elektrinis paspirtukas S10X PRO 25Ah (10")

S10XP25AH

Nauja prekė

ATNAUJINTAS MODELIS PARUOŠTAS 2023 METŲ SEZONUI!

Elektrinis paspirtukas - S10X PRO !

Dideli 10 colių ratai, pasiekia iki 40-45 km/h ir nuvažiuoja net iki 80 km atstumą vieno įkrovimo metu.

Nauja amortizacijos ir stabdžių sistema, sustiprintas sulenkimo mechanizmas, ryškesni žibintai!

S10X serijos modelius gaminame nuo 2017 metų ir kasmet atnaujiname! 

GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!

Smulkiau

 

Šiuo metu prekės neturime

1 179,00 € su PVM

Charakteristikos

Nominalus variklio / variklių galingumas (W) 500
Ratų dydis (inch") 10
Baterijos įtampa (V) 48
Įveikiamas atstumas per įkrovimą (km) 80
Baterijos talpa (Ah) 25
Krovimosi laikas (h) 12.5
Stabdžių sistema Diskiniai stabdžiai
Riedžio svoris (kg) 24
Maksimali apkrova (kg) 120
Atsparumas vandeniui (IP) IP54

Apie prekę

Elektrinis paspirtukas S10X PRO IŠ RIEDIS.LT

Pagal ilgametę patirtį elektrinių transporto priemonių srityje, specialiu Riedis.lt užsakymu gaminami išskirtiniai S10X serijos modeliai, pritaikyti įvairiems keliams - itin pravažūs, stabilūs ir greiti, o svarbiausia, kad šiuose paspirtukuose montuojame didžiules baterijas, turime ypač platų atsarginių dalių asortimentą ir remonto servisą mūsų parduotuvės patalpose!

Elektrinis paspirtukais su dideliais pipučiamais 10" ratais, priekiniais bei galiniais amortizatoriais. Įmontuoti aukščiausios klasės amortizatoriai suteiks stabilumo važiuojant ir nelygia danga ir per kliūtis. Leis Jums jaustis komfortabiliai ir minkštai tiek sėdint, tiek stovint.

Šie elektriniai paspirtukai išskirtiniai ir savo galia ir praktiškumu - turintys net 500W, 48V patikimą variklį, kai įprastiniai miesto elektriniai paspirtukai paprastai turi 36V sistemą, todėl S10X - įsibėgėja greičiau, turi geresnę trauką net su didesne apkrova ar važiuojant į statesnę įkalnę.

Šie paspirtukai gaminami ir tobulinami nuo 2017 metų, todėl garantuojame ypač patikimus ir daugelio metų patikrintus elektronikos ir baterijų komponentus.

O kiekvienam pagal poreikį, šios serijos paspirtukai leidžiami su skirtingos talpos akumuliatoriais - baterijomis,

tad kiekvienas, galite rinktis, pagal norimą įveikti atstumą, taip pat galite rinktis S10X PRO SUPER serijos paspirtukus, kurie gaminami su jau įmontuota sėdyne:

* S10X PRO 20Ah ir S10X PRO 20Ah SUPER - su 20Ah baterija įveiks 50-60 km ridą ir pasieks 40-45 km/h greitį.

* S10X PRO 25Ah ir S10X PRO 25Ah SUPER - su 25Ah baterija įveiks 70-80 km ridą ir pasieks 40-45 km/h greitį.

Dviejų variklių modeliai

S10X Dual Pro ir S10X Dual Pro Super- su 25Ah baterija įveiks 70-80 km ridą ir pasieks 40-45 km/h greitį.

PASPIRTUKO PRIVALUMAI

Akumuliatoriai - baterijos ir įkrovikliai, atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo standartus, tad pilnai įsikrovus baterijai - atsijungia ir įspėja Jus LED apšvietimu, raudonu - kai neįkrauta ir žaliu - pilnai įkrovus.

Paspirtuko elektronikai keliame aukščiausius standartus - 21A srovės TF-100 valdikliai užtikrins malonią akseleraciją ir patikimą veikimą, o galingi saugikliai ir dar galingesnės BMS (baterijų valdymo plokštės) užtikrins patikimą ir saugų elektronikos komponentų veikimą.

 • Paspirtukas yra sulankstomas - ne tik sulenkiamas perpus, tačiau ir su užsilenkiančiomis rankenomis, todėl ypač patogus transportavimui, nes užlenkta vairalazdė užsifiksuoja.

 • Kintamo dydžio vairalazdė - vairas padės prisitaikyti prie įvairaus ūgio vairuotojų. 


 • Net 4 spyruokliniai amortizatoriai - 2 priekyje ir 2 gale - užtikrins malonumą važiuojant bet kokia trąsa.

 • Elektrinis papsirtukas turi LCD ekraną - displėjų, kuriame galite matyti akumuliatoriaus lygį ir voltažą, išvystomą greitį ir įveiktą atstumą. Ekrano kitoje pusėje - USB jungtis telefono ar kito įrenginio įkrovimui.

 • Taip pat yra įmontuotas elektrinis garso signalas, valdomas mygtuko pagalba.

 • Priekyje bei gale integruoti žibintai, tad leis saugiai jaustis ir tamsiuoju paros metu. Paspaudus stabdį - paryškėja galinio žibinto lemputės raudona spalva, tad įspėja ir kitus eismo dalyvius apie stabdymo pradžią. Paspirtuko šonuose, tiek priekyje, tiek gale esančiuose žibintuose yra įmontuoti ir posūkiai, tad važiuojančius už jūsų įspėsite apie būsimo manevro atlikimą. Posūkiai ir naujos kartos - bėganti LED švieselė. 

Paspirtuko rėmas pagamintas iš lengvo, kokybiško aliuminio lydinio, tad su savimi gali vežti net iki 120 kg svorį. O bazė - pagrindas - itin platus, tad suteikia išskirtinį komfortą. Pagrinde taip pat įmontuotos dvi neslįstančios medžiagos juostos, kurios leis atsistoti saugiai ir tvirtai, neslidinėti.

Važiuodami rinkitės iš trijų greičio rėžimų - 1,2,3.
1 - puikiai tiks saugiai važiuoti dūzgiančiam mieste. Saugokite save ir kitus!
2 - didinkite greitį ir mėgaukitės dviračių takų teikiamais malonumais.
3 - pajuskite paspirtuko galią ir mėgaukitės maksimaliu paspirtuko greičiu! Primename, būkite saugūs, devėkite šalmą ir saugokite aplinkinius.

S10X PRO serijos modeliai leidžiami ir su sėdynėmis (žymimi pavadinime SUPER). Taip pat yra galimybė įsigyti sėdynę atskirai (čia). Sėdynė kintamo dydžio, su įmontuotais amortizatoriais, sulankstoma ir greitai sumontuojama ar nuimama.

S10X PRO elektrinis paspirtukas - aukščiausius reikalavimus atitinkantis draugas, mėgstantiems keliauti tiek mieste, tiek už jo ribų!

2023 Sezonui paruošto modelio atnaujinimai:

 • Nauja amortizacijos sistema - priekyje įmontuota naujo tipo, pažangi C tipo amortizatorių šakė. Tokia amortizacija yra montuojama premium paspirtukuose. Tvirta priekinė konstrukcija užtikrins malonų važiavimą įvairiomis dangomis - trinkelėmis, žvyru, duobėtu keliu, miško takeliais.

 • Atnaujinta stabdžių sistema - naujo tipo mechaninių diskinių stabdžių mechanizmai, įmontuoti tiek priekyje, tiek gale, leis paspirtuką sustabdyti greičiau, efektyviau ir patikimiau. Patikima paspirtuko stabdžių sistema - raktas į Jūsų saugumą.

 • Sustiprintas sulenkimo mechanizmas - dažniausia paspirtukų vartotojų problema - klibantis vairas. Atnaujinome sulenkimo mechanizmą, įmontavome kontrolinius varžtus, keitėme tvirtinimo elementus ir tvirtinimo taškus - šių pastangų dėka, paspirtukas tapo dar tvirtesnis, patvaresnis ir ilgaamžiskesnis. Vairuotojams nebereiks vargintis dėl nereikalingų problemų, o galėsite tik mėgautis kelione.

 • Ryškesni žibintai - matykite ir būkite matomi. Jūsų saugumas - mūsų prioritetas numeris vienas. Priekyje įmontavome dar galingesnį priekinį žibintą, kuris yra bene geriausias rinkoje, atnaujinome posūkių, gabaritų ir STOP žibintus, kad jie būtų dar ryškesni ir dar labiau matomi. Primename - važiuokite visada įsijungę šviesas - jos įtakos nuvažiuojam atstumui beveik neturi!


 • Platesnis priekinis purvasaugis - šlapia kelio danga ir šlapios kojos? Platenis priekinis purvasaugis padės to išvengti. Pagamintas iš tvirto plastiko ir pritvirtintas prie naujos šakės, šis purvasaugis laikysis tvirčiau ir tarnaus dar patikimiau.

 • Švelnus EABS stabdis - papildomo saugumo suteiks, švelnus EABS stabdis, kuris įsijungia vos tik paspaudus stabdžių rankenėlę. EABS stabdis padės sutrumpinti stabdymo kelią ir taip pat padės tausoti mechaninę stabdžių sistemą. Dėka patikimų elektronikos komponentų EABS stabdis veikia nepriekaištingai.


Dviejų variklių modeliai. Neužtenka galios važiuojant į kalną, ar norisi staigesnio startavimo? Sukūrėme dviejų variklių modelį S10X Dual Pro ir S10X Dual Pro Super, juos galite rasti čia.

Funkcionalus ir patogus valdymas

elektrinis paspirtukas S10 X 25Ah

Komplektacijoje - įrankių rinkinys

elektrinis paspirtukas S10 X 25Ah

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: