Kategorijos

Informacija

Gamintojai

Parduotuvės

Parduotuvės

Mūsų parduotuvė Kalvarijų g. 269, Vilnius. UAB LUTEX (Riedis.lt)

Naujos prekės

Prekių ženklai Yra 34 prekių ženklai

Rodoma 1 - 34 iš 34 dalykų
 • ADO

  Atraskite lengvą važiavimą su ADO (A DECE OASIS) elektriniais dviračiais. ADO (A Dece Oasis) yra pirmaujantis Kinijos elektrinių dviračių gamintojas ir prekės ženklas. Nuo 2015 m. gamina elektrinius dviračius. Gamintojas daugiausia dėmesio skiria miesto dviračiams. Nuo 2022 m. gaminių asortimentas išplėstas įtraukiant hibridinius modelius, skirtus krovininiam transportui, ir aktyvaus laisvalaikio elektrinius dviračius. Didelis dėmesys skiriamas "Smart&Heathy" gaminių asortimentui: Pristatoma stilinga ir didelio našumo modelių serija

  Leiskitės į inovacijų ir stiliaus kelionę su ADO elektriniais dviračiais, iš naujo apibrėžiančiais jūsų mobilumą mieste.

 • Airwheel

  Nuo Airwheel įkūrimo 2004 m., turėdami pasaulinę viziją, įkūrėme rinkodaros, gamybos ir logistikos centrus tokiose šalyse kaip JAV, Belgija ir Kinija. Kaip viena iš pirmaujančių pasaulyje išmaniųjų transportavimo įrenginių gamintojų, „Airwheel“ yra įsipareigojusi atskleisti technologijų teikiamą džiaugsmą ir praktikuoti mūsų bendradarbiavimo kultūrą: „Free Intelligent Life“.

 • APOLLO

  Leiskitės į išskirtines keliones su Apollo paspirtukais

  Pasinerkite į kelionės mieste naudodamiesi Apollo paspirtukais, kur pažangiausios technologijos ir elegantiškas dizainas leidžia iš naujo patirti kitokias jūsų kasdienes keliones. Pasirinkite iš mūsų kruopščiai atrinktų Apollo paspirtukų modelių kolekcijos, kurių kiekvienas yra kruopščiai sukurtas, kad pagerintų jūsų vairavimo patirtį.

 • BLADE

  BLADE elektriniai paspirtukai įkūnija stilių ir efektyvuma miesto transporte. Blade paspirtukai, sukurti šiuolaikiniams miesto žmonėms, pasižymi elegantišku dizainu ir pažangiausiomis technologijomis, užtikrinančiais sklandų ir ekologišką keliavimo būdą.

 • Blumil

  Laisvės ir nepriklausomybės siekis buvo Blumil sukūrimo idėjos šaknys. Blumil išradėjas jau keletą metų naudojasi neįgaliojo vežimėliu, tačiau niekada nebuvo kliūčių gyventi visavertį gyvenimą: keliauti, apžiūrėti lankytinas vietas ir mėgautis gamtos grožiu. Jo nepriklausomybę ribojo tik sunki ir didelių gabaritų įranga. Įsigyti visureigį vežimėlį atrodė nelabai prasminga – juos būtų galima naudoti ekspedicijoms bekelėje, tačiau iš tikrųjų didelis tokių vežimėlių svoris ir didžiuliai matmenys buvo tik dar viena kliūtis, o ne sprendimas. Taigi vienintelis būdas judėti į priekį buvo pasitelkti technologijas ir savo patirtį ir sukurti transporto priemonę, kuri galėtų įvažiuoti į kiekvieno tipo reljefą, būtų lengvai transportuojama ir intuityviai valdoma. Proveržio momentas buvo atsisakyti keturių ratų koncepcijos dviem ratams. Tokia konstrukcija įgalino puikias vairavimo savybes ir judėjimą visureigiais, tačiau sukėlė papildomų iššūkių stabilumo, nuotolio ir komforto srityse.

 • CITY COCO

  Tyrinėkite miesto laisvę su CITYCOCO motoroleriais: atskleiskite stilingus ir galingus modelius

  Sveiki atvykę į CITYCOCO pasaulį, kur kelionė į darbą ir atgal virsta stilinga ir jaudinančia patirtimi. Pasinerkite į mūsų CITYCOCO paspirtukų kolekciją, kuri yra kruopščiai sukurta, kad iš naujo apibrėžtų jūsų naršymą miesto gatvėmis.

 • DUALTRON

  Išbandykite galinguosius Dualtron paspirtukus: 

  Elektrinių paspirtukų inžinerijos viršūnė - Dualtron, žinomi dėl savo didelio našumo paspirtukų, kurie iš naujo apibrėžia mobilumo mieste sampratą. Dualtron paspirtukai sujungia pažangiausias technologijas, tvirtą dizainą ir išskirtinę galią, kad užtikrintų jaudinančią vairavimo patirtį. Pažvelkime į kai kuriuos išskirtinius Dualtron modelius:

 • E-FUN

  Pristatome E-Fun elektrinius motorolerius, kuriuose pažangiausios technologijos ir aptakus dizainas leidžia patirti tikrą važiavimo malonumą. 

  Nuo 2004 m. profesionalus didelės galios EV (elektros transporto priemonių) gamintojas, kuris tiekia greitaeigius, didelio sukimo momento, mažai triukšmingus, ekonomiškus ir aplinkai nekenksmingus e-paspirtukus.

 • E-TWOW

  E-TWOW - Electric Two Wheels (tariama E 2 W) prekės ženklas yra didelės tarptautinės korporacijos dalis, kurios būstinė yra Kinijoje. Kaip elektrinių paspirtukų gamintojai, mes norėjome sukurti naują mobilumo mieste erą pasitelkdami savo išradingas elektrines transporto priemones. Elektrinis paspirtukas E-TWOW yra praktiškas sprendimas kasdieniame gyvenime. Jį sukūrė inžinierių komanda, turinti tvirtą mechanikos ir elektros inžinerijos išsilavinimą.
  Riedis.lt rekomenduoja E-TWOW jau daugelį metų, kaip vieną iš kokybiškiausių elektrinių paspirtukų rinkoje.

 • ELECTRORIDE

  Europoje surenkami - aukščiausios kokybės elektriniai skuteriai. Elektriniai triračiai, keturračiai, atviromis ir uždaromis kabinomis modeliai. Tiek regsistruojami, tiek neregistruojami modeliai. Skuteriai, kurie gali pasiūlyti pravažumą mieste ir bekelėje. Taip pat - priedai 

 • ENGWE

  Patobulinkite savo kelionę su ENGWE elektriniais dviračiais: atskleiskite naujoves ir stilių

  Sveiki atvykę į ENGWE elektrinių dviračių pasaulį, kur kiekvienas pasivažinėjimas yra vientisas pažangiausių naujovių ir rafinuoto stiliaus derinys. Apžvelkite mūsų kruopščiai sukurtų modelių serijų asortimentą, kurių kiekviena skirta pakeisti jūsų kelionės patirtį.

  Daug įvairių modelių, tokių kaip: T14, EP-2 PRO, ENGINE PRO, ENGINE X, L20, X serija - X20, X24, X26 ir dar daug kitų.

 • GPAD

  GPAD yra Šiaurės šalių prekės ženklas, orientuotas į naujus mobilumo mieste sprendimus. Produktai apima elektrinius paspirtukus, dviračius, elektrines riedlentes, vienaračius, riedžius ir kitų rūšių elektrines transporto priemones.

 • INOKIM

  Inokim paspirtukai: naujoviškas miesto transportas su stiliumi ir našumu

  Inokim tapo pažangiausio dizaino ir didelio našumo elektrinių paspirtukų sinonimu, siūlo daugybę modelių, kurie patenkina įvairius važinėjimo poreikius. Inokim paspirtukai, garsėjantys savo kokybišku meistriškumu ir dėmesiu detalėms, sujungia stilių ir funkcionalumą, todėl vairuotojai gali naudotis ekologišku ir efektyviu miesto transportu. Panagrinėkime keletą žymių Inokim modelių:

 • JOYOR

  Ženkite į elektrinio mobilumo ateitį su Joyor paspirtukais, kur pažangiausias dizainas ir našumas susilieja, kad  jūsų kelionės mieste turėtų geriausią patirtį. Naršykite mūsų kruopščiai sukurtą Joyor paspirtukų modelių asortimentą, kurių kiekvienas sukurtas taip, kad jūsų kasdienėse kelionėse būtų džiaugsmo.

 • KAABO

  Leiskitės į elektrifikuojančias miesto ir užmiesčio tyrinėjimo keliones su Kaabo paspirtukais. Kaabo - kur naujovės susilieja su didelio našumu ir patraukliu dizainu. Pasinerkite į kruopščiai atrinktą Kaabo paspirtukų modelių pasirinkimą.

 • KUGOO

  KUGOO 2015 metais įkūrė el. paspirtukų srities ekspertų komanda. Dėl didėjančios oro taršos, KUGOO susibūrė ir  pristatė savo pirmąjį ir iki dabar geriausiai parduodamą aplinkai draugišką elektrinį paspirtuką, saugantį aplinką ir padedantį milijonams žmonių keliauti į darbą ir atgal nauju novatorišku būdu.

 • Leaperkim

  Sveiki atvykę į Leaperkim EUC – jūsų aukščiausios kokybės aukštos kokybės elektrinių vienaračių paskirties vieta!

  Atraskite efektyvaus ir ekologiško kelionės į darbą ir atgal įspūdžius su Leaperkim EUC. Būdami pirmaujanti elektrinių vienaračių pramonės įmonė, didžiuojamės galėdami pateikti pažangiausius, novatoriškus šiuolaikinio transporto sprendimus.

 • NEOLINE

  NEOLINE - puikiai pažįstamas vaizdo video registratorių ir radarų detektorių gamintojas Europoje ir visame pasaulyje, siūlo savo savo gmainamus T serijos paspirtukus.
  Lietuviškas elektrinių paspirtukų prekinis ženklas.

 • NIU

  NIU motoroleriai ir paspirtukai: patobulinkite savo kelionę į darbą ir atgal naudodami stilingus ir naujoviškus modelius.

  NIU, elektrinio mobilumo srities naujokas, pristato žavingą elektrinių motorolerių ir paspirtukų asortimentą, skirtą iš naujo apibrėžti važiavimą mieste. Išbandykite išskirtines NIU modelių savybes, kurios sklandžiai sujungia stilių, naujoves ir ekologiškumą funkcionalumą.

 • ONEMILE

  2017 m. įkurtas ONEMILE yra prekės ženklas, skirtas naujų transporto priemonių, skirtų miesto mikromobilumui, tyrimams, plėtrai, reklamai ir gamybai.

 • Riedis-Electric

  Riedis-Electric - Riedis.lt (UAB Lutex) nuo 2017 metų vystome ir tobuliname savo elektrinių paspirtukų serijas - S8X ir S10X.

  Riedis.lt kaip ilgamečiai elektrinių paspirtukų ir kito elektrinio transporto importuotojai, atstovai, pardavėjai ir remonto, serviso paslaugų tiekėjai, matėme paspirtukų rinkos vystymąsi ir iš pirmų lūpų matėme tiek klientų norus, tiek paspirtukų trūkumus ir privalumus.
  Taip specialu užsakymu gaminant S8X ir S10X paspirtukus - pildome klientų lūkesčius.

 • Segway - Ninebot

  Segway Ninebot: perversmas asmeniniame transporte, naudojant išmaniuosius mobilumo sprendimus

  Ateities tipo kelionės jau šiandien su Segway Ninebot naujoviškais elektriniais paspirtukais, segvėjais, kartingais ir e-dviračiais.

  Segway Ninebot yra pasaulinė pažangiausių asmeninio transporto sprendimų lyderė, iš naujo apibrėžianti mūsų judėjimą miesto aplinkoje. Siekdama kokybės, saugumo ir technologijų pažangos, Segway Ninebot siūlo daugybę modelių, kurie patenkina įvairius kelionės į darbą ir atgal ar pramogai poreikius.

 • SXT

  SXT paspirtukai - vokiškas elektrinių paspirtukų prekinis ženklas. Siūlydami daugybę naujoviškų modelių, kurie sklandžiai sujungia našumą, stilių ir ekologiškumą. 

 • Techlife

  Esame elektromobilumo entuziastų įmonė iš Lenkijos. Mūsų komandą sudaro jauni žmonės, kuriems naujos technologijos ir ekologija yra varomoji jėga veikti ir kurti naujus produktus.

  Mūsų tikslas – teikti kompleksinius sprendimus įvairiems klientams, turintiems skirtingus poreikius.

  Siekiame, kad mūsų pasiūlyme esantys produktai lydėtų mumis pasitikinčius klientus kiekvieną dieną, palaikydami juos važiuojant į darbą, ilsintis parke ar, pasitelkdami medicinines priemones, palengvindami jų kasdienę veiklą.

 • TEVERUN

  TEVERUN elektriniai paspirtukai yra dviejų, bene pažangiausių gamyklų pasaulyje, bendras kūrinys. EON MOTORS (BLADE) ir MINIMOTORS (DUALTRON) gamyklos sujungė savo pajėgas tam, kad galėtų sukurti tai, kas elektrinių paspirtukų rinką keltų į naujas aukštumas.Oficialūs tiekėjai ir atstovai čia pat Lietuvoje – tai Riedis.LT komanda.

 • ULTRON

  Puikus kainos ir galios santykis: Ultron paspirtukai

  Su Ultron atraskite tikrą elektrinių paspirtukų galią. Ultron paspirtukai išsiskiria išskirtiniu našumu, pažangiomis funkcijomis ir aptakiu dizainu, siūlydami paspirtukininkams neprilygstamą vairavimo patirtį. Pažvelkime į išskirtinius modelius, kurie sudaro įspūdingą Ultron asortimentą:

 • VSETT

  VSETT išsiskiria dėl unikalių savo elektrinių paspirtukų funkcijų ir savybių. Pavyzdžiui, labai efektyvus ir funkcionalus paspirtuko prietaisų skydelis užtikrina, kad jūsų važiavimo nuostatos būtų tiesiogiai pritaikytos jūsų poreikiams, o jūsų paspirtukas bus apsaugotas naudojant NFC raktų kortelės užraktą. Ir žinoma - modelių gausa.

 • XIAOMI

  Xiaomi paspirtukai: novatoriškas protingas ir tvarus važiavimas į darbą ir atgal

  Pasaulinis technologijų lyderis Xiaomi padarė didelę įtaką asmeniniam transportui su savo novatoriška elektrinių paspirtukų linija. Suderindami elegantišką dizainą, pažangias technologijas ir tvarias funkcijas, Xiaomi paspirtukai tapo populiariu miesto keleivių pasirinkimu.

Rodoma 1 - 34 iš 34 dalykų