Apsauginis šalmas su LED lempute (3 spalvos)

Nauja prekė

Vis daugiau paspirtukų linksmai skrodžia gatvėmis. Jie ekonomiški, manevringi ir greiti, tačiau kelionė turi būti ne tik smagi, bet ir saugi. Užsidėkite šalmą ir būkite pasiruošę bet kokiems netikėtumams. Šalmas su įkraunamomis LED lemputėmis priekyje ir gale yra lengvas, modernus ir ergonomiškas. Pasirinkite iš trijų spalvų bei dydžių ir mėgaukitės saugia kelione.

L: 58-61CM
M: 54-57CM
S: 50-53CM

Smulkiau

Yra sandėlyje, pristatymas 1-2 d.d.

45,00 € su PVM

Apie prekę

Apsauginis šalmas

Važiuokite saugiai, patogiai ir stilingai užsidėję paspirtuko šalmą su įkraunamomis LED lemputėmis priekyje ir gale. Šalmas yra aukštos kokybės, pagamintas iš smūgiams atsparių medžiagų, jame įmontuota apimties bei smakro dirželio reguliavimo sistema. Rinkitės iš 3 dydžių ir spalvų. Šalmas nespaudžia ir netrina, nes viduje yra prisegami paminkštinimai, kurie leidžia jaustis komfortiškai bet kokiomis sąlygomis.

Šalmo konstrukcija

Šalmas yra sertifikuotas pagal CE EN1078 ir CPSC standartus. Jis pagamintas iš smūgiams atsparios medžiagos, jo sudėtyje nėra žmogui kenksmingų priedų. Šalmas turi reikalavimus atitinkantį regos lauką.

Šalmo išorė yra pagaminta iš polikarbonato, vidus – iš EPS (polistireninis putplastis). Polikarbonatas yra atsparus smūgiams, tvirtas ir geras dielektrikas (nelaidus elektros srovei). Ši medžiaga puikiai atlaiko įvairias deformacijas neskildama ir nelūždama. EPS yra tvirtas kaip ir polikarbonatas, taip pat ilgaamžis ir ekologiškas  gali būti perdirbamas. Dėvėdamas tokį tvirtą ir kokybišką šalmą drąsiai jausis net pradedantysis paspirtukininkas.

LED lemputės

LED lemputės, įmontuotos šalmo priekyje ir gale, skirtos atkreipti dėmesį ir įspėti apie paspirtukininko veiksmus  stabdymą, posūkius, o susidarius pavojingai situacijai – padėti išvengti susidūrimo. Tai ypač aktualu tamsiuoju paros metu, esant rūkui ar kitoms matomumą mažinančioms sąlygoms. LED lemputės veikia 3 režimais  šviečia pastoviai arba mirkčioja 2 skirtingais laiko intervalais. Jos įjungiamos ir išjungiamos spaudžiant mygtuką, esantį galinės lemputės viduryje. Maksimali švietimo trukmė 10 val. LED lempučių energijos šaltinis yra ličio baterija, kuri visiškai įkraunama per 2,5 val., USB jungtimi.

Šalmo dydis

Šalmo apimtis ir smakro dirželis yra reguliuojami, kad galėtumėte šalmą pritaikyti prie savo galvos formos ir individualių matmenų. Jis turi priglusti, tačiau neveržti ir nepalikti laisvumo.

  • S (galvos apimtis 4853 cm).
  • M (galvos apimtis 5457 cm).
  • L (galvos apimtis 5861 cm).

Prieš pirkdami, išsimatuokite galvos apimtį ir pasirinkite tinkamą dydį.

Patogus dizainas

Kuriant šalmą, buvo integruoti geriausi dizaino sprendimai, kurie užtikrina patogų šalmo dėvėjimą. Jį užsidėję jausite tikrą komfortą: minkštas, lengvas ir laidus orui.

Paminkštinimai

Vidinėje šalmo dalyje bei ant smakro dirželio yra paminkštinimai, kurie švelniai priglunda, amortizuoja smūgio metu, sugeria prakaitą. Jie yra prisegami, tad be vargo galėsite juos nuimti norėdami išskalbti. Net ilgai dėvėdami „Bird“ šalmą jausitės komfortiškai. 

Ventiliacinės angos 

Šalme yra 14 ventiliacinių angų, kurios skirtos oro cirkuliacijai – palaiko optimalią temperatūrą ir drėgmę.

Šalmo svoris – 500 g

Šalmas išties labai lengvas, jis sveria tik 500 g, tad neslėgs ir nesudarys nereikalingo papildomo svorio.

Reguliuojama apimtis ir smakro dirželis

Kiekvieno žmogaus galvos forma skirtinga, tad net dėvint to paties dydžio šalmą, apimtį reikia individualiai pakoreguoti. Tai paprasta padaryti su reguliavimo ratuku, sukant į vieną pusę šalmas platės, sukant į kitą siaurės. Smakro dirželis lengvai slankioja, pasirinkus reikiamą ilgį patikimai užsifiksuoja.

Spalvingas ir stilingas

Šalmas yra aptakios formos, ir gali būti vienos iš 3 spalvų – rožinis, juodas arba baltas. Pasirink labiausiai atitinkantį tavo stilių ir jauskis savimi nuo galvos iki kojų!

Pritaikymas

Apsauginis šalmas  su LED lemputėmis tinka ne tik paspirtukininkams, bet ir dviračių riedlenčių, riedučių mėgėjams. Saugios kelionės ir pramogos tik su patikimu šalmu.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: