elektrinis paspirtukas VSETT 8 15.6Ah (8.5")

VSETT8(15.6)

Nauja prekė

VSETT 8 elektrinis paspirtukas - mažas, greitas, patogus!

600W galios variklis ir 48V 15.6Ah arba 48V 19.2A LG baterija - leis įsibėgėti iki 42 km/h ir nuvažiuoti iki 55 arba 75 km.

Riedis.lt užtikrina greitą ir kokybišką šio paspirtuko servisą bei visas komplektuojančias dalis Lietuvoje.

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

Dėl prekės užsakymo - susisiekime!

849,00 € su PVM

-250,00 €

1 099,00 € su PVM

Charakteristikos

Nominalus variklio / variklių galingumas (W) 600
Varomoji ašis Galinė
Maksimalus variklio / variklių galingumas (W) 850
Greičio ribotuvas Taip
Greitis su ribotuvu (km/h) 25
Konstrukcinis greitis (km/h) 42
Ratų dydis (inch") 8.5
Padangų tipas Su kamera
Baterijos tipas Ličio jonų (Li-ion)
Baterijos įtampa (V) 48
Įveikiamas atstumas per įkrovimą (km) 55
Baterijos talpa (Ah) 15.6
Baterijos talpa (Wh) 748.8
Krovimosi laikas (h) 8
Stabdžių sistema Būgniniai stabdžiai
Riedžio svoris (kg) 21
Maksimali apkrova (kg) 120
Žibintai Priekiniai, galiniai, stop ir posūkiai
Smart APP Ne
Užrakto tipas NFC
Riedžio išmatavimai (mm) 1110*190*543
Pakuotės išmatavimai (mm) 1210*290*558

Apie prekę

Rinkitės iš dviejų VSETT 8 versijų:

VSETT 8 (15.6Ah) - 600W, 48V 15.6Ah baterija, būgniniai stabdžiai. (55 km)

VSETT 8 (19.2Ah LG) - 600W, 48V 19.2Ah LG baterija, būgniniai stabdžiai. (75 km)

VSETT 8 elektrinis paspirtukas - lengvas, mažai vietos užimantis, žavus miesto paspirtukas. Šis paspirtukas yra pagamintas taip, kad jam reiktų kuo mažiau papildomos priežiūros. Tai yra bene mažiausiai gendantis paspirtukas!

SPECIFIKACIJOS

VSETT 8 elektrinis paspirtukas turi 600W variklį, kuris leidžia išvystyti 42 km/h greitį.

Elektriniame paspirtuke yra įmontuota 48V 15.6Ah arba 48V 19.2A LG baterija - leis nuvažiuoti iki 55 arba 75 km.

Paspirtukas yra pagamintas iš aukščiausios klasės medžiagų, tad atlaikys net 120 kg svorį, na o pats paspirtukas sveria vos 21-22 kg.

Išskirtinė paspirtuko komplektacija

VSETT 8 atkeliauja su 8 colių plačia pilnavidure padanga gale ir plačia 8,5 colių pneutimatine padanga priekyje. Jos užtikrins malonų važiavimą įvairiomis dangomis. Šios padangos turi gilesnį protektorių bei platesnį išorinį profilį negu įprastos paspirtukų padangos, tad po ratais pasitaikęs smėlis, žvyras nesukliudys Jums saugiai ir stabiliai važiuoti paspirtuku.

Patogų VSETT 8+ elektrinio paspirtuko valdymą užtikrins VSETT firminis displėjus, kuriame matysite ir visus svarbiausius parametrus bei nustatymus - greitis, rida, baterijos lygis, greičio padėtis-lygis.

Šis displėjus pasižymi tuo, kad turi NFC kortelių skaitytuvą, kuris atrakina jūsų paspirtuką. Neaktyvavus NFC kortelių skaitytuvo, paspirtukas nevažiuos - tad tai puiki saugumo priemonė. Paspirtuko komplekte iškart rasite 3 NFC korteles, na o su NFC lipdukais, galėsite atrakinti paspirtuką su telefonu ar net pirštine. Kaip tai padaryti galite pamatyti čia.

Reguliuojamos vairalazdės dėka, šiuo elektriniu paspirtuku galės mėgautis įvairaus ūgio vairuotojai.

Paspirtukas turi C formos amortizacijos mechanizmą tad galėsite drąsiai važinėti nelygiomis, akmenuotomis, žvyru padengtomis kelio dangomis. 85mm galinė spyruoklė ir 75mm priekinė spyruoklė padės įveikti visus nelygumus.

Kad galėtumėte jaustis saugiai važiuodami įvairiomis dangomis, VSETT 8 elektriniame paspirtuke yra įmontuoti VSETT gamintojo būgniniai stabdžiai, kurie užtikrins patikimą stabdymą. VSETT gamintojo stabdžių rankenėlės spaudžiasi ypač minkštai, tad stabdyti bus ypač malonu. Būgniniai stabdžiai beveik nereikalauja priežiūros, tad dar vienas rūpestis nukris nuo Jūsų pečių.

VSETT 8 turi modernią žibintų sistema - priekinė vairalazdės LED juosta, galiniai LED žibintai, stabdžių LED žibintai. Posūkių žibintus galėsite valdyti su mygtukais, kurie yra patogiai įmontuoti rankenėlėse.

Elektrinis paspirtukas turi dvi krovimo jungtis - naudojant du standartinius įkroviklius - paspirtuką įkrausite dvigubai greičiau.

SURINKIMO KOKYBĖ

Elektrinio paspirtuko VSETT 8 surinkimo kokybė yra išties stebinanti. Aukščiausios klasės medžiagos ir daly tikrai leis mėgautis šiuo paspirtuku.

Galinė kojos atrama leis Jums mėgautis patogiu ir komfortišku važiavimu.

​​

PATOGUMAS

Paspirtukas patogiai susilanksto, tad galima jį transportuoti ir automobilio bagažinėje ir patogiai sandėliuoti. Vos 21-22 kilogramus sveriantis dviejų variklių paspirtukas tikrai nebus sunki našta keliant jį į automobilio bagažinę. Nepatikėsite, bet šis paspirtukas telpa net į tokio mažo automobilio kaip Wolkswagen E-Up bagažinę.


TESTAI

Savo parduodamiems paspirtukams keliame aukščiausius reikalavimus ir juos testuojame. Mūsų testinius važiavimus ir apžvalgas galite pamatyti Riedis.lt Youtube kanale, kurį rasite čia.


ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: