TEVERUN FIGHTER MINI 20.8Ah elektrinis paspirtukas

TFMINI52V208AH

Nauja prekė

TEVERUN FIGHTER MINI elektrinis paspirtukas - Nepralenkiamas miesto komfortas!

Net 2940W maksimali galia ir 52V 20.8Ah SMART BMS baterija - leis įsibėgėti iki 60 km/h ir nuvažiuoti iki 80 km.

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!

Smulkiau

 

Yra sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

1 649,00 € su PVM

-50,00 €

1 699,00 € su PVM

Charakteristikos

Nominalus variklio / variklių galingumas (W) 2000
Varomoji ašis Priekinė ir galinė
Maksimalus variklio / variklių galingumas (W) 2940
Greičio ribotuvas Taip
Greitis su ribotuvu (km/h) 25
Konstrukcinis greitis (km/h) 60
Ratų dydis (inch") 10
Padangų tipas Bekamerinės
Baterijos tipas Li-ion Smart BMS 18650
Baterijos įtampa (V) 52
Įveikiamas atstumas per įkrovimą (km) 80
Baterijos talpa (Ah) 20.8
Baterijos talpa (Wh) 1248
Krovimosi laikas (h) 10
Stabdžių sistema Hidrauliniai diskiniai stabdžiai
Riedžio svoris (kg) 29.5
Maksimali apkrova (kg) 120
Žibintai Priekiniai, galiniai, stop ir posūkiai
Smart APP Taip
Užrakto tipas NFC
Riedžio išmatavimai (mm) 1180*650*1250
Pakuotės išmatavimai (mm) 1290*290*665

Apie prekę

Elektrinis paspirtukas TEVERUN FIGHTER MINI - Naujas Miesto Flagmanas

Ilgametės patirties elektrinių transporto priemonių srityje dėka, Riedis.LT komanda atrenka tik kokybiškiausius ir patraukliausius modelius, bei pristato juos Jums. Norime pristatyti naują miesto ir komforto flagmaną - TEVERUN FIGHTER MINI. Kompaktiškas, patogus, komfortiškas. Tai patirti tiesiog būtina.

Turime ypač platų atsarginių dalių bei priedų asortimentą ir remonto servisą mūsų parduotuvės patalpose! Elektriniai paspirtukai TEVERUN FIGHTER MINI yra tikri miesto karaliai, tad kelionės mieste bus itin greitos ir malonios. Lengvi, galingi, komfortiški, turintys aukščiausią komplektaciją, o svarbiausia - kokybiški - TEVERUN FIGHTER MINI patenkins visus Jūsų kelionės poreikius. Šie modeliai sukurti naudojant naujausias ir pažangiausias technologijas ir yra pilnai paruošti naujam elektrinių paspirtukų sezonui.

Kodėl šis paspirtukas yra vertas Flagmano titulo?

Teverun kaip ir Riedis.LT yra vedami inovacijų ir technologijų. Norime pasidžiaugti ir pasididžiuoti, kad prie šio paspirtuko kūrybos prisidėjo ir Mūsų Riedis.LT komanda, konsultavome, siūlėme sprendimus, perteikėme klientų norus.

Esame strateginis partneris Teverun kompanijai Baltijos Šalyse, tad Mūsų nuomonė Jiems yra svarbi ir gamykla į ją atsižvelgia.

Šis išskirstinis, itin aukštos klasės TEVERUN FIGHTER MINI paspirtukas yra - ilgametės patirties ir kokybiškiausių sprendimų darinys.

Jo išvaizda primena aukštosios klasės didžiuosius brolius Teverun Fighter paspirtukus, kurie jau spėjo užkariauti pasaulį savo kokybe ir patikimumu.

Šiame paspirtuke yra naudojami tik PREMIUM elementai - aukščiausios kokybės metalas, itin tvirti plastikai, TEVERUN hidrauliniai stabdžiai, CST padangos, KKE hidrauliniai amortizatoriai, sinusiniai valdikliai / kontroleriai, 3 taškų patentuotas sulenkimo mechanizmas, naujos ir saugesnės LP16 krovimo jungtys.

Taip pat šiame paspirtuke išvysite ir naujausias technologijas - į korpusą integruotą displėjų, TEVERUN APP išmaniąją programėlę, SMART BMS sistemą, hidraulinių stabdžių rankenėles su indikaciniu skydeliu stabdžių skysčio kiekiui matuoti.

Kokybiškiausi elementai ir dalys, naujausios technologijos ir itin kruopštus surinkimas - visa tai leidžia Teverun Fighter Mini elektrinį paspirtuką vadinti tikru Miesto Flagmanu.

Nuolat atnaujinama ir paspirtukų rinkoje lygių neturinti TEVERUN išmanioji programėlė padės Jums mėgautis kelionėmis! Daugybė funkcijų, parametrų ir šviesų kontroliavimas, saugos užraktai, įvairių parametrų reguliavimas - visa tai rasite lyderiaujančioje TEVERUN išmaniojoje programėlėje.
Naujausią TEVERUN programėlės versiją bei šio paspirtuko vartotojo vadovą / instrukciją lietuvių kalba rasite https://teverun.lt/instrukcijos-ir-programeles/

UAB LUTEX (Riedis.LT) - oficialus TEVERUN (MINIMOTORS) elektrinių paspirtukų atstovas Lietuvoje. 

Elektrinis paspirtukas TEVERUN FIGHTER MINI su dideliais 10 colių ratais, galingais varikliais, priekiniais bei galiniais amortizatoriais. Įmontuoti aukštos klasės amortizatoriai suteiks stabilumo važiuojant ir nelygia danga ir per kliūtis. Tai Jums leis jaustis komfortiškai ir minkštai važiuojant įvairiomis dangomis. Kadangi jį teks laikyti namie arba darbe, o galbūt nebenorėsite įsivaizduoti atostogų be Teverun Fighter Mini ir norėsite jį lengvai įkelti į automobilio bagažinę, tai tikrai svarbu kaip jis yra sulankstomas. Teverun turi labai tvirtą ir paprastą vairo kolonėlės sulankstymo sistemą, tad Teverun elektrinį paspirtuką sulankstysite per 3 sekundes.

Šie elektriniai paspirtukai išskirtiniai ir savo galia ir praktiškumu - turintys net 2 variklius po 1000W ir 52V sistemą, kai įprastiniai miesto elektriniai paspirtukai paprastai turi 36V sistemą ir gana silpnus 350W variklius, todėl TEVERUN FIGHTER MINI - įsibėgėja greičiau, turi geresnę trauką net su didesne apkrova ar važiuojant į statesnę įkalnę.

Miesto kategorijos Čempionas - TEVERUN FIGHTER MINI 

Pajuskite aukščiausią paspirtukų kokybę kartu su Teverun ir Minimotors bendru kūriniu - Teverun Fighter Mini elektriniu paspirtuku.

Patogus transportuoti, lengvai sulankstomas

Sulankstyto paspirtuko matmenys: Ilgis - 118 cm, plotis - 65 cm, aukštis - 60 cm.

Paspirtukas turi itin tvirtą, atnaujintą bei patentuotą trijų taškų sulenkimo mechanizmą. Teverun gamykla daug laiko skyrė geriausių sulenkimo mechanizmų analizei ir testavimams. Sulenkimo mechanizmas yra apjungtas trim taškais: pritvirtintas kaištis + tvirtinimo svirtis su saugos mygtuku + apsauginis kaištis.


Pats TEVERUN FIGHTER MINI elektrinis paspirtukas sveria tik 29.5 kg, transportavimui taip pat padės ir kabliukas esantis prie vairo, kuris užsikabina už galinės kojos atramos - tad šį elektrinį paspirtuką bus itin patogu pakelti.


Kad mūsų klientams paspirtuku važiuoti būtų itin malonu ir stabilu, paspirtukas turi nesulankstomą vairą, kuris suteiks stabilumo ir saugumo pojūtį važiuojant, o per laiką - neišklibės.

Daug galios ir komforto

Pasiruoškite lėkti ir pralenkti vėją! TEVERUN FIGHTER MINI elektrinis paspirtukas turi du galingus 1000W variklius ir išvysto greitį iki 60 km/h.

Paspirtukas skirtas atlaikyti 120 kg apkrovą, tad jo teikiamais privalumais galės mėgautis ir sunkesni vairuotojai. Galingų variklių ir 52V sistemos dėka, šis mažylis net ir su sunkesne apkrova puikiai įveiks įvairias trasas. Šis mažylis puikiai tiks įvairaus sudėjimo vairuotojams.

Greitį ir akceleraciją padeda išvysti itin aukštos kokybės du TEVERUN gamintojo 25A srovės valdikliai. TEVERUN paspirtukuose naudojami valdikliai yra sinusiniai - tai reiškia, kad  paspirtuko akceleracija bus itin maloni. Akceleracijos švelnumą arba intensyvumą galėsite koreguoti patys - pagal savo skonį. Šie valdikliai kartu su galingais varikliais ir 52V sistema sukuria net 2950W galią. Valdiklius ir įmantriausius jų parametrus galėsite valdyti per itin ryškų ir bet kokiu paros metus matomą naujos kartos integruotą displėjų. Šio displėjaus rodomą informaciją matysite net ir ryškiausioje dienos šviesoje.

Itin didelė baterija

Elektrinis paspirtukas TEVERUN Fighter MINI PRO turi 52V darbinės įtampos 20.8Ah (1082 Wh) talpos bateriją, kurios yra pagamintos iš aukščiausios klasės 18650 ličio jonų celių. Su 20.8 Ah SMART BMS baterija įveiksite net iki 80 km.
Su šiomis baterijomis paspirtukus jau gaminame šešerius metus, ir galime pasidžiaugti, kad per tokį ilgą laiko tarpą, turėjome tik 0.032% procentų garantinių gedimų. Tai yra išties puikus rezultatas, žinant, kad rinkoje vieni dažniausių elektrinių paspirtukų gedimų yra susiję su nekokybiškomis baterijomis.
Savaime suprantama, kad baterija reikalauja tam tikros priežiūros - informaciją apie baterijoms reikalingą priežiūrą galite rasti čia.

Šis paspirtukas turi vieną krovimo lizdą. Pakuotėje rasite standartinį 2A įkroviklį. Šią bateriją įkrausite per 10 valandų.

Taip pat ši baterija turi išskirtinę SMART BMS plokštę, kuri palaiko baterijų celių ir jų grupių sveikatingumą, pastovią ir vienodą įtampą, bei automatiškai jas balansuoja. SMART BMS sistema padeda užtikrinti, kad jūsų baterija tarnaus ilgai ir patikimai.

Didelės padangos, galingi stabdžiai - saugus važiavimas garantuotas.

Dažnu atveju tokie mobilūs ir patogūs transportuoti elektriniai paspirtukai turi 8 arba 8.5 colių dydžio ratus. TEVERUN kurdami šį miesto komforto karalių nusprendė naudoti dideles 10 colių bekamerines padangas.

6 colių skersmens variklio dėka, šio paspirtuko vairuotojai galės naudoti įvairiausias 10 colių padangas tokias kaip: STREET , SEMI-OFFROAD, OFF-ROAD, CST STREET

Šis elektrinis paspirtukas turi įmontuotus hidraulinius diskinius stabdžius. Galingi stabdžiai elektriniam paspirtukui suteikia maksimalų stabdymo efektyvumą ir ženkliai sutrumpina stabdymo kelią. Mes rūpinamės savo klientu saugumu ir norime, kad jų patirtis vairuojant mūsų paspirtukus būtų kuo įmanoma geresnė.

Ištobulintų valdiklių, išmanaus displėjaus, bei mobiliosios programėlės dėka galėsite naudoti EABS ir ABS funkcijas.
ABS funkcija neleis ratams užsikirsti ir taip padės stabdyti slidžioje situacijose (smėlis, drėgnas ar dulkėtas kelias)

EABS funkcija - stabdys varikliu. Įjungus EABS jūsų stabdžiai ir jų kaladėlės tarnaus ilgiau, nes didžiąją darbo dalį stabdant atliks variklis.

Itin stabilus važiavimas, iki menkiausių detalių apgalvota konstrukcija

Didelės 10 colių padangos užtikrins stabilų ir malonų važiavimą bet kokiais keliais.

C tipo amortizacinė sistema, galingi reguliuojami hidrauliniai amortizatoriai (tiek priekyje, tiek gale) ir galinės kojos atrama leis įveikti visus paviršius - lygų asfaltą, senamiesčio akmenuotus kelius, žvyrkelius su duobėmis ar net miško trasas.

Itin tvirto dizaino purvasaugiai (tiek priekyje, tiek gale) saugos Jus nuo šlapio ar purvino kelio padarinių. Juk taip nemalonu kai pasivažinėjus elektriniu paspirtuku, nugara ir kojos būna visos šlapios. Mėgaukitės sausu važiavimu su TEVERUN FIGHTER MINI.

Komforto pažiba - reguliuojami hidrauliniai amortizatoriai. Hidrauliniai amortizatoriai yra patogiausias sprendimas rinkoje. Patys pasirinkite ir koreguokite hidraulinių amortizatorių kietumą / minkštumą specialaus ratuko pasukimu. Neregėtas komfortas - Jūsų rankose.

Tikras funkcionalumo šedevras - įspūdingas apšvietimas, NFC sistema

Matykite ir būkite matomi. Pasirūpinome, kad TEVERUN FIGHTER MINI elektriniame paspirtuke būtų įmontuota tik geriausia apšvietimo sistema. Galingas priekinis žibintas, priekiniai, galiniai korpuso žibintai, šoniniai korpuso LED žibintai, vairalazdės apšvietimas, posūkių žibintai bei STOP signalo žibintas - visa tai užtikrins, kad būsite matomi ir pastebimi net ir tamsiu paros metu, o patys važiuosite gerai apšviestu keliu. Šviesos jungikliai yra patogiai pasiekiami kairėje vairo pusėje.

TEVERUN Fighter MINI PRO naudoja NFC užrakto sistemą. Tai yra tikrai puikus papildomas apsaugos mechanizmas. Be NFC rakto - niekas Jūsų paspirtuko negalės užvesti.

Kontroliuokite paspirtuką su savo mobiliuoju telefonu!

Išmanioji TEVERUN programėlė leis Jums:

· Valdyti elektrinio paspirtuko parametrus
· Valdyti elektrinio paspirtuko apšvietimą
· Stebėti elektrinio paspirtuko baterijos celių įtampą ir sveikatingumą
· Matyti įvairią papildomą su elektriniu paspirtuku susijusią informaciją
· ir daugybė kitų funkcijų, bei nuolatinių atnaujinimų

PASPIRTUKO SPECIFIKACIJOS IR PRIVALUMAI

Varikliai - 2x 1470W galios varikliai (2x1000W nominali galia)

Baterija - 52V 20.8Ah (1082 Wh) SMART BMS, pagamintą iš aukščiausios klasės 18650 ličio jonų celių.

Nuvažiuojamas atstumas - didelės baterijos dėka, su šiuo paspirtuku galėsite įveikt iki 80 km.

Maksimalus greitis - šis elektrinis paspirtukas pasiekia maksimalų 60 km/h greitį.

Paspirtuko svoris ir atlaikomo krūvio svoris - TEVERUN FIGHTER MINI sveria 29.5 kg. Paspirtukas 120 kg svorį.

Padangos - 10 colių (25.4 cm) pripučiamos bekamerinės padangos.

Amortizatoriai - prabangi C tipo amortizacinė sistema. Amortizatorius rasite tiek priekyje tiek gale. Naudojami hidraulinai reguliuojami amortizatoriai, kurie suteiks aukščiausią važiavimo komfortą.

Displėjus - itin ryškus naujos kartos integruotas displėjus bus matomas net ir ryškioje dienos šviesoje.

Apšvietimas - Galingas priekinis žibintas, priekiniai, galiniai korpuso žibintai, šoniniai korpuso LED žibintai, vairalazdės apšvietimas, posūkių žibintai bei STOP signalo žibintas - visa tai užtikrins, kad būsite matomi ir pastebimi net ir tamsiu paros metu, o patys važiuosite gerai apšviestu keliu.

Įkrovimas - Komplektacijoje rasite 58.8V 2A įkroviklį. Paspirtuko bateriją įkrausite per 10 valandų.

Patogiai sulankstomas - sulankstyto paspirtuko matmenys: Ilgis - 118 cm, plotis - 60 cm, aukštis - 60 cm.

Tvirtas sulenkimo mechanizmas - Paspirtukas turi itin tvirtą, atnaujintą bei patentuotą trijų taškų sulenkimo mechanizmą. Sulenkimo mechanizmas yra apjungtas trim taškais: pritvirtintas kaištis + tvirtinimo svirtis su saugos mygtuku + apsauginis kaištis. Itin tvirtas ir patogus naudoti sulenkimo mechanizmas užtikrins malonų ir saugų važiavimą be jokių papildomų klibėjimų ir traškesių.

Platus korpusas ir galinės kojos atrama - platus korpusas - deka ir galinė kojos atrama leis Jums mėgautis patogiu ir komfortišku važiavimu. Kojoms vietos tikrai užteks, tad drąsiai galėsite keisti stovėjimo pozicijas, tad nepavargsite važiavimo metu.

Tvirti purvasaugiai - karboninio dizaino, itin tvirti purvasaugiai Jus apsaugos nuo drėgnų kelio sąlygų. Gale įmontuoti net 2 purvasaugiai.

Paspirtuko užraktas - paspirtukas naudoja NFC užrakto sistemą. Be NFC rakto - niekas Jūsų paspirtuko negalės įjungti.

Mobilioji Programėlė - visus nustatymus, paspirtuko apšvietimą galėsite valdyti mobiliosios programėlės dėka. Taip pat joje matysite ir baterijos celių duomenis.

Kodėl verta rinktis būtent TEVERUN prekinio ženklo paspirtukus?


1. Kodėl Teverun?
TEVERUN elektriniai paspirtukai yra dviejų, bene pažangiausių gamyklų pasaulyje, bendras kūrinys. EON MOTORS (BLADE) ir MINIMOTORS (DUALTRON) gamyklos sujungė savo pajėgas tam, kad galėtų sukurti tai, kas elektrinių paspirtukų rinką keltų į naujas aukštumas.

2. Oficialūs tiekėjai ir atstovai čia pat Lietuvoje - tai Riedis.LT komanda.
Patys stipriai prisidėjome prie TEVERUN paspirtukų kūrimo. Kūrėme tinkamiausias komplektacijas, kuriomis mėgautis galės mūsų klientai. Atlikome daugybę testų, patikrų, dizaino ir konstrukcijos sprendimų, praleidome daugybę valandų prie šių paspirtukų, tam, kad Jūs galėtumėte mėgautis išskirtine važiavimo kokybe. Tam, kad galėtume atlikti greitą paspirtukų garantinį ir negarantinį servisą, užtikriname, kad turime VISAS šių elektrinių paspirtukų atsargines dalis vietoje.

3. Paspirtukų modeliai pritaikyti kiekvieno vairuotojo poreikiams.
Kiekvienas ras sau tinkantį TEVERUN elektrinį paspirtuką:

TEVERUN BLADE Q PRO - puikus ekonomiškas pasirinkimas ieškantiems lengvo, miestui pritaikyto paspirtuko, kuris lengvai įveiktų įvairias įkalnes dviejų variklių dėka.

TEVERUN BLADE MINI ir TEVERUN BLADE MINI PRO - galingi, kompaktiški ir stilingi. Keliaukite tiek miesto tiek užmiesčio keliukais ir itin lengvai transportuokite šiuos elektrinius paspirtukus. Rinkitės iš vieno arba dviejų variklių versijų, bei skirtingų baterijos dydžių.

TEVERUN FIGHTER MINI - aukščiausios klasės miesto paspirtukas. Mažesnis FIGHTER brolis, su visais FIGHTER privalumais: itin aukšta surinkimo kokybė, reguliuojami amortizatoriai, hidrauliniai stabdžiai, didelė galia. Įspūdingas komfortas - ranka pasiekiamas!

TEVERUN FIGHTER 11 ir TEVERUN FIGHTER 11+ - šie galingieji paspirtukai leis mėgautis savo įspūdinga galia, itin patogiu važiavimo komforto lygiu. Visos šios puikios savybės užims nedaug vietos, palyginus su kitais tokios galios paspirtukais, tad nekils jokių nepatogumų juos transportuojant.

TEVERUN FIGHTER SUPREME - tai komforto, galios ir stiliaus ikona. Elektrinių paspirtukų entuziastai ir mėgėjai bus nustebę išbandę šį neįtikėtiną TEVERUN elektrinį paspirtuką.

TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R - tai elektrinių paspirtukų rinkos Karalius. Tai yra Greičiausias, Galingiausias ir Daugiausiai Nuvažiuojantis TEVERUN gamyklos produktas.
Tai yra paspirtukas skirtas tikriems ekstremalams. Pajauskite dar neatrastus pojūčius kartu su TEVERUN FIGHTER SUPREME 7260R


4. Oficialus garantinis ir pogarantinis aptarnavimas - detalių niekada nepritrūks, o elektriniai paspirtukai bus aptarnauti itin greitai.
Riedis.LT komanda gali pasiūlyti visas reikiamas detales TEVERUN ir daugelį detalių kitų prekės ženklų elektriniams paspirtukams. Esame bene vieninteliai elektrinių paspirtukų tiekėjai ir pardavėjai, kurie turi savo nuosavą servisą su aukščiausio lygio kvalifikuotais meistrais ir ilgametę patirtį. Rinkdamiesi Riedis.LT produkciją galėsite būti ramūs - Jumis ir Jūsų elektriniu paspirtuku bus pasirūpinta visada.

5. Visos garantijos - suteikiamos.
Riedis.LT komanda tiki, kad skaidrumas yra vienas svarbiausių aspektų bendraujant su klientais.
Suteikiame 2 metų garantiją (6 mėn. baterijai) visiems mūsų parduodamiems elektriniams paspirtukams.

6. Produktai - atitinkantys visus reikalavimus

TEVERUN paspirtukai ir jų pakuotės turi visus reikalingus dokumentus ir sertifikatus:

• Lietuviška instrukcija - ją rasite kiekvieno TEVERUN elektrinio paspirtuko dėžėje.

• CE sertifikatas, atitinka ES saugumo reikalavimus.
Europoje sertifikuota prekė. CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas ir jo pakuotė atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: