Kodėl verta rinktis mus?

NUSIBODO STOVĖTI KAMŠČIUOSE? IEŠKOTI LAISVOS IR NEBRANGIOS PARKAVIMO VIETOS AUTOMOBILIUI? MANOTE, PATS LAIKAS PRADĖTI TAUSOTI GAMTĄ IR PEREITI PRIE EKOLOGIŠKO TRANSPORTO, TAČIAU TAM TIKTŲ TIK ELEKTROMOBILIS?

TURIME GERŲ NAUJIENŲ – JIS NEBŪTINAS! YRA IR LENGVIAU PRIEINAMŲ EKOLOGIŠKŲ JUDĖJIMO PRIEMONIŲ!

RIEDŽIAI

Be abejonės, tai populiariausia elektrinė transporto priemonė pasaulyje. Tikriausiai Justino Bieberio vaizdo klipuose matėte, kaip jais važinėjasi sporto ir pramogų pasaulio žvaigždės, arba Youtube viral tapusiame klipe berniukas kasa sniegą naudodamas riedį? O gal pastebėjote Lietuvos darželinukų krepšinio lygoje arbitrus ant riedžių? Kodėl patys populiariausi? Tai pigi, bet itin kokybiška transporto priemonė, kuri vienu įkrovimu (apie 90 min.) leis nuvažiuoti iki 20 km. Pasiekia 15 km/h greitį, nors sveria tik iki 10 - 12 kg, tad itin patogi transportuoti. Skirtingi modeliai skirtingo dydžio ratais leis važinėtis įvairiomis trasomis. Spalvų ir dizaino pasirinkimo – apstu. O dar begalė priedų... Garso kolonėlės, LED apšvietimai, kartai (leisiantys važiuoti riedžiu it kartingu). Nors ir sukurta laisvalaikiui, tačiau puikiai tiks ir kelionei mieste. Riedžiu paprasta išmokti važiuoti, tam prireiks iki 5 minučių!

ELEKTRINIAI PASPIRTUKAI

Kone patogiausia, praktiškiausia ir mažiausiai pastangų išmokti reikalaujaunti elektrinė transporto priemonė. Riedis.lt ir kitų gamintojų - Segway-Ninebot, Xiaomi, INOKIM, SXT, Joyor ir kiti - pateikia įvairiausią paletę paspirtukų Jums! Visiems pagal poreikį - galite rinktis elektrinius paspirtukus vaikams - levngvus, patogius transportuoti ir su aplikacijomis, su kuriomis galite pasirinkti greičio limitus, integruotus LED apšvietimus ir daugiau.
Suaugusiems - sulankstomus, kompaktiškus, su papildomomis baterijomis - patogioms kelionėms mieste ir tikrus visureigius - galinčius važiuoti ir bekele - su dideliais ratais, aviacinio aliuminio korpusu, amortizatoriais ir patogiai renkantis tiek tiek pavaras, tiek greičio limitus.
Pasirinkimas itin diiiiiiiiiiiidelis - keliaukite nuo 20 iki 100 ir daugiau kilometrų vieno įkrovimo metu, rinkitės nuo 25 iki 70 km/h grečio galinčius pasiekti galiūnus. O dar ir USB jungtys telefonui pasikrauti.. Keliaukite paprasčiau, ekologiškiau ir pigiau!

ELEKTRINIAI DVIRAČIAI

Norite patogiai sėdint keliauti didelius atstumus? Norite ir lengvai pramankštinti sąnarius ir patogiai keliauti nepersistengiant? Elektriniai dviračiai - tai ko Jums reikia! Sulankstomi dviračiiai su mobiliomis - išimamomis baterijomis - akumuliatoriais. Rinkitės - pilnai elektrinius dviračius, pagalbinius (assist) ar kombinuotus! Pilnai elektriniai - elektriniai dviračiai su skirtingomis greio padėtimis - pavaromis, valdomi kaip motociklas - rankenos pagalba, tikra pilnavertė transporto priemonė. Elektriniai dviračiai su pagalbine (assist) funkcija - leidžiantys Jums minti lengvai, renkantis norimą pasipriešinimo (bėgio) lygį, o elektros pagalba - išvystys daug didesnį greitį. Visos funkcijos atrodo patogios ir reikalingos? Rinkitės kombinuotus dviračius! Taip galėsite važiuoti kaip įprastu bėginiu dviračiu ir norint - įsijungti elektra varomą variklį. Dar turi ir USB jungtis telefonui įsikrauti. Ar gali būti patogiau..?

SEGVĖJAI

Daugumai gerai pažįstami, asmeninių elektrinių transporto priemonių pasaulį pakeitę segvėjai! Tai dviračiai elektriniai riedžiai su vairalazde. Itin mažai pastangų reikalauanti priemonė suteikianti manevringumą ir stabilumą kelyje. Norite patogiai turistauti, keliauti mieste - rinkitės mažesnius modelius, kurie leis manevraingai keliauti ir senamiesčio takeliais. Reikalingas pagalbininkas ūkyje ar kelionėms prastesne danga - rinkitės galingus 17" ar 19" colių ratais Q serijos modelius. Su segvėjais surištos programėlės ir/arba nustatymai ant valdiklio - leis patogiai rinktis norimą greičio pavarą, jautrumą ir apšvietimo, signalizacijos bei kitus praverčiančius nustatymus.

ELEKTRINIAI VIENARAČIAI

Futuriškiausia elektrinė transporto priemonė ir ne kitaip! Vienaračiai - daugiau pastangų reikalajaunti transporto priemonė, tačiau išmokę - nesigailėsite. Itin kompaktiško dizaino vienaračiai, su integruotomis rankenomis transportavimui - leidžia pasiimti tiesiog į rankas ir viešajame transporte mieste ir tolimesnėms kelionėms. Patogiai valdomi balansiniu principu, turintys stabilizavimo (self balance) mechanizmus, todėl yra daug paprasčiau perprantami nei gali atrodyti iš šono. Vienaračiai išmanūs ir daugiau! Aplikacijos pagalba leis rinktis norimą greičio ar/ir sudėtingumo lygį, matyti įveiktus kilometrus, akumuliatoriaus lygį ir kt. parametrus. Pasilikite rankas laisvas ir manevruokite net siauriausiomis miesto gatvelėmis!

ELEKTRINIAI MOTOROLERIAI

Ar tai motoroleris ar mopedas ar motociklas? Kokia kubatūra?.. Ne, mes ne apie tai.. tai elektrinis motoroleris! Ekologiškas, pigus ir itin patogus - tai ko reikia kelionėms mieste ir už jo ribų. Dviračiai ir triračiai, kompatiški ir kelioninei su bagažine, integruotais krepšiais. Galingi ir mažiau (500W - 1kW ir daugiau) - elektriniai motoroleriai Jums keliauti ir vienam ir dviese. Galintys su savimi vežti 120-150 kg. svorį, pasiekiantys 40 km/h ir didesnį greitį, o vieno įkrovimo metu 60 ir daugiau kilometrų padėsiantys įveikti - neleis pajausti skirtumo nuo iškastiniu kuru varomų motorolerių, o gamta Jums padėkos! 

ELEKTRINIAI VĖŽIMĖLIAI

Vakaruose jau daugelį metų padedantys senjorams bei asmenims su negalia atrasti patogesnes keliones, be pagalbininkų. Elektriniai vėžimėliai leidžiantys važiuojantiems prisitaikyti ir pasirinkti valdymo mechanizmus, pagal poreikį, greičio svirtimi - vairalazde ar vairu valdomi vėžimėliai, galintys judėti tiek į priekį tiek ir atbuline eiga. Kompaktiški - sulankstomi ir didesni - skirti važinėtis ne tik patogia infrastruktūra. Pritaikyti, jog patogiai pritaikytume Jums, pagal įvairius priedus. 

ELEKTRINĖS RIEDLENTĖS

Naujiena, kuria pradėjo daugiau domėtis ne tik lentų entuziastai. Kodėl? Jomis itin paprasta važiuoti, nes reikia tik laikyti lygsvarą, o greitį, stabdžius valdote pulteliu rankoje. Patogu? Labai! Ir ekstremalu, jei tik to panorėsite. Skirtingų išmatavimų, tad galime priskirti ir riedlentėms ir longboard`ams, tas atrasite variantą sau. Priklausomai nuo modelio ir pasirenkamos greičio pavaros galite pasiekti net iki 40+ km/h greitį! Maža, tad netalpi baterija ir didelio svorio neatlaikys? NIEKO PANAŠAUS! Vieno įkrovimo metu nukeliausite per 25 km ir galite be pasipriešinimo naudoti kaip įprastą riedlentę, o atlaikys ir 120 kg svorį su savimi. Atlaikyk!Kodėl mes

Mūsų riedžiai gaminami tik individualiai, pagal Riedis.lt užsakymą, naudojant rinkoje kokybiškiausias valdymo plokštes, motorus, tarpines, Saumsung akumuliatorius. Todėl lengvai pasiekiame savo užsibrėžtą tikslą - gera prekių kokybė ir patikimumas.

Kas tas Riedis ir kaip jis veikia?


Riedis – elektrinė dviratė savaiminio pusiausvyros išlaikymo transporto priemonė.
Visų pirmiausia, Riedis identifikuoja vairuotojo padėtį, prisitaiko, pagal svorios masės centrą, ir pagal tai atpažįsta vairuotojo judesius (nurodomą judėjimo kryptį) bei palaiko saugų judėjimo greitį.
Riedis gali suktis aplink, judėti pirmyn ar atgal. Kad atpažinti vairuotojo svorį bei norimą judėjimo kryptį, išlaikyti pusiausvyrą - riedyje yra įmontuoti giroskopiniai sensoriai.

Riedžio judėjimo kryptį kontroliuoja vairuotojas, atitinkamai savo kūno svorį-judesiu nukreipdamas į norimą judėti kryptį.

Specifikacija:
Kodėl mes

12 mėnesių garantija!

Visiems Riedžiams, Segway ir Vienaračiams - suteikiama net 12 mėnėsių garantija!

Daugiau informacijos apie garantines sąlygas - spauskite čia.

Kodėl mes

Kaip atpažinti kokybišką Riedį?


Internete matome nemažai video ir straipsnių, kuriuose žmonės skundžiasi nekokybišku Riedžio darbu, jų gedimais susijusiais su išsikrovimu ir kitais elektros gedimais.
Kodėl tai nutinka? Atsakymas paprastas ir aiškus - NEKOKYBIŠKOS DALYS.

Ilgą laiką rinkomės tiekėjus, išbandėme daug skirtingų modelių, domėjomės sudedamosiomis dalimis, kuo jos skiriasi ir kokią įtaką turi malonumui naudotis Riedžiu.

Išvada - išorė apgaulingai panaši, o vidus - tai nuo ko priklauso naudojimosi kokybė.

Žemiau pateiksime mūsų sukauptą patirtį ir patarimus Jums!

Kaip atpažinti kokybiškas baterijas Riedyje?

Baterija yra vienas brangiausių komponentų Riedyje, tad gera baterija - nulemia ir Riedžio kainą.
Tačiau tai ir vienas svarbiausių komponentų. Nuo jos priklauso darbo laikas, galingumas, kliūčių įveikimas ir greitis.

Pasirinkome bene geriausių baterijų Riedžiams gamintojų - SAMSUNG ir LG produkciją.

Kaip atpažinti kokybišką bateriją?
Kodėl mes

Kodėl mes

Kaip atpažinti kokybišką motininę plokštę?

Pagrindinė Riedžio lygsvaros ir balansavimo sudedamoji dalis - motininė plokštė. Ji priima signalus Jūsų norimai judėjimo krypčiai ir perduoda ją motorui - ratams, kurie šią užduotį įvykdo. Tai Riedžio smegenys.

Pirmaujanti pasaulyje, populiariausia ir bene kokybiškiausia motininė plokštė - TaoTao.

Ant Riedžio jaučiatės nestabiliai? Jis dreba Jums važiuojant? Viena dažniausių to problema - motininė plokštė.

TaoTao savo produkciją žymi dvejomis TT raidėmis.

www.studijapropatria.lt


Mūsų tiekėjai - sertifikuoti gamintojai, tiekiantys aukščiausios kokybės produkciją visame pasaulyje.

Sertifikatai:
Kodėl mes

UAB "Lutex" apdovanojimai/įvertinimai:
    2011 metais, “UAB Lutex” sukurta parkavimo sistema “eParkingas”, buvo pakviesta dalyvauti Ūkio ministerijos apdovanojimuose “Už nuopelnus verslui”,        nominacijoje “Inovatyvių sprendimų lyderis”.
    2012 metais, įmonė gavo sertifikatą “Stipriausi Lietuvoje”, nes pateko tarp 6% patikimiausių Lietuvos bendrovių 2011 metais.
    2012 metais, bendrovės “Lutex” sistemos veikia ir debesų kompiuterijos pagrindu.
    2013 metais, bendrovės rezultatai įvertinti sertifikatu “Stipriausi Lietuvoje”, įmonė pateko tarp 4% patikimiausių/mokiausių Lietuvos bendrovių 2012 metais.
    2014 metais, bendrovės rezultatai įvertinti sertifikatu “Stipriausi Lietuvoje”, įmonė pateko tarp 5% patikimiausių/mokiausių Lietuvos bendrovių 2013 metais.
    2015 metais, bendrovės rezultatai įvertinti sertifikatu “Stipriausi Lietuvoje”, įmonė pateko tarp 4% patikimiausių/mokiausių Lietuvos bendrovių 2014 metais.
    2016 metais, bendrovės rezultatai įvertinti sertifikatu “Stipriausi Lietuvoje”, įmonė pateko tarp 4% patikimiausių/mokiausių Lietuvos bendrovių 2015 metais.
    2017 metais, bendrovės rezultatai įvertinti sertifikatu “Stipriausi Lietuvoje”, įmonė pateko tarp patikimiausių/mokiausių Lietuvos bendrovių 2016 metais.
    2018 metais, bendrovės rezultatai įvertinti sertifikatu “Stipriausi Lietuvoje”, įmonė pateko tarp patikimiausių/mokiausių Lietuvos bendrovių 2017 metais.
    2019 metais, bendrovės rezultatai įvertinti sertifikatu “Stipriausi Lietuvoje”, įmonė pateko tarp patikimiausių/mokiausių Lietuvos bendrovių 2018 metais.
    2020 metais, bendrovės rezultatai įvertinti sertifikatu “Stipriausi Lietuvoje”, įmonė pateko tarp patikimiausių/mokiausių Lietuvos bendrovių 2019 metais.

   

Kodėl mes