ADO A26S XE elektrinis dviratis (26")

Nauja prekė

ADO A26S XE - elektrinis dviratis patogioms Jūsų kelionėms mieste ir už jo ribų!

Tiek pagalbinė funkcija, tiek pilnai elektrinis dviratis, kuris vieno įkrovimo metu įveiks net iki 100 km, o vien elektra įsibėgės iki 25 km/h greičio.

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

Yra sandėlyje, pristatymas 5-7 d.d.

1 299,00 € su PVM

-100,00 €

1 399,00 € su PVM

Charakteristikos

Greitis 25km/h
Ratų dydis 26" (66 cm)
Variklio galingumas 250W
Akumuliatoriaus talpa 10.4Ah
Akumuliatoriaus įtampa 36V
Įveikiamas atstumas per įkrovimą 80km
Stabdžių technologija Diskiniai stabdžiai
Krovimosi laikas 6h
Maksimalus svoris (apkrova) 120kg
Riedžio svoris 24kg
Riedžio išmatavimai 1860*230*1110 mm
Atsparumas vandeniui IPX5
Darbinė temperatūra -10~50°C
Komplektacija Įkroviklis, įrankių rinkinys, pompa, telefono laikiklis, daiktadėžės laikiklis

Apie prekę

Išskirtinis elektrinis dviratis - ADO A26S XE

ADO elektriniai dviračiai išskiria iš daugelio kitų, jog turi ne tik pagalbinę (assist) funkciją - kai elektra padeda minimo metu, tačiau ir pilnai elektrinę pavarą, kai važiuojate akseleratoriaus - greičio svirties pagalba pagalba.  + serijos modeliai turi integruotą akceleratorių, kitiems - galima įsigyti papildomai.  Su akceleratoriumi - galite atrakinti didesnį - net iki 35 km/h greitį.

ADO elektrinių dviračių serijos modelis - A26S -(S žymi žemą rėmą) atnaujinta XE versija turi integruotą - 10.4Ah talpos 36V bateriją, kurios pagalba vien elektra įveiksite iki 50 km atstumą, o su pagalbine funkcija net iki 100 km., o pilnai įkrauti užteks vos ~6 valandų.
El. dviratis turi 250W galios variklį, tad įsibėgės iki 25 km/h greičio. Lengvas - dviratis sveria vos 23.2 kg. ADO tikrai gerai apgalvojo šį elektrinį dviratį - IPX5 klasės atsparumas nuo dulkių ir vandens, diskiniai stabdžiai, amortizacija, SHIMANO bėgiai ir geras apšvietimas.

ADO A26S XE turi lengvai montuojamą (išimamą) 10.4 Ah ličio jonų bateriją, su kuria pasieksite įspūdingą įveikiamą atstumą per įkrovimą. Dviratis turi ir integruotus amortizatorius, tad Jūsų kelionės bus itin patogios.

Dažymas buvo pakeistas iš vieno sluoksnio į 4 sluoksnius, kad spalva kuo iligiau išsilaikytų nepakitusi, nuo amžiaus, saulės ir kt. veiksnių.

Tiek priekyje, tiek gale - A26S XE el. dviratis turi integruotas diskinių stabdžių sistemas. Taip užtikrinant Jūsų saugumą, o mechaninis stabdis ne tik patikimas, tačiau ir patogiai eksploatuojamas, nesudėtingai keičiamos stabdžių kaladėlės.

G-DRIVE Pedal Assist valdymo sistema

ADO G-Drive dažnio keitimo valdymo sistema gali greitai priimti signalus ir aptikti, rinkti ir analizuoti transporto priemonės duomenis, kad reaguotų į skirtingas kelio sąlygas, dangas. Taip efektyviai parenkama ir pritaikoma atiduodama energija ir sumažinami energijos nuostoliai.

250W galios variklis

Atnaujintas aukštai temperatūrai atsparus vidinis variiklio žiedas turi geresnį šilumos išsklaidymą, o tai sumažina variklio magneto nusidėvėjimo greitį ir užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką.

Šis elektrinis dviratis turi 250 W bešepetėlinį variklį, tad net važiuojant vien elektra - įveiksite įkalnes ir miško takelius. Elektrinis dviratis įsibėgėja net iki 25 km/h greičio.

Lengvai išimama 10.4 Ah baterija

El. dviratis turi integruotą 36V įtampos 10.4Ah talpos išimamą ličio jonų baterija, kurią pilnai įkrausite vos per 5-6 valandas. Akumuliatorius integruotas, tačiau išimamas, tad galite įkrauti atskirai be paties dviračio - namuose, biure. Ne sezono metu, baterijos priežiūra taps dar paprastesnė.

ADO elektrinio dviračio ličio jonų akumuliatorius turi išmanios apsaugos sistemą, kuri apsaugos nuo perkrovimo, viršsrovių ir trumpojo jungimo. Bandymų metu ne it poo 1000 įkrovimo kartų akumuliatorius vis tiek išlaiko apie 80% savo talpos. 

Akumuliatoriaus dangtelis yra sandarus ir atsparus vandeniui, izoliuojantis viiduje esantį akumuliatorių, taip apsaugodamas  ir prailgindamas akumuliatoriaus veikimo laiką.

Lengvas aliuminio konstrukcijos rėmas

A26S XE pagamintas iš lengvo aliuminio lydinio, tad dviratis yra 40 % lengvesnis nei dviračiai, kuriuose naudojamas anglies kupinas plienas, todėl važiuosite ir transportuosite dviratį - lengviau.

Shimano 7 bėgių sistema

Išnaudokite Shimano 7 greičių transmisija važiuojamt su pagalbine (assist) funkcija! Geriausią efektyvumą su el. dviračiu pasieksite kombinuojant:
0 pavara be galios, varoma pedalu.
1-3 pavaros, mažas greitis;
3-5 pavaros, vidutinis greitis;
5-7 pavaros, didelis greitis;

HD LCD Displėjus - ekranas

ADO A26S XE aprūpintas naujos versijos HD LCD ekranėliu - displėjumi. Jo dėka įvairioje šviesoje aiškiai matysite rodmenis.  Elektrinio dviračio displėjus atvaizduoja - dabartinę ridą, važiavimo greitį, baterijos likutį, vairavimo laiką ir kitus važiavimo duomenis. 

Šalia displėjaus - mygtukai, kuriais valdysite garso signalą bei žibintus.

ADO A serijos modeliai arba kitų serijų modeliai su papildomai įsigytu greičio akceleratoriumi, gali pasiekti didesnį - net iki 35 km/h greitį, šis nustatymas pasiekiamas per displėjaus nustatymus.

Mechaniniai diskiniai stabdžiai

ADO pasirūpino ir Jūsų saugumu kelionių metu! Mechaniniai diskiniai stabdžiai užtikrins greitą ir efektyvų stabdymą, kai to prireiks. Mechaninis stabdis ne tik patikimas, tačiau ir patogiai eksploatuojamas, nesudėtingai keičiamos stabdžių kaladėlės.

Ratai ir padangos

Aliumininiai 26 colių ratai su universaliomis daugiasluoksnėmis storos gumos padangomis, pasižyminčiomis puikiu sukibimu ir labai atsparumu pradūrimams, kad važiuotumėte saugiai ir užtrikrintai.

Aukštos kokybės priedai

Didelio ryškumo LED lemputė apšvies kelią, tad su ADO dviračiu važiuosite saugiai ir tamsiuoju paros metu.

HD LCD ekranas, kuriame matysite važiavimo duomenis realiuoju laiku. Ekranas ryškus, tad gerai jį matysite net spiginant saulei.

Telefono stovas - laikiklis + USB jungtis. Tad važiuodami dviračiu galėsite matyti žemėlapį, kelią, tuo pačiu ir įkrauti telefoną ar kitą įrenginį.
A26S XE - komplektacijoje jau ir su galiniu daiktadėžių laikikliu.

Kam skirtas šis elektrinis dviratis?

Elektrinis dviratis pritaikytis vežti maksimalią 120 kg. apkrovą, neįskaitan dviračio svorio.
Dėl palyginti plačių ratų (26*1.95") ir universalaus protektorias padangų - el. dviratis skirtas ne tik miestui, tačiau puikiai ir patogiai keliausite ir miško takeliais.
Rėmas - žemas, tad patogu perlipti sunkiau paeinantiems, dėl ūgio taip pat.

Kuo skirasi + ir XE versijos??

XE versijos modeliai atnaujinti:
* Atnaujinta stabdžių sistema;
* Geresnės kokybės, daugiau sluoksnių ir atsparesnis dažymas;
* Purvasaugiai ir daiktadėžės laikiklis;
* Atnaujinti garso signalai, apšvietimas bei atšvaitai.
+ versijos modeliai komplektacijoje jau turi integruotą greičio svirtį - pilnai elektrinę pavarą.

ADO elektriniai dviračiai - visų tipų vairuotojams

ADO reikšmė - A DECE OASIS - A - tai A standartas; DECE iš anglų k. decent - tai geresnis (geresni nei tikimasi); OASIS - tai tavo oazė, kelionės, kurios užburia.

ADO vizija - sukurti bendruomenę kupiną meilės ir noro augti, kuri judės patogiau ir efektyviau išnaudos savo potencialą (laiką ir energiją).

Kodėl rinktis ADO elektrinius dviračius? Nes ADO iš kitų šios klasės dviračių išsiskiria kokybe, modelių įvaorve ir gausa. Taip pat yra ir XIAOMI YOUPIN partneris, tad ateityje pasiūlys dar daugiau - bendrų gamintojų modelių, su gamintojų technologijų sinergija.

ADO elektriniai dviračiai pritaikyti ne tik miesto keliams. Yra tiek lengvieji, sulankstomi, tiek galingesni, sunkesni ir pravažesni modeliai. Tad prie pavadinimo papildomos indikacijos, kurios padės geriau suprasti:
XE - extended edition - indikuoja, jog modelis yra atnaujintos-naujausios versijos ir patobulintas;
F - fat tire - indikuoja, jog modelis yra su plataus profilio (4 colių) padanga;
+ - versijos modeliai komplektacijoje jau turi integruotą greičio svirtį - pilnai elektrinę pavarą.

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: