yra sandėlyje, pristatymas 4-6 d.d.
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų