Kategorijos

Informacija

Gamintojai

Parduotuvės

Parduotuvės

Mūsų parduotuvė Kalvarijų g. 269, Vilnius. UAB LUTEX (Riedis.lt)

Naujos prekės

Prekių sąrašas pagal gamintoją Riedis-Electric

Riedis-Electric - Riedis.lt (UAB Lutex) nuo 2017 metų vystome ir tobuliname savo elektrinių paspirtukų serijas - S8X ir S10X.

Riedis.lt kaip ilgamečiai elektrinių paspirtukų ir kito elektrinio transporto importuotojai, atstovai, pardavėjai ir remonto, serviso paslaugų tiekėjai, matėme paspirtukų rinkos vystymąsi ir iš pirmų lūpų matėme tiek klientų norus, tiek paspirtukų trūkumus ir privalumus.
Taip specialu užsakymu gaminant S8X ir S10X paspirtukus - pildome klientų lūkesčius.

Riedis-Electric - Riedis.lt (UAB Lutex) nuo 2017 metų vystome ir tobuliname savo elektrinių paspirtukų serijas - S8X ir S10X.


Riedis.lt kaip ilgamečiai elektrinių paspirtukų ir kito elektrinio transporto importuotojai, atstovai, pardavėjai ir remonto, serviso paslaugų tiekėjai, matėme paspirtukų rinkos vystymąsi ir iš pirmų lūpų matėme tiek klientų norus, tiek paspirtukų trūkumus ir privalumus.
Taip specialu užsakymu gaminant S8X ir S10X paspirtukus - pildome klientų lūkesčius, galėdami pasiūlyti paspirtukus, skirtingai pagal norus - kiekvienam.

Šių modelių paspirtukuose montuojame didžiulės talpos baterijas, turime ypač platų atsarginių dalių, aksesuarų asortimentą ir remonto servisą mūsų parduotuvės patalpose!


Tai ir vieni pirmųjų lietuviško prekinio ženklo elektrinių paspirtukų rinkoje.

 • Elektrinis paspirtukas su sėdyne - S8 X!


  Pagal ilgametę patirtį elektrinių transporto priemonių srityje, specialiu Riedis.lt užsakymu gaminami S8 serijos modeliai - išskirtinai pritaikyti Lietuvos rinkai - itin pravažūs, stabilūs ir greiti!


  Elektrinis paspirtukais su dideliais (priekinis pripučiamas, galinis pilnaviduris) 8" ratais, priekiniais bei galiniais amortizatoriais - suteiks stabilumo važiuojant ir nelygia danga ir per kliūtis. Leis Jums jaustis komfortabiliai ir minkštai tiek sėdint, tiek stovint. Galinis amortizatorius - dujinis, tad paspirtukas atsparus ir tarnaus - labai ilgai.


  Šie elektriniai paspirtukai išskirtiniai ir savo galia - turintys net 500W36V variklį, todėl S8 - įsibėgėja greitai, turi gerą trauką net su didesne apkrova ar važiuojant į statesnę įkalnę.


  O kiekvienam pagal poreikį, šios serijos paspirtukai leidžiami su skirtingos talpos akumuliatoriais - baterijomis,
  tad kiekvienas, galite rinktis, pagal norimą įveikti atstumą ir norimą išsvystyti greitį:
  S8X 8Ah ir S8X 8Ah SUPER - su 8Ah baterija įveiks 30 km ridą ir pasieks 35 km/h greitį. 
  S8X 13Ah ir S8X 13Ah SUPER - su 13Ah baterija įveiks 45 km ridą ir pasieks 35 km/h greitį.
  S8X 18Ah ir S8X 18Ah SUPER - su 18Ah baterija įveiks 55 km ridą ir pasieks 35 km/h greitį.


  Akumuliatoriai-baterijos ir įkrovėjai, atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo standartus, tad pilnai įsikrovus - atsijungia ir įspėja Jus LED apšvietimu, raudonu - kai neįkrauta ir žaliu - pilnai įkrovus.


  S8 serijos modeliai leidžiami ir su sėdynėmis (žymimi pavadinime SUPER) ir turi galimybę įsigyti sėdynę atskirai (įsigyti čia). Sėdynė kintamo dydžio, sulankstoma ir lengvai montuojama ir nuimama.


  Paspirtukas yra sulankstomas - ne tik sulenkiamas perpus, tačiau ir su užsilenkiančiomis rankenomis, bei kintamo dydžio vairalazde-vairu - tad kompaktiškas ir patogus įvairaus ūgio žmonėms.
  Paspirtuko pagrindas turi nelygaus paviršiaus juostos, kurios neleis slidinėti.


  Elektrinis papsirtukas turi LCD ekraną - displėjų, kuriame galite matyti akumuliatoriaus lygį ir voltažą, išvystomą greitį ir įveiktą atstumą. Kurio kitoje pusėje - USB jungtis - telefono ar kito įrenginio patogiam įkrovimui.
  Taip pat įmontuotas garso signalas. Mygtuko pagalba valdomus, priekyje bei gale integruotus žibintus, tad leis saugiai jaustis ir tamsiuoju paros metu. Paspaudus stabdį - paryškėja galinio žibinto lemputės, tad įspėja ir kitus eismo dalyvius apie Jūsų stabdymą. 


  Paspirtuko rėmas pagamintas iš lengvo, tačiau kokybiško aliuminio lydinio, tad su savimi gali vežti net iki 120 kg svorį. 


  S8 - elektrinis paspirtukas - mėgstanties keliauti tiek mieste, tiek už jo ribų!
 • Elektrinis paspirtukas S10X PRO IŠ RIEDIS.LT


  Pagal ilgametę patirtį elektrinių transporto priemonių srityje, specialiu Riedis.lt užsakymu gaminami išskirtiniai S10X serijos modeliai, pritaikyti įvairiems keliams - itin pravažūs, stabilūs ir greiti, o svarbiausia, kad šiuose paspirtukuose montuojame didžiules baterijas, turime ypač platų atsarginių dalių asortimentą ir remonto servisą mūsų parduotuvės patalpose!


  Elektrinis paspirtukais su dideliais pipučiamais 10" ratais, priekiniais bei galiniais amortizatoriais. Įmontuoti aukščiausios klasės amortizatoriai suteiks stabilumo važiuojant ir nelygia danga ir per kliūtis. Leis Jums jaustis komfortabiliai ir minkštai tiek sėdint, tiek stovint.


  Šie elektriniai paspirtukai išskirtiniai ir savo galia ir praktiškumu - turintys net 500W, 48V patikimą variklį, kai įprastiniai miesto elektriniai paspirtukai paprastai turi 36V sistemą, todėl S10X - įsibėgėja greičiau, turi geresnę trauką net su didesne apkrova ar važiuojant į statesnę įkalnę.


  Šie paspirtukai gaminami ir tobulinami nuo 2017 metų, todėl garantuojame ypač patikimus ir daugelio metų patikrintus elektronikos ir baterijų komponentus.


  O kiekvienam pagal poreikį, šios serijos paspirtukai leidžiami su skirtingos talpos akumuliatoriais - baterijomis,


  tad kiekvienas, galite rinktis, pagal norimą įveikti atstumą, taip pat galite rinktis S10X PRO SUPER serijos paspirtukus, kurie gaminami su jau įmontuota sėdyne:


  S10X PRO 20Ah ir S10X PRO 20Ah SUPER - su 20Ah baterija įveiks 50-60 km ridą ir pasieks 40-45 km/h greitį.


  S10X PRO 25Ah ir S10X PRO 25Ah SUPER - su 25Ah baterija įveiks 70-80 km ridą ir pasieks 40-45 km/h greitį.


  Dviejų variklių modeliai


  S10X Dual Pro ir S10X Dual Pro Super- su 25Ah baterija įveiks 70-80 km ridą ir pasieks 40-45 km/h greitį.


  PASPIRTUKO PRIVALUMAI


  Akumuliatoriai - baterijos ir įkrovikliai, atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo standartus, tad pilnai įsikrovus baterijai - atsijungia ir įspėja Jus LED apšvietimu, raudonu - kai neįkrauta ir žaliu - pilnai įkrovus.


  Paspirtuko elektronikai keliame aukščiausius standartus - 21A srovės TF-100 valdikliai užtikrins malonią akseleraciją ir patikimą veikimą, o galingi saugikliai ir dar galingesnės BMS (baterijų valdymo plokštės) užtikrins patikimą ir saugų elektronikos komponentų veikimą.
  • Paspirtukas yra sulankstomas - ne tik sulenkiamas perpus, tačiau ir su užsilenkiančiomis rankenomis, todėl ypač patogus transportavimui, nes užlenkta vairalazdė užsifiksuoja.                                                  • Kintamo dydžio vairalazdė - vairas padės prisitaikyti prie įvairaus ūgio vairuotojų. 
  • Net 4 spyruokliniai amortizatoriai - 2 priekyje ir 2 gale - užtikrins malonumą važiuojant bet kokia trąsa.
  • Elektrinis papsirtukas turi LCD ekraną - displėjų, kuriame galite matyti akumuliatoriaus lygį ir voltažą, išvystomą greitį ir įveiktą atstumą. Ekrano kitoje pusėje - USB jungtis telefono ar kito įrenginio įkrovimui.
  • Taip pat yra įmontuotas elektrinis garso signalas, valdomas mygtuko pagalba.
  • Priekyje bei gale integruoti žibintai, tad leis saugiai jaustis ir tamsiuoju paros metu. Paspaudus stabdį - paryškėja galinio žibinto lemputės raudona spalva, tad įspėja ir kitus eismo dalyvius apie stabdymo pradžią. Paspirtuko šonuose, tiek priekyje, tiek gale esančiuose žibintuose yra įmontuoti ir posūkiai, tad važiuojančius už jūsų įspėsite apie būsimo manevro atlikimą. Posūkiai ir naujos kartos - bėganti LED švieselė.   Paspirtuko rėmas pagamintas iš lengvo, kokybiško aliuminio lydinio, tad su savimi gali vežti net iki 120 kg svorį. O bazė - pagrindas - itin platus, tad suteikia išskirtinį komfortą. Pagrinde taip pat įmontuotos dvi neslįstančios medžiagos juostos, kurios leis atsistoti saugiai ir tvirtai, neslidinėti.


  Važiuodami rinkitės iš trijų greičio rėžimų - 1,2,3.
  1 - puikiai tiks saugiai važiuoti dūzgiančiam mieste. Saugokite save ir kitus!
  2 - didinkite greitį ir mėgaukitės dviračių takų teikiamais malonumais.
  3 - pajuskite paspirtuko galią ir mėgaukitės maksimaliu paspirtuko greičiu! Primename, būkite saugūs, devėkite šalmą ir saugokite aplinkinius.


  S10X PRO serijos modeliai leidžiami ir su sėdynėmis (žymimi pavadinime SUPER). Taip pat yra galimybė įsigyti sėdynę atskirai (čia). Sėdynė kintamo dydžio, su įmontuotais amortizatoriais, sulankstoma ir greitai sumontuojama ar nuimama.


  S10X PRO elektrinis paspirtukas - aukščiausius reikalavimus atitinkantis draugas, mėgstantiems keliauti tiek mieste, tiek už jo ribų!  2023 Sezonui paruošto modelio atnaujinimai:  • Nauja amortizacijos sistema - priekyje įmontuota naujo tipo, pažangi C tipo amortizatorių šakė. Tokia amortizacija yra montuojama premium paspirtukuose. Tvirta priekinė konstrukcija užtikrins malonų važiavimą įvairiomis dangomis - trinkelėmis, žvyru, duobėtu keliu, miško takeliais.
  • Atnaujinta stabdžių sistema - naujo tipo mechaninių diskinių stabdžių mechanizmai, įmontuoti tiek priekyje, tiek gale, leis paspirtuką sustabdyti greičiau, efektyviau ir patikimiau. Patikima paspirtuko stabdžių sistema - raktas į Jūsų saugumą.
  • Sustiprintas sulenkimo mechanizmas - dažniausia paspirtukų vartotojų problema - klibantis vairas. Atnaujinome sulenkimo mechanizmą, įmontavome kontrolinius varžtus, keitėme tvirtinimo elementus ir tvirtinimo taškus - šių pastangų dėka, paspirtukas tapo dar tvirtesnis, patvaresnis ir ilgaamžiskesnis. Vairuotojams nebereiks vargintis dėl nereikalingų problemų, o galėsite tik mėgautis kelione.
  • Ryškesni žibintai - matykite ir būkite matomi. Jūsų saugumas - mūsų prioritetas numeris vienas. Priekyje įmontavome dar galingesnį priekinį žibintą, kuris yra bene geriausias rinkoje, atnaujinome posūkių, gabaritų ir STOP žibintus, kad jie būtų dar ryškesni ir dar labiau matomi. Primename - važiuokite visada įsijungę šviesas - jos įtakos nuvažiuojam atstumui beveik neturi!
  • Platesnis priekinis purvasaugis - šlapia kelio danga ir šlapios kojos? Platenis priekinis purvasaugis padės to išvengti. Pagamintas iš tvirto plastiko ir pritvirtintas prie naujos šakės, šis purvasaugis laikysis tvirčiau ir tarnaus dar patikimiau.
  • Švelnus EABS stabdis - papildomo saugumo suteiks, švelnus EABS stabdis, kuris įsijungia vos tik paspaudus stabdžių rankenėlę. EABS stabdis padės sutrumpinti stabdymo kelią ir taip pat padės tausoti mechaninę stabdžių sistemą. Dėka patikimų elektronikos komponentų EABS stabdis veikia nepriekaištingai.  Dviejų variklių modeliai. Neužtenka galios važiuojant į kalną, ar norisi staigesnio startavimo? Sukūrėme dviejų variklių modelį S10X Dual Pro ir S10X Dual Pro Super, juos galite rasti čia.Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 50 iš 112 dalykų
 • elektrinis paspirtukas S10X PRO SUPER 25Ah (10") Greita peržiūra
  1 199,00 € Išparduota

  elektrinis paspirtukas S10X PRO SUPER 25Ah...

  ATNAUJINTAS MODELIS PARUOŠTAS 2023 METŲ SEZONUI! Elektrinis paspirtukas - S10X PRO SUPER ! Dideli 10 colių ratai, pasiekia iki 40-45 km/h ir nuvažiuoja net iki 80 km atstumą vieno įkrovimo metu. Nauja amortizacijos ir stabdžių sistema, sustiprintas sulenkimo mechanizmas, ryškesni žibintai! S10X serijos modelius gaminame nuo 2017 metų ir kasmet...

  1 199,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • elektrinis paspirtukas S10X PRO SUPER 20Ah (10") Greita peržiūra
  999,00 € 1 099,00 € Išparduota

  elektrinis paspirtukas S10X PRO SUPER 20Ah...

  ATNAUJINTAS MODELIS PARUOŠTAS 2023 METŲ SEZONUI! Elektrinis paspirtukas - S10X PRO SUPER ! Dideli 10 colių ratai, pasiekia iki 40-45 km/h ir nuvažiuoja net iki 60 km atstumą vieno įkrovimo metu. Nauja amortizacijos ir stabdžių sistema, sustiprintas sulenkimo mechanizmas, ryškesni žibintai! S10X serijos modelius gaminame nuo 2017 metų ir kasmet...

  999,00 € 1 099,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Sumažinta kaina!
  Išparduota
 • elektrinis paspirtukas S10X PRO 20Ah (10") Greita peržiūra
  949,00 € 1 079,00 € Išparduota

  elektrinis paspirtukas S10X PRO 20Ah (10")

  ATNAUJINTAS MODELIS PARUOŠTAS 2023 METŲ SEZONUI! Elektrinis paspirtukas - S10X PRO ! Dideli 10 colių ratai, pasiekia 40-45 km/h ir įveikia net iki 60 km atstumą vienu įkrovimu. Nauja amortizacijos ir stabdžių sistema, sustiprintas sulenkimo mechanizmas, ryškesni žibintai! S10X serijos modelius gaminame nuo 2017 metų ir kasmet atnaujiname!  GALIMYBĖ...

  949,00 € 1 079,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Sumažinta kaina!
  Išparduota
 • elektrinis paspirtukas S10X PRO 25Ah (10") Greita peržiūra
  1 179,00 € Išparduota

  elektrinis paspirtukas S10X PRO 25Ah (10")

  ATNAUJINTAS MODELIS PARUOŠTAS 2023 METŲ SEZONUI! Elektrinis paspirtukas - S10X PRO ! Dideli 10 colių ratai, pasiekia iki 40-45 km/h ir nuvažiuoja net iki 80 km atstumą vieno įkrovimo metu. Nauja amortizacijos ir stabdžių sistema, sustiprintas sulenkimo mechanizmas, ryškesni žibintai! S10X serijos modelius gaminame nuo 2017 metų ir kasmet atnaujiname!...

  1 179,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • elektrinis paspirtukas S8 SUPER 13Ah (8") Greita peržiūra
  749,00 € Išparduota

  elektrinis paspirtukas S8X SUPER 13Ah (8")

  Elektrinis paspirtukas su sėdyne - S8 X SUPER! Atnaujintas - šių metų modelis! S8 - dideliais 8" ratukais, itin galingas, pasiekiantis iki 35km/h, ir nuvažiuojantis net iki 30km atstumą vieno įkrovimo metu. GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

  749,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • elektrinis paspirtukas S8 13Ah (8") Greita peržiūra
  729,00 € Išparduota

  elektrinis paspirtukas S8X 13Ah (8")

  Elektrinis paspirtukas - S8X! Atnaujintas - šių metų modelis! S8 - dideliais 8" ratukais, itin galingas, pasiekiantis iki 35km/h, ir nuvažiuojantis net iki 30km atstumą vieno įkrovimo metu. GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

  729,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • S8x paspirtuko kamera 200x50, ventilis 45 Greita peržiūra
  9,99 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S8x paspirtuko kamera 200x50, ventilis 90°

  Paspirtuko kamera 8" 200x50 elektriniams paspirtukams S8X.

  9,99 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • elektrinis paspirtukas S10X Bird Limited (10') Greita peržiūra
  889,00 € 999,00 € Išparduota

  elektrinis paspirtukas S10X Bird Limited...

  S10X Bird Limited elektrinis paspirtukas – galingas elektrinis paspirtukas, kuris padės įveikti keliones ir mieste, ir gamtoje. Dvigubas motoras, priekinis ir galinis varantieji ratai garantuos užtikrintą pajudėjimą iš vietos ir greitą įsibėgėjimą, o visiškai įkrautas S10X Bird Limited nulėks net iki 45 km. Papildomai galite įsigyti uždedamą sėdynę –...

  889,00 € 999,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Sumažinta kaina!
  Išparduota
 • S10x korpuso galinis dangtis Greita peržiūra
  20,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d

  Korpuso galinis dangtis S10X , KUGOO M4

  Korpuso galinis dangtis S10X , KUGOO M4

  20,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d
 • S10x vairalazdės užspaudėjas Greita peržiūra
  5,00 € Yra sandėlyje

  S10x vairalazdės užspaudėjas

  S10x vairalazdės užspaudėjas

  5,00 €
  Yra sandėlyje
 • S10X BIRD LIMITED Bekamerinė Padanga 10x2.75-6.5 Greita peržiūra
  30,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  Bekamerinė Padanga 10x2.75-6.5 S10X BIRD...

  Bekamerinė Padanga 10x2.75-6.5 S10X BIRD LIMITED

  30,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10X BIRD LIMITED ECO/TURBO SINGLE/DUAL Jungiklis Greita peržiūra
  15,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10X BIRD LIMITED ECO/TURBO SINGLE/DUAL...

  S10X BIRD LIMITED ECO/TURBO SINGLE/DUAL Jungiklis

  15,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10X BIRD LIMITED Priekinis Purvasaugis Greita peržiūra
  20,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10X BIRD LIMITED Priekinis Purvasaugis

  S10X BIRD LIMITED Priekinis Purvasaugis

  20,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10X BIRD LIMITED Stabdžių suportas BB8 Greita peržiūra
  23,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10X BIRD LIMITED Stabdžių suportas BB8

  S10X BIRD LIMITED Stabdžių suportas BB8

  23,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10X BIRD LIMITED valdiklis 48V 20A A Greita peržiūra
  49,99 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10X BIRD LIMITED valdiklis 48V 20A A -...

  S10X BIRD LIMITED valdiklis 48V 20A A - Priekinis

  49,99 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10X BIRD LIMITED valdiklis 48V 20A B Greita peržiūra
  49,99 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10X BIRD LIMITED valdiklis 48V 20A B -...

  S10X BIRD LIMITED valdiklis 48V 20A B - Galinis

  49,99 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • Vairo rankenėlė el. paspirtukams S8 ir S10 Greita peržiūra
  2,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d

  S10x S8x guminės rankenėlės

  Vairo rankenėlė elektriniams paspirtukams S8X ir S10X

  2,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d
 • Priekinė šakės plokštė el. paspirtukams S10 ir S10+ Greita peržiūra
  9,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d

  Priekinė šakės plokštė el. paspirtukams S10X

  Priekinė šakės plokštė elektriniams paspirtukams S10X Kaina: 9,00 €

  9,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d
 • Priekinis plastikinis pagrindo korpusas el. paspirtukams S10 X Greita peržiūra
  10,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d

  Priekinis plastikinis pagrindo korpusas...

  Priekinis plastikinis pagrindo korpusas elektriniams paspirtukams S10X

  10,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d
 • Pagrindinis kabelis el. paspirtukams S10X Greita peržiūra
  13,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d

  Pagrindinis kabelis / laidas el....

  Pagrindinis kabelis elektriniams paspirtukams S10X,  Kugoo M4 Pagrindinis-motininis kabelis jungiantis maitinimą, stabdžius ir displėjų.

  13,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d
 • S10X Pro vairalazdė su priekine šake Greita peržiūra
  99,00 € Išparduota

  S10X Pro vairalazdė su priekine šake

  S10X Pro vairalazdė su priekine šake

  99,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • S10X Pro priekinių amortizatoriu laikiklis Greita peržiūra
  35,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10X Pro priekinių amortizatoriu laikiklis

  S10X Pro priekinių amortizatoriu laikiklis

  35,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • Displėjus elektriniam paspirtukui S10+ Greita peržiūra
  49,99 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  Displėjus / prietaisų skydelis S10X /...

  Displėjus - monitorius, valdiklis ir greičio akseleratorius elektriniam paspirtukui S10X / KUGOO M4

  49,99 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • ZOOM stabdžių sistema el. paspirtukams S10 ir S10+ Greita peržiūra
  23,00 € Išparduota

  ZOOM galinių stabdžių suportas el....

  ZOOM galinių stabdžių sistema elektriniams paspirtukams S10X Diskinių stabdžių sistema tinka ir kitiems elektriniams papsirtukams, pagal išmatavimus.

  23,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • S10X Pro sulenkimo mechanizmas Greita peržiūra
  45,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10X Pro sulenkimo mechanizmas

  S10X Pro sulenkimo mechanizmas

  45,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10X Pro vairalazdė Greita peržiūra
  49,00 € Išparduota

  S10X Pro vairalazdė

  S10X Pro vairalazdė

  49,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • Vairo užspaudėjęs el. paspirtukui S10X Greita peržiūra
  10,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d

  Vairo užspaudėjas el. paspirtukui S10X

  Vairo užspaudėjas elektriniams paspirtukams S10X.

  10,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d
 • Sėdynė S10 elektriniams paspirtukams Greita peržiūra
  19,00 € Yra sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  Sėdynės balnas (platus) S10X / S8X / KUGOO M4

  Sėdynės balnas (platus) S10X / S8X / KUGOO M4

  19,00 €
  Yra sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • Stabdžių kaladėlės (2vnt.) elektriniam paspirtukui S10X Greita peržiūra
  4,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10x priekinio ratlankio guolis 6000RS

  Guolis 6000RS 10*26*8mm elektriniams paspirtukams ir dviračiams - pagal išmatavimus.

  4,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10X Sulenkimo mechanizmo komplektas Greita peržiūra
  40,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10X Sulenkimo mechanizmo komplektas

  S10X Sulenkimo mechanizmo komplektas

  40,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10X korpuso lemputė 48V Greita peržiūra
  5,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10X korpuso lemputė 48V

  S10X korpuso lemputė 48V

  5,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • Guolis 6003RS 17*35*10mm Greita peržiūra
  4,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10x galinio variklio guolis 6003RS/6003Z

  Guolis 6003RS 17*35*10mm elektriniams paspirtukams ir dviračiams - pagal išmatavimus.

  4,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10x kojelė 90 laipsnių 15cm Greita peržiūra
  10,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10x kojelė 90 laipsnių 15cm

  Kojelė S10X elektriniams paspirtukams ir dviračiams - pagal išmatavimus.

  10,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • Priekinis purvasaugis el. paspirtukams S10X Greita peržiūra
  15,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d

  S10x priekinis purvasaugis

  Priekiinis purvasaugis elektriniams paspirtukams S10X

  15,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d
 • T formos vairalazdė Greita peržiūra
  42,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d

  S10X vairalazdė T su rankenėlėmis

  T formos vairalazdės strypas su nulenkiamomis rankenomis S8X ir S10X serijos elektriniams paspirtukams.

  42,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d
 • T formos vairalazdė Greita peržiūra
  70,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d

  S10x vairalazdė su sulenkimo mechanizmu

  Vairalazdė su sulenkimo mechanizmu S10X ir Kugoo M4 el. paspirtukams

  70,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d
 • S10x įvorių varžtas 12x105mm Greita peržiūra
  10,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10x įvorių varžtas 12x105mm

  Įvorių varžtas 12x105mm skirtas S10X elektriniams paspirtukams

  10,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10x vairalazdės įvorė 12x16mm Greita peržiūra
  4,99 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  Žalvarinė S10x vairalazdės įvorė 12x16mm

  Elektrinio paspirtuko S10x vairalazdės įvorė 12x16mm

  4,99 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10X Priekinių amortizatorių laikiklis - Priekinis Tiltas Greita peržiūra
  15,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10X Priekinių amortizatorių laikiklis -...

  Elektrinio paspirtuko S10X Priekinių amortizatorių laikiklis - Priekinis Tiltas

  15,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • Galinis stabdžių troso šarvas el. paspirtukams S10X 2000mm Greita peržiūra
  4,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d

  Galinis stabdžių troso šarvas el....

  Galinis stabdžių troso šarvas el. paspirtukams S10X

  4,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2d.d
 • S10X galinis žibintas + posūkiai dešinė Greita peržiūra
  15,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10X galinis žibintas + posūkiai dešinė

  Elektrinio Paspirtuko S10X galinis žibintas + posūkiai dešinė

  15,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10X galinis žibintas + posūkiai kairė Greita peržiūra
  15,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10X galinis žibintas + posūkiai kairė

  Elektrinio Paspirtuko S10X galinis žibintas + posūkiai kairė

  15,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10X Galinio Purvasaugio LED Lemputė Greita peržiūra
  15,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10X Galinio Purvasaugio LED Lemputė

  Elektrinio Paspirtuko S10X Galinio Purvasaugio LED Lemputė

  15,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10x galinės šakės įvorė 10x10mm Greita peržiūra
  4,99 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  Žalvarinė S10x galinės šakės įvorė 10x10mm

  Elektrinio paspirtuko S10x galinės šakės įvorė 10x10mm

  4,99 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10X BIRD LIMITED Displėjus Greita peržiūra
  49,99 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  Displėjus J&P Z2 S10X BIRD LIMITED

  Displėjus J&P Z2 S10X BIRD LIMITED

  49,99 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10X BIRD LIMITED Galinis amortizatorius 110 mm Greita peržiūra
  22,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10X BIRD LIMITED Galinis amortizatorius...

  S10X BIRD LIMITED Galinis amortizatorius 110 mm

  22,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10X BIRD LIMITED Mygtukų blokas: Signalas, Lempa, Posūkiai Greita peržiūra
  25,00 € Išparduota

  S10X BIRD LIMITED Mygtukų blokas:...

  S10X BIRD LIMITED Mygtukų blokas: Signalas, Lempa, Posūkiai

  25,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • S10X BIRD LIMITED LED juosta 30 cm su įtampos keitikliu Greita peržiūra
  18,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  S10X BIRD LIMITED LED juosta 30 cm su...

  S10X BIRD LIMITED LED juosta 30 cm su įtampos keitikliu

  18,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • S10X BIRD LIMITED Spynelė su baterijos indikatoriumi Greita peržiūra
  24,99 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  Spynelė su baterijos indikatoriumi ir ilgu...

  Spynelė su baterijos indikatoriumi S10X BIRD LIMITED / KUGOO M4 PRO

  24,99 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
 • Kūginis Guolis HRB 32904 20*37*12 mm S10X Bird Limited Greita peržiūra
  12,00 € Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  Kūginis Guolis HRB 32904 20*37*12 mm S10X...

  Kūginis Guolis HRB 32904 20*37*12 mm S10X Bird Limited

  12,00 €
  Turime sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
Rodoma 1 - 50 iš 112 dalykų