Kategorijos

Informacija

Gamintojai

Parduotuvės

Parduotuvės

Mūsų parduotuvė Kalvarijų g. 269, Vilnius. UAB LUTEX (Riedis.lt)

Naujos prekės

Prekių sąrašas pagal gamintoją NIU

NIU motoroleriai ir paspirtukai: patobulinkite savo kelionę į darbą ir atgal naudodami stilingus ir naujoviškus modelius.

NIU, elektrinio mobilumo srities naujokas, pristato žavingą elektrinių motorolerių ir paspirtukų asortimentą, skirtą iš naujo apibrėžti važiavimą mieste. Išbandykite išskirtines NIU modelių savybes, kurios sklandžiai sujungia stilių, naujoves ir ekologiškumą funkcionalumą.

NIU motoroleriai ir paspirtukai: patobulinkite savo kelionę į darbą ir atgal naudodami stilingus ir naujoviškus modelius.


NIU, elektrinio mobilumo srities naujokas, pristato žavingą elektrinių motorolerių ir paspirtukų asortimentą, skirtą iš naujo apibrėžti važiavimą mieste. Išbandykite išskirtines NIU modelių savybes, kurios sklandžiai sujungia stilių, naujoves ir ekologiškumą funkcionalumą.


1. NIU NQi serija:


NIU NQi serija sukurta miesto gyventojams, ieškantiems efektyvių ir stilingų važinėjimo sprendimų. Dėl elegantiško dizaino, išmaniųjų ryšio funkcijų ir greito veikimo - palengvina naršymą miesto gatvėmis.2. NIU MQi serija:


MQi serija siūlo kompaktišką ir judrią važiavimo patirtį, puikiai tinkančią važiuoti miesto eisme. Šie elektriniai motoroleriai teikia pirmenybę kompaktiškumui, nepakenkiant svarbioms funkcijoms, todėl jie idealiai tinka kasdieniams važiavimams į darbą ir atgal.3. NIU UQi serija:


UQi serija įkūnija miesto eleganciją, derindama prašmatnų dizainą su ekologiška elektros energija. Šie paspirtukai idealiai tinka trumpoms kelionėms ir paskutinės mylios ryšiui, todėl puikiai dera stiliaus ir efektyvumo.Pagrindinės NIU motorolerių savybės:


Išmanusis ryšys: NIU motoroleriai dažnai turi išmaniojo ryšio parinktis, leidžiančias vairuotojams prijungti savo motorolerius prie išmaniųjų telefonų. Ši integracija suteikia stebėjimą realiuoju laiku, pritaikomus nustatymus ir patobulintą valdymą, kad galėtumėte suasmeninti važiavimo patirtį.


Efektyvus akumuliatoriaus valdymas: NIU teikia pirmenybę efektyvioms baterijų technologijoms, užtikrinančioms didesnį diapazoną ir patikimumą. Šie paspirtukai sukurti taip, kad vienu įkrovimu nuvestumėte toliau, todėl nereikėtų dažnai įkrauti.


Stilingas dizainas: aptakios linijos, moderni estetika ir dėmesys detalėms NIU motoroleriai yra ne tik transporto priemonė, bet ir mados išraiška miesto gatvėse.NIU - paspirtukai:


1. NIU KQi2 Pro – dideli 10 colių ratai, 300W ir 48V, 7,6Ah – gerai sukonstruotas, populiariausias ir vienas aukščiausios kokybės modelių rinkoje.


2 NIU KQi3 Pro - mažesnis 9,5 colio ratas, didesnė galia ir rida - 350 W ir 48 V, 10,1 Ah - gerai sukonstruoti, populiariausi ir vienas aukščiausios kokybės modelių rinkoje.


Daugiau
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
 • NIU KQi2 Pro Greita peržiūra
  549,00 € Yra sandėlyje, pristatymas 2-4 d.d.

  NIU KQi2 Pro (10") elektrinis paspirtukas

  NIU KQi2 Pro elektrinis paspirtukas - patogus ir patvarus miesto pagalbininkas! 300W galios variklis ir 48V baterija 7.6Ah (365Wh) - leis įsibėgėti iki 25 km/h ir nuvažiuoti iki 40 km. Dideli 10" ratai - geram pravažumui. Būgninis + elektroninis stabdis - Jūsų saugumui. GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI! NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!

  549,00 €
  Yra sandėlyje, pristatymas 2-4 d.d.
 • NIU KQi3 Pro Greita peržiūra
  699,00 € Yra sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

  NIU KQi3 Pro (9.5") elektrinis paspirtukas

  NIU KQi3 Pro elektrinis paspirtukas - patogus ir patvarus miesto pagalbininkas! 350W galios variklis ir 48V 10.13Ah (486h) baterija - leis įsibėgėti iki 25 km/h ir nuvažiuoti iki 50 km. Dideli 9.5" ratai - geram pravažumui. Diskiniai + elektroninis stabdis - Jūsų saugumui. GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI! NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!

  699,00 €
  Yra sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų