ADO Air 20S elektrinis dviratis (20")

Nauja prekė

ADO Air 20S - elektrinis dviratis patogioms Jūsų kelionėms mieste ir už jo ribų!

Atnaujinta versija su priekiniu amortizatoriumi.

Tiek pagalbinė funkcija, tiek gali būti papildytas ir pilnai elektrine pavara, dviratis vieno įkrovimo metu įveiks net iki 100 km, o vien elektra įsibėgės iki 25 km/h greičio.

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

Yra sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

1 399,00 € su PVM

-200,00 €

1 599,00 € su PVM

Charakteristikos

Nominalus variklio / variklių galingumas (W) 250
Varomoji ašis Galinė
Maksimalus variklio / variklių galingumas (W) 350
Greičio ribotuvas Ne
Konstrukcinis greitis (km/h) 30
Ratų dydis (inch") 20
Padangų tipas Su kamera
Baterijos tipas Ličio jonų (Li-ion)
Baterijos įtampa (V) 36
Įveikiamas atstumas per įkrovimą (km) 100
Baterijos talpa (Ah) 9.6
Baterijos talpa (Wh) 345.6
Krovimosi laikas (h) 6
Stabdžių sistema Hidrauliniai diskiniai stabdžiai
Riedžio svoris (kg) 18
Maksimali apkrova (kg) 120
Žibintai Priekiniai, galiniai, stop
Smart APP Taip
Reguliuojama sėdynė Taip
Riedžio išmatavimai (mm) 1440*530*1080
Pakuotės išmatavimai (mm) 860*480*630

Apie prekę

Išskirtinis elektrinis dviratis - ADO Air 20S 

ADO elektriniai dviračiai išskiria iš daugelio kitų, jog turi ne tik pagalbinę (assist) funkciją - kai elektra padeda minimo metu, tačiau ir pilnai elektrinę pavarą, kai važiuojate akseleratoriaus - greičio svirties - droselio pagalba.  Su akceleratoriumi - galite atrakinti didesnį - net iki ~30 km/h greitį.

Akceleratorių - greičio svirtį, kad važiuoti pilnai elektra galite įsigyti čia.
Šioje versijoje - akseleratorius-droselis - pridedamas komplekte. 

ADO elektrinių dviračių serijos modelis - A20S - atnaujinta Air versija turi integruotą - 9.6Ah talpos SAMSUNG 21700 36V bateriją, kurios pagalba vien elektra įveiksite iki 50 km atstumą, o su pagalbine funkcija net iki 100 km., o pilnai įkrauti užteks vos ~6 valandų.

El. dviratis turi 250W galios variklį, tad įsibėgės iki 25 km/h (30 km/h maks.) greičio. Jis ne tik lengvai sulankstomas, tačiau ir lengvas - sveria vos 16 kg. Išskirtinai lengvas ir inovatyvus elektrinis dviratis.

ADO Air 20S lengvas ir sulankstomas elektrinis dviratis, išimama baterija

ADO Air 20 turi lengvai montuojamą (išimamą) 9.6Ah talpos SAMSUNG 21700 36V ličio jonų bateriją, su kuria pasieksite įspūdingą įveikiamą atstumą per įkrovimą. Pati baterija integruota į sėdynės konstrukciją - kuolą. Tad itin patogu

Tiek priekyje, tiek gale - Air el. dviratis turi integruotas diskinių stabdžių sistemas. Taip užtikrinant Jūsų saugumą, o mechaninis stabdis ne tik patikimas, tačiau ir patogiai eksploatuojamas, nesudėtingai keičiamos stabdžių kaladėlės.

250W galios variklis

Atnaujintas aukštai temperatūrai atsparus vidinis variiklio žiedas turi geresnį šilumos išsklaidymą, o tai sumažina variklio magneto nusidėvėjimo greitį ir užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką.

Šis elektrinis dviratis turi 250 W bešepetėlinį variklį, tad net važiuojant vien elektra - įveiksite įkalnes ir miško takelius. Elektrinis dviratis įsibėgėja net iki 30 km/h greičio.

Maksimalus variklio sukimo momentas yra 80 Nm, todėl galite įveikti įvairias kelio dangos sąlygas.

Lengvai išimama 9.6 Ah baterija

El. dviratis turi integruotą 36V įtampos 9.6Ah talpos išimamą ličio jonų baterija, kurią pilnai įkrausite vos per  5-6 valandas. Akumuliatorius integruotas, tačiau išimamas, tad galite įkrauti atskirai be paties dviračio - namuose, biure. Ne sezono metu, baterijos priežiūra taps dar paprastesnė.

ADO elektrinio dviračio ličio jonų akumuliatorius turi išmanios apsaugos sistemą, kuri apsaugos nuo perkrovimo, viršsrovių ir trumpojo jungimo. Bandymų metu ne it poo 1000 įkrovimo kartų akumuliatorius vis tiek išlaiko apie 80% savo talpos. 

Akumuliatoriaus dangtelis yra sandarus ir atsparus vandeniui, izoliuojantis viiduje esantį akumuliatorių, taip apsaugodamas  ir prailgindamas akumuliatoriaus veikimo laiką.

Pati baterija įmontuota į sėdynės konstrukciją - kaip sėdynės kuolas/stovas. Dviračio sėdynė su integruotu užraktu, tad net palikę Air be priežiūros - galėsite būti saugūs, jog baterijos be dviračio - neišmontuos.

Išradingas ir patogus sulankstomas dizainas

Patogus trijų užraktų sulenkimo mechanizmo dizainas, leis elektrinį dviratį greitai sulankstyti! ADO sulankstysite vos per 10 sekundžių. Galite lengvai sulanstytą dviratį sutalpinti ir į bagažinę.

Itin lengva rėmo konstrukcija, patogus transportuoti, tad su ADO lengva pasiekti vietas, kad ir kur keliaujate - į darbą, įsinešant į liftus ir biurus. 

Sulankstomi pedalai

Sulankstomi pedalai ne tik užims mažiau vietos elektrinį dviratį sandėliuojant. Tačiau ir gerokai patogiau leis jį transportuoti, nešti laiptais. Tuo pačiu ir mažiau nudėvėsite juos.

Karboninis diržas (diržinė pavara)

Elektrinis dviratis ADO Air - turi dirželinę pavarą - taip dviračio priežiūra taps paprastesne, o pavara tarnaus ilgiau.

Vandeniui atsparūs (IPX5 klasės) priekiniai žibintai

E-Mark sertifikuotas priekinis žibintas, Z-Mark sertifikuotas galinis žibintas.
Didelio ryškumo LED priekinis žibintas su plataus kampo apšvietimu.
Itin skvarbi galia, padedanti elektrinį dviratį  vairuoti saugiai, Jums - matyti gerai kelią, aplinkiniaims - Jus.

HD LCD Displėjus - ekranas

ADO Air 20S aprūpintas naujos versijos IPS ekranėliu - displėjumi. Jo dėka įvairioje šviesoje aiškiai matysite rodmenis.  Elektrinio dviračio displėjus atvaizduoja - dabartinę ridą, važiavimo greitį, baterijos likutį, vairavimo laiką ir kitus važiavimo duomenis. Galėsite valdyti nustatymus.

El. dviračio ADO Air serija turi ir aplikaciją - kurios pagalba - nustatymus ir parametrus - galėsite pasiekti per mobiliąją aplikaciją.

Šalia displėjaus - mygtukai, kuriais valdysite garso signalą bei žibintus.

Priekiniai ir galiniai atšvaitai

Priekyje ir gale yra integruoti ISO 6742-2 sertifikuoti atšvaitai, užtikrinantys saugų važiavimą ADO elektriniu dviračiu net naktį.

Kam skirtas šis elektrinis dviratis?

Elektrinis dviratis pritaikytis vežti maksimalią 120 kg. apkrovą, neįskaitant dviračio svorio. Dviratis pirtaikytas 155-200 cm ūgio vairuotojams, tačiau turime praktikoje ir aukštesnių vairuotojų.

Kuo skirasi + ir XE versijos??

XE versijos modeliai atnaujinti:
* Atnaujinta stabdžių sistema;
* Geresnės kokybės, daugiau sluoksnių ir atsparesnis dažymas;
* Purvasaugiai ir daiktadėžės laikiklis;
* Atnaujinti garso signalai, apšvietimas bei atšvaitai.
+ versijos modeliai komplektacijoje jau turi integruotą greičio svirtį - pilnai elektrinę pavarą.

ADO elektriniai dviračiai - visų tipų vairuotojams

ADO reikšmė - A DECE OASIS - A - tai A standartas; DECE iš anglų k. decent - tai geresnis (geresni nei tikimasi); OASIS - tai tavo oazė, kelionės, kurios užburia.

ADO vizija - sukurti bendruomenę kupiną meilės ir noro augti, kuri judės patogiau ir efektyviau išnaudos savo potencialą (laiką ir energiją).

Kodėl rinktis ADO elektrinius dviračius? Nes ADO iš kitų šios klasės dviračių išsiskiria kokybe, modelių įvaorve ir gausa. Taip pat yra ir XIAOMI YOUPIN partneris, tad ateityje pasiūlys dar daugiau - bendrų gamintojų modelių, su gamintojų technologijų sinergija.

ADO elektriniai dviračiai pritaikyti ne tik miesto keliams. Yra tiek lengvieji, sulankstomi, tiek galingesni, sunkesni ir pravažesni modeliai. Tad prie pavadinimo papildomos indikacijos, kurios padės geriau suprasti:
XE - extended edition - indikuoja, jog modelis yra atnaujintos-naujausios versijos ir patobulintas;
F - fat tire - indikuoja, jog modelis yra su plataus profilio (4 colių) padanga;
+ - versijos modeliai komplektacijoje jau turi integruotą greičio svirtį - pilnai elektrinę pavarą.

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: