Draudimas

Elektrinių paspirtukų, elektrinių dviračių, vienaračių, skuterių ir kitų elektrinių mikromobilumo priemonių draudimas!

Apdrauskite savo naują elektrinę transporto priemonę nuo papildomų rizikų ir tiesiog mėgaukitės savo kasdienine veikla, kelionės ir palikite negalvodami apie pavojus.

Su pirkinio draudimu apsaugokite ne tik savo įrenginį, bet ir save bei savo šeimos narius – jūsų įrenginys bus apdraustas ne tik nuo įvairių dūžių, tačiau net ir vagystės atveju.

Tai KASKO tipo draudimas Jūsų elektrinei transporto priemonei (paspirtukui, dviračiui, vienaračiui, skuteriui).

Riedis.LT kartu su Warranty Expert pasiūlys jums tinkamas draudimo sąlygas.

SVARBU, jog draudimas galioja tik naujai įsigytai transporto priemonei.

Pirkinio draudimas - kas tai?

Tai visapusiškas pirkinio draudimas. Dabar įsigiję naują buitinės technikos ar elektronikos prekę kartu su „Warranty Expert“ siūlomu papildomu pirkinio draudimu, galėsite būti tikri, kad pirkinys Jums tarnaus ilgai.

Ar yra papildomų mokesčių?

Jei klientui nutinka nelaimingas atsitikimas su preke (nukrenta ant žemės, sudūžta, sušlampa, nukenčia nuo ugnies, elektros įtampos svyravimo ir t. t.) ir nustatoma, kad prekę galima suremontuoti – klientas turės apmokėti sertifikate nurodytą besąlyginės išskaitos sumą; Jeigu prekės neįmanoma pataisyti ir prekė keičiama į naują/analogišką prekę - klientas turės apmokėti sertifikate nurodytą besąlyginės išskaitos sumą.

Ką daryti žalos atveju?

Visų pirma, reiktų registruoti žalą internetu (www.waranty.expert) arba telefonu ( 8 700 33300). Užregistravus žalą „Warranty Expert“ ekspertai jus informuos apie įrenginio taisymo detales, o atsiimti sutaisytą ar naują prietaisą reikės nurodytu adresu. Informuojame, jog didelių gabaritų įrenginius pristatome Jums į namus.

Kada žala nėra atlyginama?

•Jeigu pirkinys buvo pamestas;

•Jeigu pirkinys naudojamas ne pagal paskirtį ar nesilaikant gamintojo instrukcijų;

•Dėl pirkinio ar jo dalių nusidėvėjimo, senėjimo ar korozijos.