TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R 60Ah elektrinis paspirtukas | ATNAUJINTA Versija 2024 (2nd Gen) | su PROGRAMĖLE ir SMART BMS

TFS7260R72V60AH

Nauja prekė

TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R (2nd gen) elektrinis paspirtukas - Šlovė naujam paspirtukų Karaliui!

Net 15120W maksimali galia ir net 60Ah baterija - leis įsibėgėti iki 120 km/h ir nuvažiuoti iki 200 km.

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!

Smulkiau

 

Dėl prekės užsakymo - susisiekime!

4 199,00 € su PVM

-300,00 €

4 499,00 € su PVM

Charakteristikos

Nominalus variklio / variklių galingumas (W) 5000
Varomoji ašis Priekinė ir galinė
Maksimalus variklio / variklių galingumas (W) 15120
Greičio ribotuvas Taip
Greitis su ribotuvu (km/h) 25
Konstrukcinis greitis (km/h) 120
Ratų dydis (inch") 13
Padangų tipas Bekamerinės
Baterijos tipas BLADE Smart BMS
Baterijos įtampa (V) 72
Įveikiamas atstumas per įkrovimą (km) 200
Baterijos talpa (Ah) 60
Baterijos talpa (Wh) 4320
Krovimosi laikas (h) 12
Stabdžių sistema Hidrauliniai diskiniai stabdžiai
Riedžio svoris (kg) 63
Maksimali apkrova (kg) 150
Žibintai Priekiniai, galiniai, stop ir posūkiai
Smart APP Taip
Užrakto tipas NFC
Riedžio išmatavimai (mm) 1417*316*1408
Pakuotės išmatavimai (mm) 1455*670*375

Apie prekę

Elektrinis paspirtukas TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R (2nd gen - atnaujinta versija) - Galingiausias. Greičiausias. Daugiausiai nuvažiuojantis.

Ilgametės patirties elektrinių transporto priemonių srityje dėka, Riedis.LT komanda atrenka tik kokybiškiausius ir patraukliausius modelius, bei pristato juos Jums. Norime pristatyti naujai karūnuotą paspirtukų Karalių, tikrą galios ir greičio įsikūnijimą - TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R

Turime ypač platų atsarginių dalių bei priedų asortimentą ir remonto servisą mūsų parduotuvės patalpose! Elektriniai paspirtukai TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R yra visų kelių - tiek miesto, tiek užmiesčio karaliai, tad kelionės bus itin greitos ir malonios. Galingi, komfortiški, turintys aukščiausią galimą komplektaciją, o svarbiausia - kokybiški - TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R patenkins visus Jūsų kelionės poreikius. Šie modeliai sukurti naudojant naujausias ir pažangiausias technologijas ir yra pilnai paruošti naujam elektrinių paspirtukų sezonui.

Atnaujinta - 2 kartos (2nd gen) versija!

Šis modelis yra antros kartos (2nd gen), tad Jus pasieks jau atnaujinta TEVERUN 7260R versija su:

 • Dviejų vairo stabilizatorių / demferių komplektacija;

 • Atnaujinti purvsaugių laikikliai.

Kodėl šis paspirtukas yra Naujasis Karalius?

Teverun kaip ir Riedis.LT yra vedami inovacijų ir technologijų. Norime pasidžiaugti ir pasididžiuoti, kad prie šio paspirtuko kūrybos prisidėjo ir Mūsų Riedis.LT komanda, konsultavome, siūlėme sprendimus, perteikėme klientų norus.

Esame strateginis partneris Teverun kompanijai Baltijos Šalyse, tad Mūsų nuomonė Jiems yra svarbi ir gamykla į ją atsižvelgia.

Šis išskirstinis, itin aukštos klasės TEVERUN FIGHTER 7260R paspirtukas yra - ilgametės patirties ir kokybiškiausių sprendimų darinys.

Šiame paspirtuke yra naudojami tik PREMIUM elementai - aukščiausios kokybės metalas, itin tvirti plastikai, TEVERUN hidrauliniai stabdžiai, CST padangos, KKE hidrauliniai amortizatoriai, sinusiniai valdikliai / kontroleriai, 3 taškų patentuotas sulenkimo mechanizmas, naujos ir saugesnės LP16 krovimo jungtys.

Taip pat šiame paspirtuke išvysite ir naujausias technologijas - TEVERUN APP išmaniąją programėlę, SMART BMS sistemą, hidraulinių stabdžių rankenėles su indikaciniu skydeliu stabdžių skysčio kiekiui matuoti.

Nepamirškime ir išskirtinių sprendimų:

 • Net 8 itin didelės stabdžių kaladėlės, kurios padės stabdyti žymiai greičiau ir efektyviau

 • Net 180 mm stabdžių diskai užtikrins stabdymo saugumą ir patikimumą

 • Bekamerinės, didžiausios rinkoje, 13 colių padangos.

 • Net DU vairo stabilizatoriai / demferiai - itin stabilus ir malonus važiavimas

 • Sustiprintas sulenkimo mechanizmas

 • Blade tipo baterija, pagaminta iš SK plokščiųjų celių

Kokybiškiausi elementai ir dalys, naujausios technologijos ir itin kruopštus surinkimas - visa tai skelbia, kad šis paspirtukas yra Naujasis Karalius.

Nuolat atnaujinama ir paspirtukų rinkoje lygių neturinti TEVERUN išmanioji programėlė padės Jums mėgautis kelionėmis! Daugybė funkcijų, parametrų ir šviesų kontroliavimas, saugos užraktai, įvairių parametrų reguliavimas - visa tai rasite lyderiaujančioje TEVERUN išmaniojoje programėlėje.
Naujausią TEVERUN programėlės versiją bei šio paspirtuko vartotojo vadovą / instrukciją lietuvių kalba rasite 
https://teverun.lt/instrukcijos-ir-programeles/

UAB LUTEX (Riedis.LT) - oficialus TEVERUN (MINIMOTORS) elektrinių paspirtukų atstovas Lietuvoje. 

Elektrinis paspirtukas TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R su dideliais pripučiamais bekameriniais 13" ratais, itin galingais varikliais, priekiniais bei galiniais amortizatoriais. Įmontuoti aukščiausios klasės reguliuojami hidrauliniai KKE gamintojo amortizatoriai suteiks stabilumo važiuojant ir nelygia danga ir per kliūtis. Tai Jums leis jaustis komfortiškai ir minkštai važiuojant įvairiomis dangomis - tiek mieste, tiek bekele.

Šie elektriniai paspirtukai išskirtiniai savo galia, dizainu ir atidumu kiekvienai detalei. FIGHTER SUPREME 7260R paspirtukai turi 2 variklius po 4000W ir 72V sistemą ir gali pasiekti maksimalią net 15120W galią. Su šiuo paspirtuku įveiksite stačias įkalnes be jokių kliūčių, o greičio ir galios - niekada nepritrūks. Tai yra galingiausias TEVERUN kompanijos modelis.

Galbūt TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R norėsite laikyti namie arba darbe, o galbūt nebenorėsite įsivaizduoti atostogų be Teverun Fighter ir norėsite jį lengvai įkelti į automobilio bagažinę, tad tikrai svarbu kaip jis yra sulankstomas.

Teverun turi labai tvirtą ir paprastą vairo kolonėlės sulankstymo sistemą, tad Teverun elektrinį  paspirtuką sulankstysite per 3 sekundes.

TFT displėjaus valdymo panelėje yra galimybė perjungti iš vieno variklio į du varomus variklius ir galimybė, daugybė išmaniųjų nustatymų, ECO režimas.

Teverun TFT ekranėlis kartu su TEVERUN mobiliosios aplikacijos pagalba tampa itin naudingu pagalbininku Jūsų kasdienėse kelionėse. Tai naujausios technologijos su dar neregėtomis paspirtuko funkcijomis, pavyzdžiui galimybe nustatyti greičio, galios, elektroninio stabdžio stiprumą ir kitus parametrus, kiekvienam iš 5 važiavimo režimų, todėl su Teverun Fighter būsite pranašesnis už bet kokį kitą elektrinį paspirtuką.

Šie paspirtukai gaminami ir tobulinami pagal mūsų specialų užsakymą, todėl garantuojame ypač patikimus ir daugelio metų patikrintus elektronikos ir baterijų komponentus.

Bene įspūdingiausias elektrinis paspirtukas rinkoje - TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R 2nd gen

TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R - tai visus lūkesčius pranokstantis elektrinis paspirtukas.

Teverun ir Minimotors (Dualtron) gamyklos nusprendė dara labiau praplėsti mikromobilumo priemonių horizontus ir sukurti dar neregėtos galios paspirtuką. Daugybė valandų buvo praleista prie šio paspirtuko kiekvieno komponento ir detalės. Džiaugiamės galėdami jums pristatyti elektrinio transporto ateitį - jau šiandien.

Patogus transportuoti, lengvai sulankstomas

Sulankstyto paspirtuko matmenys: Ilgis - 140 cm, plotis - 32 cm, aukštis - 57 cm.

Paspirtukas turi itin tvirtą, atnaujintą bei patentuotą trijų taškų sulenkimo mechanizmą. TEVERUN gamykla skyrė daug laiko geriausių sulenkimo mechanizmų analizei ir testavimams, kol pagaliau rado tokį, kuris atitinka mūsų keliamus aukščiausius standartus. Sulenkimo mechanizmas yra apjungtas trim taškais: pritvirtintas kaištis + tvirtinimo svirtis su saugos mygtuku + apsauginis kaištis.


Pats TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R elektrinis paspirtukas sveria 63 kg, transportavimui taip pat padės ir kabliukas esantis prie vairo, kuris užsikabina už galinės kojos atramos - tad šį elektrinį paspirtuką bus patogu pakelti.


Norime, kad mūsų klientams paspirtuku važiuoti būtų itin malonu ir stabilu. Paspirtukas turi nesulankstomą vairą, kuris suteiks stabilumo ir saugumo pojūtį važiuojant, o per laiką - neišklibės.

Daug galios už itin patrauklią kainą

Pasiruoškite lėkti ir pralenkti vėją! TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R elektrinis paspirtukas turi 2 galingus variklius po 4000W, kurie gali pasiekti net 15000W pikinę galią ir gali išvystyti įspūdingą greitį - net 120 km/h.

Norint pasiekti maksimalų 120 km/h greitį reikia įjungti TURBO režimą, kurio dėka, galėsite pasijausti kaip tikroje lenktynių trasoje.

Paspirtukas skirtas atlaikyti 150 kg apkrovą, tad jo teikiamais privalumais galės mėgautis ir sunkesni vairuotojai. Galingį variklių ir 72V sistemos dėka, šis galiūnas net ir su sunkesne apkrova puikiai įveiks įvairias trasas. Šis elektrinis paspirtukas puikiai tiks įvairaus sudėjimo vairuotojams.

Greitį ir akceleraciją padeda išvysti net 2 itin aukštos kokybės TEVERUN gamintojo sinusiai 90A srovės valdikliai. Šis paspirtukas yra varomas net 180 amperų srove - tai vienas galingiausių paspirtukų rinkoje. Sinusiniai valdikliai užtikrins, kad startavimas iš vietos būtų itin malonus ir tolygus, o norintys grubesnio ar švelnesnio startavimo galės pasikoreguoti nustatymus išmaniojoje Teverun programėlėje.

Visą reikiamą paspirtuko informaciją (greitį, greičio režimą) galėsite matyti per itin ryškų TFT displėjų / ekranėlį. Elektrinių paspirtukų mėgėjai visame pasaulyje įvertino, kad šis displėjus yra vienas geriausių rinkoje - šio elektrinio paspirtuko ekrano rodomą informaciją matysite net ir ryškiausioje dienos šviesoje.

Itin didelė, naujausių technologijų baterija

Elektrinis paspirtukas TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R turi 72V darbinės įtampos ir net 60Ah (4320 Wh) talpos Blade tipo bateriją, pagamintą iš aukščiausios klasės ir naujausių technologijų SK plokščiųjų celių. Tai yra naujausia technologija elektrinių paspirtukų baterijų rinkoje. SK celės yra labiau energiškai tankios, tad savyje jos gali sutalpinti didesnį energijos kiekį. Tai reiškia, kad į paspirtuko korpusą įmontuota baterija leis jums nukeliauti ženkliai tolimesnį atstumą negu su kitomis technologijomis.

Savaime suprantama, kad baterija reikalauja tam tikros priežiūros - informaciją apie baterijoms reikalingą priežiūrą galite rasti čia.

Šis paspirtukas turi du įkrovimo lizdus, o pakuotėje rasite greitąjį 5A įkroviklį. Dviejų įkrovimo lizdų dėka paspirtuką galėsite krauti dar vienu papildomu įkrovikliu. 

Su šia milžiniška baterija galėsite įveikti net iki 200 km atstumą, o su vienu greituoju įkrovikliu šį paspirtuką įkrausite per 12 valandų.


Didelės padangos, galingi stabdžiai - saugus važiavimas garantuotas.

Šis galiūnas turi net 13 colių dydžio padangas. Norime, kad mūsų klientams kiltų kuo mažiau rūpesčių, tad šiame paspirtuke yra naudojamos vieno geriausių - CST gamintojo STREET tipo bekamerinės padangos.

Šis elektrinis paspirtukas turi įmontuotą 4 stūmoklių hidraulinių diskinių stabdžių sistemą. Įprastai galingi paspirtukai turi 2 stūmoklių stabžių sistemą ir juos stabdo 4 kaladėlės. 4 stūmoklių sistemoje, Jus stabdys net 8 kaladėlės. Šie galingi stabdžiai elektriniam paspirtukui suteikia maksimalų stabdymo efektyvumą ir ženkliai sutrumpina stabdymo kelią. Mes rūpinamės savo klientu saugumu ir norime, kad jų patirtis vairuojant mūsų paspirtukus būtų kuo geresnė.

Ištobulintų TEVERUN valdiklių, displėjaus ir mobiliosios programėlės dėka, galėsite naudoti EABS ir ABS funkcijas.
ABS funkcija neleis ratams užsikirsti ir taip padės stabdyti slidžioje situacijose (smėlis, drėgnas ar dulkėtas kelias)

EABS funkcija - stabdys varikliu. Įjungus EABS jūsų stabdžiai ir jų kaladėlės tarnaus ilgiau, nes didžiąją darbo dalį stabdant atliks variklis.

Itin stabilus važiavimas, iki menkiausių detalių apgalvota konstrukciją 

Didelės 13 colių padangos užtikrins stabilų ir malonų važiavimą bet kokiais keliais.

Mėgaukitės stabiliu važiavimu net ir važiuojant dideliu greičiu. TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R paspirtukas turi net du vairo stabilizatorius - demferius, kurie užtikrins vairo stabilumą įvairiose situacijose. Abu demferiai yra reguliuojami - tad kiekvienas galės pasirinkti vairo sukimosi kietumą / minkštumą pagal savo poreikius.


C tipo amortizacinė sistema, galingi hidrauliniai reguliuojami amortizatoriai (tiek priekyje, tiek gale) ir galinės kojos atrama leis įveikti visus paviršius - lygų asfaltą, senamiesčio akmenuotus kelius, žvyrkelius su duobėmis ar net miško trasas.

Itin tvirti karboninio dizaino purvasaugiai (tiek priekyje, tiek gale) saugos Jus nuo šlapio ar purvino kelio padarinių. Juk taip nemalonu kai pasivažinėjus elektriniu paspirtuku, nugara ir kojos būna visos šlapios. Mėgaukitės sausu važiavimu su TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R. Priklausomai nuo siuntos purvasaugiai gali būti karboninio arba matinio dizaino.

Tikras funkcionalumo šedevras - įspūdingas apšvietimas, NFC sistema, Mobilioji programėlė

Matykite ir būkite matomi. TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R elektriniame paspirtuke yra įmontuota tik geriausia apšvietimo sistema. Galingas priekinis žibintas, priekiniai, galiniai korpuso žibintai, šoniniai korpuso LED žibintai, vairalazdės apšvietimas, posūkių žibintai bei STOP signalo žibintas - visa tai užtikrins, kad būsite matomi ir pastebimi net ir tamsiu paros metu, o patys važiuosite gerai apšviestu keliu.

Šiame elektriniame paspirtuke taip pat yra įmontuotas papildomas LED modulis, kurio dėka Jūs galėsite kontroliuoti paspirtuko šoninį apšvietimą bei pasirinkti jo spalvas per savo išmanujį telefoną, atsisiuntę TEVERUN programėlę.

TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R naudoja NFC užrakto sistemą. Tai yra tikrai puikus papildomas apsaugos mechanizmas. Be NFC rakto - niekas Jūsų paspirtuko negalės užvesti.

Kontroliuokite paspirtuką su savo mobiliuoju telefonu!

Išmanioji TEVERUN programėlė leis Jums:

· Valdyti elektrinio paspirtuko parametrus
· Valdyti elektrinio paspirtuko apšvietimą
· Stebėti elektrinio paspirtuko baterijos celių įtampą ir sveikatingumą
· Matyti įvairią papildomą su elektriniu paspirtuku susijusią informaciją
· ir daugybė kitų funkcijų, bei nuolatinių atnaujinimų


Kuo TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R skiriasi nuo savo mažesnio brolio TEVERUN FIGHTER SUPREME ?

Didysis brolis TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R turi keletą esminių skirtumų, kuriuos verta apmąstyti renkantis tarp šio elektrinio paspirtuko ir TEVERUN FIGHTER SUPREME .

 1. Ženkliai didesni ratai - dar geresnis pravažumas

 2. Didesnis korpusas / deka - daugiau vietos kojoms

 3. Didžiausia baterija tarp visų paspirtukų rinkoje

 4. Didenė priekinė šakė ir jos konstrukcija

 5. Aukštesnė prošvaisa - geresnis pravažumas

 6. Galingesni varikliai - daugiau galios ir greičio

 7. Galingesni sinusiniai valdikliai - greitesnė akceleracija, daugiau galios.

PASPIRTUKO SPECIFIKACIJOS IR PRIVALUMAI

Varikliai - 2x5000W galios varikliai (2x2500W nominali galia)

Baterija - 72V 60Ah (4320Wh) talpos Blade tipo baterija, pagamintą iš aukščiausios klasės ir naujausių technologijų iš SK tipo plokščiųjų celių.

Nuvažiuojamas atstumas - didelės baterijos dėka, su šiuo paspirtuku galėsite įveikti net iki 200 km.

Maksimalus greitis - šis elektrinis paspirtukas pasiekia maksimalų 120 km/h greitį.

Paspirtuko svoris ir atlaikomo krūvio svoris - TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R sveria 63 kg ir atlaiko 150 kg svorį.

Padangos - 13 colių (33 cm) pripučiamos bekamerinės STREET tipo padangos, su viduje esančiu papildomu savaime užsiklijuojančiu sluoksniu.

Amortizatoriai - prabangi C tipo amortizacinė sistema. Amortizatorius rasite tiek priekyje tiek gale. Naudojami galingi reguliuojami hidrauliniai KKE gamintojo amortizatoriai.

Displėjus - itin ryškus TFT displėjus bus matomas net ir ryškioje dienos šviesoje.

Apšvietimas - Galingas priekinis žibintas, priekiniai, galiniai korpuso žibintai, šoniniai korpuso LED žibintai, vairalazdės apšvietimas, posūkių žibintai bei STOP signalo žibintas - visa tai užtikrins, kad būsite matomi ir pastebimi net ir tamsiu paros metu, o patys važiuosite gerai apšviestu keliu.

Įkrovimas - Greitasis 84V 5A įkroviklis šį paspirtuką įkraus per 12h.

Patogiai sulankstomas - sulankstyto paspirtuko matmenys: Ilgis - 145 cm, plotis - 32 cm, aukštis - 57 cm.

Tvirtas sulenkimo mechanizmas - Paspirtukas turi itin tvirtą, atnaujintą bei patentuotą trijų taškų sulenkimo mechanizmą. Sulenkimo mechanizmas yra apjungtas trim taškais: pritvirtintas kaištis + tvirtinimo svirtis su saugos mygtuku + apsauginis kaištis. Itin tvirtas ir patogus naudoti sulenkimo mechanizmas užtikrins malonų ir saugų važiavimą be jokių papildomų klibėjimų ir traškesių.

Platus korpusas ir galinės kojos atrama - platus korpusas / deka ir galinė kojos atrama leis Jums mėgautis patogiu ir komfortišku važiavimu. Kojoms vietos tikrai užteks, tad drąsiai galėsite keisti stovėjimo pozicijas, tad nepavargsite važiavimo metu.

Tvirti purvasaugiai - karboninio dizaino, itin tvirti purvasaugiai Jus apsaugos nuo drėgnų kelio sąlygų.

Paspirtuko užraktas - paspirtukas naudoja NFC užrakto sistemą. Be NFC rakto - niekas Jūsų paspirtuko negalės užvesti.

Kodėl verta rinktis būtent TEVERUN prekinio ženklo paspirtukus?


1. Kodėl Teverun?
TEVERUN elektriniai paspirtukai yra dviejų, bene pažangiausių gamyklų pasaulyje, bendras kūrinys. EON MOTORS (BLADE) ir MINIMOTORS (DUALTRON) gamyklos sujungė savo pajėgas tam, kad galėtų sukurti tai, kas elektrinių paspirtukų rinką keltų į naujas aukštumas.

2. Oficialūs tiekėjai ir atstovai čia pat Lietuvoje - tai Riedis.LT komanda.
Patys stipriai prisidėjome prie TEVERUN paspirtukų kūrimo. Kūrėme tinkamiausias komplektacijas, kuriomis mėgautis galės mūsų klientai. Atlikome daugybę testų, patikrų, dizaino ir konstrukcijos sprendimų, praleidome daugybę valandų prie šių paspirtukų, tam, kad Jūs galėtumėte mėgautis išskirtine važiavimo kokybe. Tam, kad galėtume atlikti greitą paspirtukų garantinį ir negarantinį servisą, užtikriname, kad turime VISAS šių elektrinių paspirtukų atsargines dalis vietoje.

3. Paspirtukų modeliai pritaikyti kiekvieno vairuotojo poreikiams.
Kiekvienas ras sau tinkantį TEVERUN elektrinį paspirtuką:

TEVERUN BLADE Q PRO - puikus ekonomiškas pasirinkimas ieškantiems lengvo, miestui pritaikyto paspirtuko, kuris lengvai įveiktų įvairias įkalnes dviejų variklių dėka.

TEVERUN BLADE MINI ir TEVERUN BLADE MINI PRO - galingi, kompaktiški ir stilingi. Keliaukite tiek miesto tiek užmiesčio keliukais ir itin lengvai transportuokite šiuos elektrinius paspirtukus. Rinkitės iš vieno arba dviejų variklių versijų, bei skirtingų baterijos dydžių.

TEVERUN FIGHTER MINI - aukščiausios klasės miesto paspirtukas. Mažesnis FIGHTER brolis, su visais FIGHTER privalumais: itin aukšta surinkimo kokybė, reguliuojami amortizatoriai, hidrauliniai stabdžiai, didelė galia. Įspūdingas komfortas - ranka pasiekiamas!

TEVERUN FIGHTER 11 ir TEVERUN FIGHTER 11+ - šie galingieji paspirtukai leis mėgautis savo įspūdinga galia, itin patogiu važiavimo komforto lygiu. Visos šios puikios savybės užims nedaug vietos, palyginus su kitais tokios galios paspirtukais, tad nekils jokių nepatogumų juos transportuojant.

TEVERUN FIGHTER SUPREME - tai komforto, galios ir stiliaus ikona. Elektrinių paspirtukų entuziastai ir mėgėjai bus nustebę išbandę šį neįtikėtiną TEVERUN elektrinį paspirtuką.

TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R - tai elektrinių paspirtukų rinkos Karalius. Tai yra Greičiausias, Galingiausias ir Daugiausiai Nuvažiuojantis TEVERUN gamyklos produktas.
Tai yra paspirtukas skirtas tikriems ekstremalams. Pajauskite dar neatrastus pojūčius kartu su TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R


4. Oficialus garantinis ir pogarantinis aptarnavimas - detalių niekada nepritrūks, o elektriniai paspirtukai bus aptarnauti itin greitai.
Riedis.LT komanda gali pasiūlyti visas reikiamas detales TEVERUN ir daugelį detalių kitų prekės ženklų elektriniams paspirtukams. Esame bene vieninteliai elektrinių paspirtukų tiekėjai ir pardavėjai, kurie turi savo nuosavą servisą su aukščiausio lygio kvalifikuotais meistrais ir ilgametę patirtį. Rinkdamiesi Riedis.LT produkciją galėsite būti ramūs - Jumis ir Jūsų elektriniu paspirtuku bus pasirūpinta visada.

5. Visos garantijos - suteikiamos.
Riedis.LT komanda tiki, kad skaidrumas yra vienas svarbiausių aspektų bendraujant su klientais.
Suteikiame 2 metų garantiją (6 mėn. baterijai) visiems mūsų parduodamiems elektriniams paspirtukams.

6. Produktai - atitinkantys visus reikalavimus

TEVERUN paspirtukai ir jų pakuotės turi visus reikalingus dokumentus ir sertifikatus:

• Lietuviška instrukcija - ją rasite kiekvieno TEVERUN elektrinio paspirtuko dėžėje.

• CE sertifikatas, atitinka ES saugumo reikalavimus.
Europoje sertifikuota prekė. CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas ir jo pakuotė atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: