elektrinis paspirtukas BLADE GT 23.4 Ah (11")

BLADE10GT

Nauja prekė

BLADE GT elektrinis paspirtukas - 3000W galia ir 85 km/h greitis!

Net 2x1500W galios varikliai ir 23.4Ah 60V baterija - leis įsibėgėti iki kvapą gniaužiančių 85 km/h ir nuvažiuoti iki 70 km.

Riedis.lt užtikrina greitą ir kokybišką šio paspirtuko servisą bei visas komplektuojančias dalis Lietuvoje.

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

Yra sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

1 899,00 € su PVM

-200,00 €

2 099,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis 85km/h
Ratų dydis 11" (28cm)
Nominalus variklio / variklių galingumas 2x 1500W
Akumuliatoriaus talpa 23.4Ah
Akumuliatoriaus įtampa 60V
Baterijos rūšis Li-ion
Įveikiamas atstumas per įkrovimą 70km
Stabdžių technologija Hidrauliniai diskiniai + EABS
Krovimosi laikas 13.5h
Maksimalus svoris (apkrova) 120kg
Įveikima įkalnė 30-40°
Riedžio svoris 39kg
Atsparumas vandeniui IP54
Komplektacija Įkrovėjas
Sėdimas/stovimas Stovimas

Apie prekę

BLADE GT - 2x1500W varikliai, 23.4Ah 60V baterija, XOD hidrauliniai stabdžiai, 11 colių ratai.

BLADE GT - galingas elektrinis paspirtukas su dideliais 11 colių ratais, leis patirti kvapą gniaužiančius įspūdžius važiuojant bet kokia danga.

SPECIFIKACIJOS

BLADE GT elektrinis paspirtukas turi 2 variklius po 1500W, kurie leidžia išvystyti net 85 km/h greitį. Elektriniame paspirtuke yra įmontuota galinga ir talpi 60V 23.4Ah (1404Wh) baterija, kuri jums leis nuvažiuoti iki 70 km.

Paspirtukas yra pagamintas iš tvirto aliuminio, tad atlaikys net 120 kg svorį, na o pats paspirtukas sveria 39 kg.

Išskirtinė paspirtuko komplektacija

Didelės 11 colių pneumatinės padangos užtikrins malonų važiavimą įvairomis dangomis. BLADE GT elektrinis paspirtukas atkeliauja su CST firmos ROAD tipo padangomis (kurias rasite čia). Šios padangos pasižymi plačiu išoriniu profiliu ir puikiu sukibimu su miesto danga. Riedis.lt turi platų padangų pasirinkimą (SEMI-OFFROAD, OFFROAD), tinkamą šiam modeliui, kurį rasite čia.

85 km/h greičiu saugiai leis mėgautis vairo stabilizatorius - demferis, kuris atkeliauja jau kartu su paspirtuku, tad nereikės šio priedo pirkti atskirai.

Patogų BLADE elektrinio paspirtuko valdymą užtikrins atnaujintas ir ryškus EYE tipo displėjus, kuriame matysite ir visus svarbiausius parametrus bei nustatymus - greitis, rida, baterijos lygis, greičio padėtis-lygis.

Reguliuojamos vairalazdės dėka, šiuo elektriniu paspirtuku galės mėgautis įvairaus ūgio vairuotojai.

Elektroninis garso signalas užtikrins Jūsų saugumą ir tikrai atkreips dėmesį kelyje.

Paspirtuke įmontuoti 165 mm amortizatoriai, po vieną priekyje ir gale, tad galėsite drąsiai važinėti nelygiomis, akmenuotomis, žvyru padengtomis kelio dangomis.

Kad galėtumėte jaustis saugiai važiuodami įvairiomis dangomis, BLADE GT elektriniame paspirtuke yra įmontuoti XOD gamintojo hidrauliniai stabdžiai, kurie užtikrins patikimą stabdymą.

BLADE gamintojai tikrai pasistengė ir dėl gero apšvietimo. Galingas priekinis LED žibintas, šoninės LED juostos, galiniai ir posūkių žibintai - visa tai leis mėgautis BLADE GT elektriniu paspirtuku net tamsiu paros metu.

Elektrinis paspirtukas turi dvi krovimo jungtis - naudojant du standartinius įkroviklius - paspirtuką įkrausite dvigubai greičiau. Taip pat šį paspirtuką galite krauti greituoju įkrovikliu, kurį rasite čia.

SURINKIMO KOKYBĖ

Elektrinio paspirtuko BLADE vairalzdę ir sulenkimo mechanizmą tvirtai laiko plieninis vairalazdės užspaudėjas, tad galite būti ramūs, kad, važiuojant dideliu greičiu ar nelygiais paviršiais, Jūsų paspirtuko vairalazdė išliks stabili ir neklibanti. Saugumo važiuojant suteiks  ir tvirta reguliuojamo aukščio vairalazdė, kuri užspaudžiama užspaudėjais, tad ir ji išliks stabili ir neklibanti važiuojant įvairiomis dangomis.

Platus korpusas - deka ir galinė kojos atrama leis Jums mėgautis patogiu ir komfortišku važiavimu. Kojoms vietos tikrai užteks, tad drąsiai galėsite keisti stovėjimo pozicijas, tad nepavargsite bevažiuojant.

Prie puikios surinkimo kokybės taip pat prisideda ir standi CNC stovėjimo kojelė, kuri tvirtai prilaikys Jūsų paspirtuką stovimoje padėtyje.

PATOGUMAS

Paspirtukas patogiai susilanksto, tad galima jį transportuoti ir automobilio bagažinėje ir patogiai sandėliuoti.

TESTAI

Savo parduodamiems paspirtukams keliame aukščiausius reikalavimus ir juos testuojame. Mūsų testinius važiavimus ir apžvalgas galite pamatyti Riedis.lt Youtube kanale, kurį rasite čia.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: